'Leko gebruikt luxe als listig signaal voor Lamkel Zé'

door
'Leko gebruikt luxe als listig signaal voor Lamkel Zé'

Verbazing alom vandaag op de Bosuil. Antwerp moest haar spelerslijst voor de Europa League doorgeven, waarvoor de Great Old wegens het gebrek aan eigen jeugd in de A-kern slechts een beroep kon doen op 21 namen. Een hele resem spelers viel dus af, met Didier Lamkel Zé als meest opvallende naam.


Het 24-jarige woelwater werd door Ivan Leko na drie weken afwezigheid het afgelopen weekend nochtans opnieuw opgepikt voor het duel tegen KV Mechelen, maar nadien liet de Kroaat reeds verstaan dat hij het stilaan gehad heeft met diens fratsen. Nu werd mede dankzij het late offensief op de mercato, waarbij Jordan Lukaku, Nana Ampomah en Cristian Benaventedus de rangen kwamen versterken, dus meteen de daad bij het woord gevoegd. Lamkel Zé zal in de groepsfase van de Europa League zo al zeker niet aantreden.

In een analyse rond de afwezige namen op de spelerslijst merkt Het Nieuwsblad dan ook op dat de Kameroener door die vele straffe nieuwkomers, en het uitblijven van een eigen transfer, het vijfde wiel aan de wagen dreigt te worden. Leko zal door het fel toegenomen aantal opties alvast minder snel uit noodzaak naar Lamkel Zé moeten teruggrijpen, zoals dat vorig weekend dus nog gebeurde. Door hem nu aan de kant te laten, krijgt de dribbelkont dus een sterk signaal dat hij voortaan beter zijn best zal moeten doen.

LEES OOK: Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Antwerp heeft Lamkel Zé niet meer nodig

Meest recent

Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

8
8
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu naar ref geslagen"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

14
14
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

205
205
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

41
41
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

51
51
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

519
519
Exit dreigt: Janssen stelt Antwerp heldere voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

305
305
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

93
93
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

264
264
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

26
26
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

84
84
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

32
32
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

246
246
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

212
212
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

97
97
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

71
71
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

509
509
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

127
127
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

88
88
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

112
112
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

97
97
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

234
234
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

117
117
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

1043
1043
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248

Meer sportnieuws