Club Brugge-target Dost verklaart afgesprongen transfer

door
Club Brugge-target Dost verklaart afgesprongen transfer

Een nieuwe spits leek deze zomer dé prioriteit bij Club Brugge, maar uiteindelijk bleef de activiteit op de transfermarkt beperkt tot winger Noa Lang. Nochtans werd Blauw-Zwart wel degelijk aan enkele speerpunten gelinkt, waaronder een aantal goalgetters van kaliber.


Bas Dost bijvoorbeeld, de 31-jarige Nederlander die in het verleden de doelpunten aan elkaar reeg bij Wolfsburg en Sporting Lissabon. Sinds vorig jaar speelt de boomlange spits echter voor Eintracht Frankfurt in de Bundesliga, waar niet alleen Club Brugge maar ook de Engelse topclub Tottenham Hotspur hem weg wou komen plukken. Tijdens een gesprek met Bild kwam Dost, dit seizoen in Duitsland alweer goed voor twee goals en evenveel assists in drie optredens, nu nog eens terug op die interesse.

"Ik hoorde van mijn zaakwaarnemer dat Tottenham geïnteresseerd was, maar voor mij is het nooit serieus geweest omdat ik hier een basisplaats heb. Het enige wat ik wil is spelen", aldus Dost, die in Londen duidelijk slechts als doublure voor Harry Kane zou dienen. In Jan Breydel was hij dan weer allicht de nummer één geweest, maar ook dat was blijkbaar geen optie. "Als je kijkt naar mijn carrière dan heb ik geen enkele club al na een seizoen verlaten. Ik ben nog lang niet klaar bij Eintracht", klinkt het namelijk.

LEES OOK: België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

Was Dost een goede keuze geweest voor Club Brugge?

Meest recent

Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

30
30
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

11
11
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

46
46
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

87
87
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

90
90
'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

118
118
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

90
90
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

133
133
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

180
180
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

57
57
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

533
533
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

282
282
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

77
77
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

549
549
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

302
302
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

34
34
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

183
183
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

185
185
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

255
255
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

67
67
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

431
431
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

119
119
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

310
310
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

304
304

Meer sportnieuws