Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

door
Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

Na een ware spektakelmatch heeft Beerschot thuis de vloer aangeveegd met een hulpeloos STVV. De Mannekes waren in alle onderdelen van het spel een maatje te groot voor de Kanaries. Het lijkt een klein mirakel als Muscat volgende week nog op de bank zit als T1 van STVV.

Beerschot was tot op heden één van de revelaties van de competitie. De Mannekes stonden nog steeds op een knappe vierde plaats, al verloor het op de vorige speeldag wel ruim op het veld van AA Gent. STVV van zijn kant deed het een pak minder goed, de Kanaries wonnen tot op heden nog maar één keer. Bij de thuisploeg kreeg Brogno een basisplaats aangezien Noubissi niet fit was, Muscat deed het dan weer met exact dezelfde elf spelers als voor de interlandbreak.
Holzhauser en Tissoudali duwen hulpeloos STVV kopje onder
De thuisploeg nam een kanonstart en kwam binnen de eerste twee minuten op voorsprong. Holzahauser kapte zich knap vrij tussen drie verdedigers en schoot vervolgens staalhard in de bovenhoek: 1-0 voor Beerschot. STVV reageerde een paar minuten later met een poging van Sankhon, Vanhamel moest een eerste keer ingrijpen. De Kanaries bleven in hetzelfde bedje ziek als de voorbije weken en slikten nog voor halfweg de eerste periode een tweede doelpunt: Holzhauser met nog maar eens een assist en Tissoudali kopte raak. Het team van Muscat hing als los zand aan mekaar en kreeg even later al de 3-0 om de oren. Tissoudali werd foutief gehaakt in de zestien meter, waarna Holzhauser vanaf elf meter zijn tweede van de avond maakte. De martelgang van de bezoekers werd nadien alleen maar zwaarder met nog doelpunten van Tissoudali en Brogno voor de pauze stonden er voor halfweg forfaitcijfers op het bord. Filippov zorgde in de slotfase nog voor de 5-1 door de bal fraai over Vanhamel te lepelen. Een zeer magere troost voor de Kanaries.

De toeschouwers op het Kiel zagen opnieuw een masterclass van Holzhauser.
Spektakelmatch verveelt geen moment
De bezoekers kwamen deze keer wel goed uit de kleedkamer en na een paar minuten milderde Suzuki tot 5-2 na een slechte terugspeelbal. Wie dacht dat er terug wat hoop was voor de bezoekers, was er al snel aan voor de moeite. Nog voor het uur zorgde Coulibaly met een schicht voor de 6-2. De wedstrijd verveelde vanavond geen moment, op een kwartier van het einde pakte Vanhamel uit met een prachtige redding op de kopbal van Suzuki. Even later stond het wel 6-3: Nazon kneep naar binnen en verraste de thuisdoelman met een gekraakt schot: 6-3. Daar bleef het uiteindelijk ook bij, zo blijft Beerschot zijn status van revelatie week na week bevestigen.
Scoreverloop:
1-0 (2') Holzhauser, 2-0 (20') Tissoudali, 3-0 (25') Holzhauser (p), 4-0 (35') Tissoudali, 5-0 (40') Brogno, 5-1 (44') Filippov, 5-2 (49') Suzuki, 6-2 (57') Coulibaly, 6-3 (74') Nazon

LEES OOK: Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Is dit Beerschot een kandidaat voor de top-vier?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

32
32
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

53
53
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

108
108
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

34
34
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

43
43
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

438
438
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

82
82
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

81
81
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

257
257
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

210
210
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

382
382
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

178
178
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

145
145
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

201
201
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

45
45
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

160
160
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

250
250
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

212
212
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

52
52
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

306
306
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

377
377
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

56
56
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

202
202

Meer sportnieuws