Croky Cup: OHL en co laten geen steken vallen

204 stemmen
Croky Cup: OHL en co laten geen steken vallen

In de schaduw van de Rode Duivels kwamen zondagnamiddag ook nog een aantal profclubs in actie in de vijfde ronde van de Croky Cup. Daarbij vielen echter geen verrassingen te noteren, want OH Leuven, Westerlo, Union, Lommel en Seraing deden allen wat ze moesten doen. Deinze, dat zaterdag onderuit ging tegen Thes Sport, is zo de enige profclub die zal ontbreken in de zesde ronde.


OHL en Lommel hadden nog de nodige moeite met respectievelijk eerstenationaler Knokke en tweedenationaler Zelzate. OHL keerde terug uit West-Vlaanderen met een 0-2-zege, al kon het die pas in het slot helemaal veilig stellen. Na een knappe goal van Mercier voor rust zorgde Duplus pas in de slotminuut voor de bevrijdende tweede goal. Lommel kwam dan weer 1-2 achter tegen Zelzate, maar Hendrickx en Brebels zetten de scheve situatie nog recht. Met een man minder kwamen de bezoekers echter nog dicht bij de gelijkmaker, maar Zelzate liet in blessuretijd nog een grote kans liggen.

Voor Westerlo, Union en Seraing werd het dan weer een rustige namiddag. Westerlo rekende makkelijk af met Hades, terwijl Union een ruime zege boekte tegen Heist. Seraing knikkerde dan weer met kustploeg Blankenberge de laatste provincialer uit het bekertoernooi.

Alle uitslagen van de profclubs:
Lommel - Zelzate 3-2
Union - KSK Heist 4-0
Westerlo - Hades 5-1
Knokke - OH Leuven 0-2
RFC Seraing - Blankenberge 6-1

LEES OOK: Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Kan OHL het ver brengen in de beker?

Meest recent

Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

40
40
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

46
46
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

487
487
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

44
44
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

33
33
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

49
49
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

50
50
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

126
126
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

222
222
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

229
229
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

400
400
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

876
876
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

135
135
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

770
770
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

201
201
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

608
608
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

206
206
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

63
63
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

186
186
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

161
161
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

970
970
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

599
599
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

73
73
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

41
41

Meer sportnieuws