Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

191 stemmen
Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

Na een ware spektakelmatch heeft Beerschot thuis de vloer aangeveegd met een hulpeloos STVV. De Mannekes waren in alle onderdelen van het spel een maatje te groot voor de Kanaries. Het lijkt een klein mirakel als Muscat volgende week nog op de bank zit als T1 van STVV.

Beerschot was tot op heden één van de revelaties van de competitie. De Mannekes stonden nog steeds op een knappe vierde plaats, al verloor het op de vorige speeldag wel ruim op het veld van AA Gent. STVV van zijn kant deed het een pak minder goed, de Kanaries wonnen tot op heden nog maar één keer. Bij de thuisploeg kreeg Brogno een basisplaats aangezien Noubissi niet fit was, Muscat deed het dan weer met exact dezelfde elf spelers als voor de interlandbreak.
Holzhauser en Tissoudali duwen hulpeloos STVV kopje onder
De thuisploeg nam een kanonstart en kwam binnen de eerste twee minuten op voorsprong. Holzahauser kapte zich knap vrij tussen drie verdedigers en schoot vervolgens staalhard in de bovenhoek: 1-0 voor Beerschot. STVV reageerde een paar minuten later met een poging van Sankhon, Vanhamel moest een eerste keer ingrijpen. De Kanaries bleven in hetzelfde bedje ziek als de voorbije weken en slikten nog voor halfweg de eerste periode een tweede doelpunt: Holzhauser met nog maar eens een assist en Tissoudali kopte raak. Het team van Muscat hing als los zand aan mekaar en kreeg even later al de 3-0 om de oren. Tissoudali werd foutief gehaakt in de zestien meter, waarna Holzhauser vanaf elf meter zijn tweede van de avond maakte. De martelgang van de bezoekers werd nadien alleen maar zwaarder met nog doelpunten van Tissoudali en Brogno voor de pauze stonden er voor halfweg forfaitcijfers op het bord. Filippov zorgde in de slotfase nog voor de 5-1 door de bal fraai over Vanhamel te lepelen. Een zeer magere troost voor de Kanaries.

De toeschouwers op het Kiel zagen opnieuw een masterclass van Holzhauser.
Spektakelmatch verveelt geen moment
De bezoekers kwamen deze keer wel goed uit de kleedkamer en na een paar minuten milderde Suzuki tot 5-2 na een slechte terugspeelbal. Wie dacht dat er terug wat hoop was voor de bezoekers, was er al snel aan voor de moeite. Nog voor het uur zorgde Coulibaly met een schicht voor de 6-2. De wedstrijd verveelde vanavond geen moment, op een kwartier van het einde pakte Vanhamel uit met een prachtige redding op de kopbal van Suzuki. Even later stond het wel 6-3: Nazon kneep naar binnen en verraste de thuisdoelman met een gekraakt schot: 6-3. Daar bleef het uiteindelijk ook bij, zo blijft Beerschot zijn status van revelatie week na week bevestigen.
Scoreverloop:
1-0 (2') Holzhauser, 2-0 (20') Tissoudali, 3-0 (25') Holzhauser (p), 4-0 (35') Tissoudali, 5-0 (40') Brogno, 5-1 (44') Filippov, 5-2 (49') Suzuki, 6-2 (57') Coulibaly, 6-3 (74') Nazon

LEES OOK: Done deal: STVV laat spits gaan, steunpilaar tekent bij

🚀

Is dit Beerschot een kandidaat voor de top-vier?

Meest recent

'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

170
170
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

221
221
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

68
68
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

472
472
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

319
319
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

76
76
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

33
33
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

492
492
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

655
655
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

173
173
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

714
714
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

65
65
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

84
84
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

174
174
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

86
86
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

108
108
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

277
277
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

490
490
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

98
98
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

410
410
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

413
413
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

338
338
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

112
112
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

251
251
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

197
197

Meer sportnieuws