Club Brugge verstrikt in lachwekkende soap: "Zo blijf je bezig"

1104
Club Brugge verstrikt in lachwekkende soap:

Club Brugge hoopt haar voorsprong op de concurrentie ook naast het veld te vergroten, waarbij een nieuw stadion blijkbaar centraal staat. De hoop op een voetbaltempel kreeg vorige week echter andermaal een nieuwe deuk toen de Raad van State een streep trok door de plannen voor stadsgenoot Cercle Brugge, die zou moeten verhuizen naar de Blankenbergse Steenweg om plaats te maken op de huidige Olympiasite.


Daar deelt de Vereniging momenteel nog het Jan Breydelstadion met Blauw-Zwart, en dus is een oplossing voor Cercle een van de voorwaarden om de locatie om te dopen tot een exclusieve thuishaven voor de landskampioen. Een eis waar die snel mee akkoord ging, want de zoektocht naar een nieuwe thuis duurt nu intussen al ruim 13 jaar. De eerste keer dat Club een plan om te verhuizen indiende, dateerde intussen tenslotte al van januari 2007. Vier jaar zelfs nog voor Bart Verhaeghe, nu toch al een tijdje de ferventste voorvechter van het dossier, er zijn intrede deed als voorzitter.

Intussen werden al meerdere voorstellen naar de prullenmand verwezen, vaak na gelobby van (zakelijke) concurrenten als Antwerp-preses Paul Gheysens, protest van buurtbewoners of tegenkanting uit groene hoek. Nu leek er eindelijk schot in de zaak te komen, tot de Raad van State daar dus anders over besliste en we zo andermaal vertrokken lijken voor een juridisch kluwen. Sport/Voetbalmagazine stelt dan ook dat Club stilaan in een ronduit lachwekkende soap is beland. "Zo blijf je bezig in een land waarin iedereen het recht heeft om alles te vertragen", klinkt het onder meer.

LEES OOK: Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

Denkt u dat het huidige plan nog kans op slagen heeft?

Meest recent

Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

9
9
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

0
0
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

13
13
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

63
63
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

32
32
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

72
72
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

39
39
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

41
41
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

186
186
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

107
107
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

295
295
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

20
20
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

448
448
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

243
243
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

327
327
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

356
356
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

441
441
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

572
572
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

478
478
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

463
463
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

74
74
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

75
75
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

95
95
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

213
213
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

91
91

Meer sportnieuws