Götze naar PSV door appcontact met Roger Schmidt

84
Götze naar PSV door appcontact met Roger Schmidt

PSV mag zijn trainer Roger Schmidt bedanken voor de komst van Mario Götze. De oefenmeester van de Eindhovenaren hield namelijk de hele zomer contact met de aanvallende middenvelder via WhatsApp. Dat is in ieder geval wat de voormalige international van Duitsland onthult in gesprek met PSV TV.

Götze zegt over Schmidt: "Ik ken hem nog uit zijn tijd uit de Bundesliga. Hij is een geweldige coach. Sinds hij terugkeerde uit China hadden we telefonisch contact. We hebben elkaar wat berichten gestuurd. Dat is hoe het ontstond. Dus ik ben blij om hier te zijn en met hem te gaan werken. Voor mij was dit een goede keuze."

De middenvelder is echter voor het complete plaatje gegaan: "Ik heb veel met Roger gesproken. De fans, de club en de ambitie. Het complete pakket was beslissend en belangrijk voor mij. Dat is uiteindelijk de reden waarom ik deze kans bij PSV heb aangegrepen."

Wat kunnen de fans verwachten? "Hopelijk veel goals en assists. En veel mooie wedstrijden en overwinningen als team. Natuurlijk wil ik daar een belangrijk deel van uit maken en het team helpen groeien." Gisteravond laat werd hij opgewacht door tientallen supporters: "Dat voelt heel goed, ik voel me daardoor welkom. Het is mooi om de mensen daar zo te zien. Ik kijk ernaar uit om op het veld te staan. Hier in het stadion, hopelijk snel met publiek. Ik probeer nu eerst aan alles te wennen. In het ritme te komen. En iedereen te leren kennen. Het team, de staf en de spelers."

LEES OOK: Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Gaat hij nog een topniveau halen?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

12
12
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

31
31
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

99
99
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

72
72
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

111
111
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

185
185
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

94
94
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

112
112
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

111
111
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

98
98
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

38
38
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

176
176
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

286
286
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

80
80
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

106
106
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

113
113
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345

Meer sportnieuws