'De Bruyne heeft zijn laatste club al bepaald'

door
'De Bruyne heeft zijn laatste club al bepaald'

De voorbije weken kwam Kevin De Bruyne vooral in het nieuws omwille van het gerechtelijke onderzoek dat loopt tegen zijn ex-makelaar Patrick De Koster, nadat De Bruyne in 2019 klacht indiende. Maar ondanks de breuk met zijn makelaar was De Bruyne nog steeds bezig met achter de schermen een lucratieve deal te sluiten.

De Bruyne onderhandelde immers met Manchester City over een nieuw contract en ondanks het vertrek van De Koster bleven die onderhandelingen gewoon verdergaan. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ook een akkoord uit de bus gerold is, al is het nog wachten op de officiële aankondiging.

Het tot 2023 lopende contract van De Bruyne zou nog met twee jaar verlengd worden - tot 2025 dus - en zijn jaarloon van 18 miljoen euro wordt nog verder opgetrokken. Hoeveel De Bruyne nu gaat verdienen is niet bekend, maar hij zou met zijn nieuwe contract wel de bestbetaalde speler ooit worden bij City. 

UPDATE 09/10
Ook in Engeland wordt intussen melding gemaakt van de nakende contractverlenging voor Kevin De Bruyne. Zo stelt The Times dat onze landgenoot zal bijtekenen tot 2025 en dat het in principe het laatste contract van De Bruyne zal worden. De 29-jarige zou dan ook meer dan tevreden zijn om zijn carrière ook bij City af te sluiten. Een transfer gaat hij dus niet meer maken.


LEES OOK: De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Man City bevestigt: icoon verlaat de club
Man City bevestigt: icoon verlaat de club
68

Moet De Bruyne zijn carrière bij City afsluiten?

Meest recent

Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

1
1
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

11
11
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

16
16
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

61
61
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

33
33
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

137
137
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

62
62
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

51
51
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

272
272
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

106
106
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

57
57
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

272
272
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

120
120
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

166
166
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

138
138
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

158
158
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

127
127
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

174
174
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

132
132
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

138
138
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

57
57

Meer sportnieuws