TRANSFERUURTJE: 'Vranckx bijna bij RSCA, Man Utd beslist over Pogba'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vranckx bijna bij RSCA, Man Utd beslist over Pogba'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE. 

JUPILER PRO LEAGUE

Volgens Anderlecht-voorzitter Wouter Vandenhaute wilde Marc Coucke uitpakken met de komst van Aster Vranckx (KV Mechelen). Door de financiële beperkingen bij Sporting raadde Vandenhaute deze deal echter af bij Coucke. 



Volgens La Dernière Heure ligt Moeskroen-trainer Fernando Da Cruz al onder vuur. De Franstalige krant weet dat hij maar best kan winnen van KAS Eupen, anders zou er wel eens ontslag kunnen dreigen. Eventuele opvolger werden er nog niet genoemd door LDH.

In de voorbije transfermercato maakte Roman Yaremchuk zijn ongenoegen kenbaar bij AA Gent, waarna de Oekraïense aanvaller vervolgens aanstuurde op een vertrek uit de Ghelamco Arena. Volgens Wim De Decker is vandaag alles opgelost en uitgeklaard.

Een vertrek van Didier Lamkel Zé bij Antwerp FC lijkt (weeral) in de maak. Coach Ivan Leko liet namelijk weten aan Het Laatste Nieuws dat het Kameroense woelwater geen thema meer is voor hem, nadat Lamkel Zé meermaals in de fout ging.



Steven Defour kon net voor het sluiten van de transferperiode naar een Turkse club. In de podcast Mid Mid gaf Defour aan dat dit een goed voorstel was, maar dat de middenvelder weigerde omdat hij volop zijn kans wilde gaan bij KV Mechelen. 

BUITENLAND

FC Barcelona en Memphis Depay hopen in januari alsnog een samenwerking aan te gaan. Volgens Daily Mail vindt Barcelona de vraagprijs van Olympique Lyon schappelijk en heeft het met Memphis reeds een persoonlijk akkoord bereikt. Om de deal effectief af te ronden in januari zal Barça eerst wel Ousmane Dembélé en Martin Braithwaite van de loonlijst moeten halen. 

Ole Gunnar Solskjaer liet weten dat Manchester United de éénjarige optie lichtte in het contract van middenvelder Paul Pogba. Daardoor wordt een transfer uit Old Trafford weer iets complexer, met FC Barcelona, Juventus en Real Madrid die nog steeds op de loer zouden liggen.



Na amper één week gaan Santos FC en Robinho al uit elkaar. De Braziliaanse aanvaller gaat zich focussen op zijn proces in Milaan, waar hij eerder werd veroordeeld tot negen jaar gevangenisstraf in een verkrachtingszaak. Robino ging in beroep en de zaak is nog hangende.

LEES OOK: Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Past Vranckx bij Anderlecht?

Meest recent

Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

0
0
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

28
28
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

27
27
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

79
79
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

418
418
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

122
122
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

379
379
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

264
264
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

100
100
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

213
213
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

149
149
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

442
442
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

388
388
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

170
170
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

326
326
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

822
822
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

273
273
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

476
476
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

344
344
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

390
390
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

243
243
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

98
98
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

925
925
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

193
193
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

579
579

Meer sportnieuws