AA Gent komt eindelijk met compensatieregeling voor abonnees

door
AA Gent komt eindelijk met compensatieregeling voor abonnees

Door corona moeten de clubs zeer creatief omgaan met het toelaten van een beperkt aantal abonnees. Vooral voor de ploegen met een grote aanhang is dat een probleem, zoals AA Gent. De club heeft via zijn website gecommuniceerd over een compensatieregeling.

"Jullie hebben er lang op moeten wachten en we begrijpen jullie ongeduld. De club wou echter niet over 1 nacht ijs gaan en heeft de compensatieregeling volledig gebaseerd op de supportersenqûete (opgesteld door Armada Ganda en Supportersfederatie, en ingevuld door meer dan 3.400 abonnees op een totaal van 12.500 abonnees) waaruit blijkt dat de meningen en de wensen van de supporters erg verschillend zijn", laat het weten.

"Per gemiste wedstrijd komen we zo op een compensatiebedrag dat we opsplitsen in 5 delen op basis van de preferenties die blijken uit de enquête. We komen tot de volgende percentages."
  • 30% van de compensatie wordt “geparkeerd” en overgedragen naar bijvoorbeeld een play off abonnement of een seizoensabonnement 2021-2022.
  • 25% wordt terugbetaald.
  • 20% wordt omgezet in een horeca tegoed.
  • 15% wordt omgezet in een fanshop tegoed.
  • 10% wordt geschonken aan en gelijkmatig verdeeld onder: het Buffalo Talent Center (KAA Gent Jeugd) de KAA Gent Ladies de KAA Gent Foundation met onder andere het Elk Talent Telt project de erkende sfeergroepen
De volledige uitleg kan u via onderstaande link raadplegen.

Goede oplossing?

Meest recent

Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

40
40
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

80
80
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

59
59
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

69
69
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

201
201
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

284
284
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

279
279
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

73
73
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

335
335
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

182
182
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

274
274
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

83
83
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

549
549
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

333
333
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

341
341
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

557
557
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

302
302
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

164
164
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

521
521
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

731
731
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

90
90
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

286
286
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

256
256
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

185
185

Meer sportnieuws