Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

door
Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

Na een ware spektakelmatch heeft Beerschot thuis de vloer aangeveegd met een hulpeloos STVV. De Mannekes waren in alle onderdelen van het spel een maatje te groot voor de Kanaries. Het lijkt een klein mirakel als Muscat volgende week nog op de bank zit als T1 van STVV.

Beerschot was tot op heden één van de revelaties van de competitie. De Mannekes stonden nog steeds op een knappe vierde plaats, al verloor het op de vorige speeldag wel ruim op het veld van AA Gent. STVV van zijn kant deed het een pak minder goed, de Kanaries wonnen tot op heden nog maar één keer. Bij de thuisploeg kreeg Brogno een basisplaats aangezien Noubissi niet fit was, Muscat deed het dan weer met exact dezelfde elf spelers als voor de interlandbreak.
Holzhauser en Tissoudali duwen hulpeloos STVV kopje onder
De thuisploeg nam een kanonstart en kwam binnen de eerste twee minuten op voorsprong. Holzahauser kapte zich knap vrij tussen drie verdedigers en schoot vervolgens staalhard in de bovenhoek: 1-0 voor Beerschot. STVV reageerde een paar minuten later met een poging van Sankhon, Vanhamel moest een eerste keer ingrijpen. De Kanaries bleven in hetzelfde bedje ziek als de voorbije weken en slikten nog voor halfweg de eerste periode een tweede doelpunt: Holzhauser met nog maar eens een assist en Tissoudali kopte raak. Het team van Muscat hing als los zand aan mekaar en kreeg even later al de 3-0 om de oren. Tissoudali werd foutief gehaakt in de zestien meter, waarna Holzhauser vanaf elf meter zijn tweede van de avond maakte. De martelgang van de bezoekers werd nadien alleen maar zwaarder met nog doelpunten van Tissoudali en Brogno voor de pauze stonden er voor halfweg forfaitcijfers op het bord. Filippov zorgde in de slotfase nog voor de 5-1 door de bal fraai over Vanhamel te lepelen. Een zeer magere troost voor de Kanaries.

De toeschouwers op het Kiel zagen opnieuw een masterclass van Holzhauser.
Spektakelmatch verveelt geen moment
De bezoekers kwamen deze keer wel goed uit de kleedkamer en na een paar minuten milderde Suzuki tot 5-2 na een slechte terugspeelbal. Wie dacht dat er terug wat hoop was voor de bezoekers, was er al snel aan voor de moeite. Nog voor het uur zorgde Coulibaly met een schicht voor de 6-2. De wedstrijd verveelde vanavond geen moment, op een kwartier van het einde pakte Vanhamel uit met een prachtige redding op de kopbal van Suzuki. Even later stond het wel 6-3: Nazon kneep naar binnen en verraste de thuisdoelman met een gekraakt schot: 6-3. Daar bleef het uiteindelijk ook bij, zo blijft Beerschot zijn status van revelatie week na week bevestigen.
Scoreverloop:
1-0 (2') Holzhauser, 2-0 (20') Tissoudali, 3-0 (25') Holzhauser (p), 4-0 (35') Tissoudali, 5-0 (40') Brogno, 5-1 (44') Filippov, 5-2 (49') Suzuki, 6-2 (57') Coulibaly, 6-3 (74') Nazon

LEES OOK: ‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Is dit Beerschot een kandidaat voor de top-vier?

Meest recent

'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

20
20
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

75
75
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

128
128
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

84
84
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

143
143
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

267
267
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

52
52
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

61
61
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

54
54
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

351
351
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

254
254
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

272
272
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

362
362
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

490
490
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

203
203
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

213
213
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

602
602
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

217
217
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

220
220
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

74
74
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

199
199
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

260
260
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

701
701
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

266
266

Meer sportnieuws