Ex-Duivel getuigt: "Anderlecht heeft invloed op selectie"

door
Ex-Duivel getuigt:

Dit keer is zijn selectie geen verrassing meer, maar bij de vorige interlandbreak trokken velen nog grote ogen toen Roberto Martinez plots Jérémy Doku selecteerde voor de Rode Duivels. De intussen naar Stade Rennes vertrokken tiener kreeg toen het gezelschap van Landry Dimata, die zelf op weg leek naar Dijon en dit keer niet van de partij is bij het nationale elftal.


Dimata slaagde niet voor zijn medische testen, maar dat beide Anderlecht-aanvallers op het punt stonden een transfer te versieren biedt de criticasters van de bondscoach alleen maar meer voer voor speculatie. Toen werd immers gesuggereerd dat Martinez het duo alleen maar had opgenomen om Vincent Kompany en Paars-Wit te plezieren. Door hen in het uitstalraam van de Rode Duivels te plaatsen, zou het tenslotte eenvoudiger zijn voor de Brusselaars om snel een mooie som te vangen. Dat ook Yari Verschaeren ondanks zijn status als bankzitter in het Lotto Park het vertrouwen bleef genieten, zorgde overigens eveneens voor wat scepsis. 

Geruchten die door de betrokkenen al snel werden afgedaan als klinkklare onzin, al denkt Denis Odoi daar misschien wel anders over. De 32-jarige verdediger van Fulham heeft één cap achter zijn naam staan, daterend uit 2012 als speler van ... Anderlecht. "Helaas is het bij die ene interland gebleven. Volgens mij had ik die selectie te danken aan het feit dat ik toen bij Anderlecht zat. Anderlecht heeft altijd veel invloed gehad bij de voetbalbond, dat weet iedereen. Onlangs is toch ook gesuggereerd dat de club zijn invloed heeft aangewend om de selecties van Yari Verschaeren en Landry Dimata te verklaren?", vertelde hij namelijk aan HUMO

LEES OOK: 'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Denkt u dat Martinez beïnvloed kan worden?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

236
236
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

200
200
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

111
111
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

54
54
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

165
165
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

308
308
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

276
276
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

111
111
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

114
114
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

234
234
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

282
282
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

562
562
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

366
366
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

453
453
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

658
658
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

652
652
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

442
442
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

304
304
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2292
2292
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

155
155

Meer sportnieuws