Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

191 stemmen
Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

Na een ware spektakelmatch heeft Beerschot thuis de vloer aangeveegd met een hulpeloos STVV. De Mannekes waren in alle onderdelen van het spel een maatje te groot voor de Kanaries. Het lijkt een klein mirakel als Muscat volgende week nog op de bank zit als T1 van STVV.

Beerschot was tot op heden één van de revelaties van de competitie. De Mannekes stonden nog steeds op een knappe vierde plaats, al verloor het op de vorige speeldag wel ruim op het veld van AA Gent. STVV van zijn kant deed het een pak minder goed, de Kanaries wonnen tot op heden nog maar één keer. Bij de thuisploeg kreeg Brogno een basisplaats aangezien Noubissi niet fit was, Muscat deed het dan weer met exact dezelfde elf spelers als voor de interlandbreak.
Holzhauser en Tissoudali duwen hulpeloos STVV kopje onder
De thuisploeg nam een kanonstart en kwam binnen de eerste twee minuten op voorsprong. Holzahauser kapte zich knap vrij tussen drie verdedigers en schoot vervolgens staalhard in de bovenhoek: 1-0 voor Beerschot. STVV reageerde een paar minuten later met een poging van Sankhon, Vanhamel moest een eerste keer ingrijpen. De Kanaries bleven in hetzelfde bedje ziek als de voorbije weken en slikten nog voor halfweg de eerste periode een tweede doelpunt: Holzhauser met nog maar eens een assist en Tissoudali kopte raak. Het team van Muscat hing als los zand aan mekaar en kreeg even later al de 3-0 om de oren. Tissoudali werd foutief gehaakt in de zestien meter, waarna Holzhauser vanaf elf meter zijn tweede van de avond maakte. De martelgang van de bezoekers werd nadien alleen maar zwaarder met nog doelpunten van Tissoudali en Brogno voor de pauze stonden er voor halfweg forfaitcijfers op het bord. Filippov zorgde in de slotfase nog voor de 5-1 door de bal fraai over Vanhamel te lepelen. Een zeer magere troost voor de Kanaries.

De toeschouwers op het Kiel zagen opnieuw een masterclass van Holzhauser.
Spektakelmatch verveelt geen moment
De bezoekers kwamen deze keer wel goed uit de kleedkamer en na een paar minuten milderde Suzuki tot 5-2 na een slechte terugspeelbal. Wie dacht dat er terug wat hoop was voor de bezoekers, was er al snel aan voor de moeite. Nog voor het uur zorgde Coulibaly met een schicht voor de 6-2. De wedstrijd verveelde vanavond geen moment, op een kwartier van het einde pakte Vanhamel uit met een prachtige redding op de kopbal van Suzuki. Even later stond het wel 6-3: Nazon kneep naar binnen en verraste de thuisdoelman met een gekraakt schot: 6-3. Daar bleef het uiteindelijk ook bij, zo blijft Beerschot zijn status van revelatie week na week bevestigen.
Scoreverloop:
1-0 (2') Holzhauser, 2-0 (20') Tissoudali, 3-0 (25') Holzhauser (p), 4-0 (35') Tissoudali, 5-0 (40') Brogno, 5-1 (44') Filippov, 5-2 (49') Suzuki, 6-2 (57') Coulibaly, 6-3 (74') Nazon

LEES OOK: “We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

🚀

Is dit Beerschot een kandidaat voor de top-vier?

Meest recent

Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

4
4
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

78
78
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

33
33
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

154
154
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

44
44
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

56
56
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

76
76
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

527
527
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

21
21
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

45
45
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

61
61
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

212
212
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

116
116
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

137
137
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

225
225
'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Hij kon uitkomen voor Spanje, Italië en Argentinië, maar Matias Fernandez-Pardo koos er ...

75
75
Zulte Waregem kondigt volgende vertrekker aan

Zulte Waregem slaagde erin om in zijn eerste seizoen terug in de Jupiler Pro League het behoud te ...

126
126
Trossard start bij Arsenal, PSG zoals een jaar geleden

Om 18u staat de apotheose van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan wordt in ...

32
32
Volgend seizoen bij Standard? Witsel schenkt klare wijn

Verschillende Rode Duivels zullen deze zomer nog een transfer maken, of dat nu voor of na het WK zal ...

129
129
De Bruyne rouwt niet om vertrek: “Voor mij moest hij niet blijven”

Kevin De Bruyne wordt tijdens het WK 35 jaar en dus is de kans zeer groot dat het zijn laatste grote ...

147
147
Garcia mag dromen: 'Debast zorgt voor WK-mirakel'

Bij een WK liggen uiteraard alle nationale ploegen onder een vergrootglas en dat is bij de Belgen ...

97
97
‘KRC Genk zet zinnen op ervaren international’

KRC Genk gaat in de zomer toch de nodige transfers moeten afronden. De Limburgers hebben vooral nood ...

422
422
'Silva verrast aan gaat aan de slag bij Europese grootmacht'

Bernardo Silva heeft Manchester City transfervrij verlaten. De middenvelder kan daardoor gratis bij ...

138
138
Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

SK Beveren promoveerde naar de Jupiler Pro League, maar achteraf kwam er nieuws dat de Amerikaanse ...

441
441
Anderlecht geeft vier jonge talenten kans bij A-kern

RSC Anderlecht zit nog steeds op een berg talent, zoals we jullie al eerder meedeelden. Zoals ...

240
240

Meer sportnieuws