TRANSFERUURTJE: Hazard out en De Bruyne in, Juve gaat voor toptransfer

1056
TRANSFERUURTJE: Hazard out en De Bruyne in, Juve gaat voor toptransfer

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Hervé Koffi is zeer goed bezig bij Moeskroen en zou zich ondertussen al in de kijker hebben gespeeld bij Belgische topclubs. Zij zullen dan wel moeten praten met Lille OSC.

Laszlo Bölöni was de afgelopen maanden aan de slag bij Antwerp en AA Gent, maar zijn toekomst ligt wellicht buiten België. Panathinaikos wil de Roemeen aanstellen als coach. Bij Antwerp gaan ze nog een ervaren pion zien vertrekken, want Luciano D'Onofrio zou nog altijd gaan terugkeren naar Standard.


De fans van Anderlecht mogen hopen: Romelu Lukaku liet al verstaan ooit terug te keren. Youri Tielemans wil op een dag ook nog eens voor Anderlecht spelen.

BUITENLAND

Manchester United wil in januari defensieve versterking halen. James Tarkowski van Burnley is een topkandidaat, maar hij moet wel 55 miljoen euro kosten. Kalidou Koulibaly (Napoli) en Dayot Upamecano (RB Leipzig) zijn ook pistes.


Real Madrid wil in de zomer van 2021 wél uitpakken op de transfermarkt. Eden Hazard moet zich dit seizoen bewijzen, of hij mag Madrid al verlaten. Raheem Sterling van Manchester City zou een opvolger kunnen worden. Maar ook Kevin De Bruyne staat zeer hoog op de shortlist. De Koninklijke moet ook een nieuwe spits zoeken en Kylian Mbappé (PSG) en Erling Haaland (Dortmund) zijn daar de grootste kandidaten. PSG zou dan graag Cristiano Ronaldo willen weghalen bij Juve.


Als er één club een patent heeft op straffe transfervrije aanwinsten, dan is dat Juventus wel. Zij zijn nu al bezig met het proberen te strikken van David Alaba (Bayern), die einde contract is komende zomer.

Tot slot is er Inter, dat komende zomer ook een topper wil aantrekken. De club uit Milaan wil Sergio Aguëro dan gratis overnemen van Manchester City. De Argentijn is in de zomer einde contract.

LEES OOK: Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Zal Real Hazard al van de hand gaan doen?

Meest recent

'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

8
8
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

23
23
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

51
51
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

72
72
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

108
108
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

12
12
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

55
55
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

32
32
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

102
102
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

74
74
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

27
27
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

420
420
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

96
96
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

64
64
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

170
170
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

306
306
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

347
347

Meer sportnieuws