TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt deal, Messi optie bij City'

573
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt deal, Messi optie bij City'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE. 

JUPILER PRO LEAGUE

Eind december loopt de uitleenbeurt van Luan Peres (Club Brugge) bij FC Santos ten einde. De Braziliaanse topclub wil de verdediger graag definitief overnemen, maar daarvoor zal Santos wel de aankoopoptie moeten lichten die bepaald wordt op vijf miljoen euro. Tegenover A Tribuna liet de club weten dat hierover gesprekken lopen met Club Brugge, maar dat Santos enkel een verlenging van de uitleenbeurt overweegt. Een definitieve transfer kunnen de Brazilianen zich naar verluidt niet veroorloven.

Steven Defour legde enkele Turkse aanbiedingen naast zich neer en hij wil volgens Het Laatste Nieuws een contract afdwingen bij KV Mechelen, de club waar hij nu al een poosje aan het trainen is. Een potentieel toekomstgericht contract wordt dinsdag alvast voorgelegd bij de Mechelse Raad van Bestuur, wat meteen de eerste concrete toenadering tussen beide partijen zou zijn.



Nadat Ibrahima Cissé (ex-Standard en Fulham) naast een contract greep bij Waasland-Beveren, traint de verdedigende middenvelder momenteel mee bij RFC Seraing. Volgens La Dernière Heure zit een verbintenis er momenteel nog niet in, maar dat kan uiteraard nog veranderen.

Danijel Milicevic (ex-AA Gent en KAS Eupen) is momenteel nog op zoek naar een nieuwe club. In de voorbije weken werd de Bosniër genoemd bij SK Deinze maar in een interview met La Dernière Heure geeft Milicevic aan dat hij nog geen telefoontje gekregen heeft van die club. Desondanks wil hij zijn carrière afsluiten in België. 

AA Gent nam afscheid van Mamadou Sylla, die drie jaren geleden voor vier miljoen euro werd aangetrokken bij KAS Eupen. De 26-jarige wordt de nieuwe aanvaller van de Spaanse tweedeklasser Girona FC. 

BUITENLAND

Ondanks een langdurige en grote heisa bleef Lionel Messi toch op post bij FC Barcelona, maar het is maar de vraag of de Argentijnse superster na 2021 - wanneer zijn contract afloopt op Camp Nou - nog steeds bij Barça zal blijven. Manchester City poogde hem in de voorbije weken aan te trekken, en volgens Omar Berrada, de COO van City, staat de deur nog steeds open voor La Pugla. Tegenover The Athletic gaf Berrada namelijk aan dat Messi nog steeds een optie blijft indien hij Barça wil verlaten.



Brecht Dejaegere maakt op korte tijd indruk bij FC Toulouse. Les Violets konden de middenvelder overnemen op huurbasis en bedong volgens Krant van West-Vlaanderen ook een aankoopoptie van anderhalf miljoen euro. 

Paul Pogba (Manchester United) stak tegenover RMC Sports zijn bewondering voor Real Madrid niet onder stoelen of banken, maar hij gaf ook aan dat een effectieve transfer momenteel niet tot de mogelijkheden behoort. Ook het Spaanse AS weet dat coach Zinédine Zidane in Pogba niet meteen zijn transferprioriteit ziet, dat zou wél Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain) zijn. 

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zal Messi Barça verlaten in 2021?

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

103
103
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

40
40
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

13
13
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

19
19
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

13
13
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

21
21
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

77
77
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

65
65
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

45
45
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

21
21
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

22
22
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

28
28
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

113
113
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

229
229
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

207
207
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

76
76
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

238
238
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

60
60
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

272
272

Meer sportnieuws