Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

191
Beerschot veegt met ouderwetse tennisscore STVV volledig van de mat

Na een ware spektakelmatch heeft Beerschot thuis de vloer aangeveegd met een hulpeloos STVV. De Mannekes waren in alle onderdelen van het spel een maatje te groot voor de Kanaries. Het lijkt een klein mirakel als Muscat volgende week nog op de bank zit als T1 van STVV.

Beerschot was tot op heden één van de revelaties van de competitie. De Mannekes stonden nog steeds op een knappe vierde plaats, al verloor het op de vorige speeldag wel ruim op het veld van AA Gent. STVV van zijn kant deed het een pak minder goed, de Kanaries wonnen tot op heden nog maar één keer. Bij de thuisploeg kreeg Brogno een basisplaats aangezien Noubissi niet fit was, Muscat deed het dan weer met exact dezelfde elf spelers als voor de interlandbreak.
Holzhauser en Tissoudali duwen hulpeloos STVV kopje onder
De thuisploeg nam een kanonstart en kwam binnen de eerste twee minuten op voorsprong. Holzahauser kapte zich knap vrij tussen drie verdedigers en schoot vervolgens staalhard in de bovenhoek: 1-0 voor Beerschot. STVV reageerde een paar minuten later met een poging van Sankhon, Vanhamel moest een eerste keer ingrijpen. De Kanaries bleven in hetzelfde bedje ziek als de voorbije weken en slikten nog voor halfweg de eerste periode een tweede doelpunt: Holzhauser met nog maar eens een assist en Tissoudali kopte raak. Het team van Muscat hing als los zand aan mekaar en kreeg even later al de 3-0 om de oren. Tissoudali werd foutief gehaakt in de zestien meter, waarna Holzhauser vanaf elf meter zijn tweede van de avond maakte. De martelgang van de bezoekers werd nadien alleen maar zwaarder met nog doelpunten van Tissoudali en Brogno voor de pauze stonden er voor halfweg forfaitcijfers op het bord. Filippov zorgde in de slotfase nog voor de 5-1 door de bal fraai over Vanhamel te lepelen. Een zeer magere troost voor de Kanaries.

De toeschouwers op het Kiel zagen opnieuw een masterclass van Holzhauser.
Spektakelmatch verveelt geen moment
De bezoekers kwamen deze keer wel goed uit de kleedkamer en na een paar minuten milderde Suzuki tot 5-2 na een slechte terugspeelbal. Wie dacht dat er terug wat hoop was voor de bezoekers, was er al snel aan voor de moeite. Nog voor het uur zorgde Coulibaly met een schicht voor de 6-2. De wedstrijd verveelde vanavond geen moment, op een kwartier van het einde pakte Vanhamel uit met een prachtige redding op de kopbal van Suzuki. Even later stond het wel 6-3: Nazon kneep naar binnen en verraste de thuisdoelman met een gekraakt schot: 6-3. Daar bleef het uiteindelijk ook bij, zo blijft Beerschot zijn status van revelatie week na week bevestigen.
Scoreverloop:
1-0 (2') Holzhauser, 2-0 (20') Tissoudali, 3-0 (25') Holzhauser (p), 4-0 (35') Tissoudali, 5-0 (40') Brogno, 5-1 (44') Filippov, 5-2 (49') Suzuki, 6-2 (57') Coulibaly, 6-3 (74') Nazon

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Is dit Beerschot een kandidaat voor de top-vier?

Meest recent

‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

5
5
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

71
71
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

74
74
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

28
28
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

210
210
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

212
212
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

128
128
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

107
107
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

103
103
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

165
165
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

163
163
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1452
1452
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

344
344
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

286
286
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

292
292
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

88
88
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

220
220
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

233
233
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

104
104
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

78
78
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

132
132
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

348
348

Meer sportnieuws