TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt deal, Messi optie bij City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt deal, Messi optie bij City'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE. 

JUPILER PRO LEAGUE

Eind december loopt de uitleenbeurt van Luan Peres (Club Brugge) bij FC Santos ten einde. De Braziliaanse topclub wil de verdediger graag definitief overnemen, maar daarvoor zal Santos wel de aankoopoptie moeten lichten die bepaald wordt op vijf miljoen euro. Tegenover A Tribuna liet de club weten dat hierover gesprekken lopen met Club Brugge, maar dat Santos enkel een verlenging van de uitleenbeurt overweegt. Een definitieve transfer kunnen de Brazilianen zich naar verluidt niet veroorloven.

Steven Defour legde enkele Turkse aanbiedingen naast zich neer en hij wil volgens Het Laatste Nieuws een contract afdwingen bij KV Mechelen, de club waar hij nu al een poosje aan het trainen is. Een potentieel toekomstgericht contract wordt dinsdag alvast voorgelegd bij de Mechelse Raad van Bestuur, wat meteen de eerste concrete toenadering tussen beide partijen zou zijn.



Nadat Ibrahima Cissé (ex-Standard en Fulham) naast een contract greep bij Waasland-Beveren, traint de verdedigende middenvelder momenteel mee bij RFC Seraing. Volgens La Dernière Heure zit een verbintenis er momenteel nog niet in, maar dat kan uiteraard nog veranderen.

Danijel Milicevic (ex-AA Gent en KAS Eupen) is momenteel nog op zoek naar een nieuwe club. In de voorbije weken werd de Bosniër genoemd bij SK Deinze maar in een interview met La Dernière Heure geeft Milicevic aan dat hij nog geen telefoontje gekregen heeft van die club. Desondanks wil hij zijn carrière afsluiten in België. 

AA Gent nam afscheid van Mamadou Sylla, die drie jaren geleden voor vier miljoen euro werd aangetrokken bij KAS Eupen. De 26-jarige wordt de nieuwe aanvaller van de Spaanse tweedeklasser Girona FC. 

BUITENLAND

Ondanks een langdurige en grote heisa bleef Lionel Messi toch op post bij FC Barcelona, maar het is maar de vraag of de Argentijnse superster na 2021 - wanneer zijn contract afloopt op Camp Nou - nog steeds bij Barça zal blijven. Manchester City poogde hem in de voorbije weken aan te trekken, en volgens Omar Berrada, de COO van City, staat de deur nog steeds open voor La Pugla. Tegenover The Athletic gaf Berrada namelijk aan dat Messi nog steeds een optie blijft indien hij Barça wil verlaten.



Brecht Dejaegere maakt op korte tijd indruk bij FC Toulouse. Les Violets konden de middenvelder overnemen op huurbasis en bedong volgens Krant van West-Vlaanderen ook een aankoopoptie van anderhalf miljoen euro. 

Paul Pogba (Manchester United) stak tegenover RMC Sports zijn bewondering voor Real Madrid niet onder stoelen of banken, maar hij gaf ook aan dat een effectieve transfer momenteel niet tot de mogelijkheden behoort. Ook het Spaanse AS weet dat coach Zinédine Zidane in Pogba niet meteen zijn transferprioriteit ziet, dat zou wél Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain) zijn. 

LEES OOK: 'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

Zal Messi Barça verlaten in 2021?

Meest recent

'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku al na WK?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

0
0
Rigaux haalt gram: nieuw succesrecept bij Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

14
14
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

55
55
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

32
32
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

44
44
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

42
42
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

227
227
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

54
54
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

37
37
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

206
206
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

72
72
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

49
49
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

147
147
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

202
202
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

534
534
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

129
129
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

95
95
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

437
437
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

121
121
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

165
165
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

480
480
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

246
246
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

239
239

Meer sportnieuws