'Winters vertrek Anderlecht-sterkhouder komt dichterbij'

door
'Winters vertrek Anderlecht-sterkhouder komt dichterbij'

Anderlecht zag met Jérémy Doku één van zijn absolute sterkhouders afgelopen mercato nog richting buitenland vertrekken. De jongelin maakte voor een monstersom van 27 miljoen euro de overstap naar Rennes. En mogelijk ziet Paars-Wit komende winter nóg een smaakmaker vertrekken.


Want zo mag Percy Tau toch wel worden genoemd na zijn start bij de Brusselaars. Echter zou hij dus verrassend in januari alweer weg kunnen zijn. Zo meldt het doorgaan goed geïnformeerde The Athletic dat zijn moederclub Brighton & Hove Albion een clausule heeft laten implenteren die stelt dat ze hem in januari al kunnen terugroepen.

Tegen dan zou hij namelijk in aanmerking kunnen komen voor een Engelse werkvergunning, en dus ook voor de club van Trossard in actie kunnen komen. Indien dit effectief mogelijk is, zou Brighton hem dus willen terughalen.
UPDATE 20u28
Een terugkeer van Percy Tau richting Brighton lijkt stilaan dichterbij te komen. Volgens SouthAfricaNews verlopen de onderhandelingen over de werkvergunning van de Zuid-Afrikaan bijzonder gunstig. Daardoor zal Brighton in januari quasi met zekerheid kunnen beschikken over de diensten van de Anderlecht-sterkhouder. Opvallend genoeg zou dat voor het eerst sinds 2018 het geval zijn. Dan trok Percy Tau van Zuid-Afrika richting Brighton. Uiteindelijk speelde hij nog geen minuut voor de PL-club, omdat hij niet over de juiste werkvergunning beschikte. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Zou een winters vertrek van Tau een domper zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

8
8
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

48
48
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

197
197
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

73
73
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

69
69
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

238
238
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

234
234
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

285
285
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

54
54
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

236
236
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

69
69
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

103
103
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

111
111
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

119
119
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

53
53
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

581
581
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

86
86
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

229
229
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

137
137
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

549
549
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

209
209
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

122
122
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

326
326
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

189
189
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

324
324

Meer sportnieuws