'Onderhandelingen met nieuwe RSCA-spits bijna rond'

door
'Onderhandelingen met nieuwe RSCA-spits bijna rond'

RSC Anderlecht lijkt op de slotdag van de zomerse transferperiode zijn duurste uitgaande transfer ooit af te ronden. Goudhaantje Jérémy Doku reisde zondagavond alvast naar Rennes, waar een meerjarig contract voor hem ligt te wachten. De winger zou zo'n 26 à 27 miljoen euro, exclusief bonussen en variabelen, opbrengen.


Die opbrengsten zullen grotendeels gebruikt worden om de schuldenberg verder af te bouwen. Al zal een klein deeltje daarvan allicht naar last-minute versterking gaan. De Ier Josh Cullen moet alvast voor meer evenwicht op het middenveld gaan zorgen. Volgens La Dernière Heure komt hij definitief over van West Ham United en zal zijn komst maandag definitief beklonken worden.

Daarnaast sluit de Waalse krant ook een tweede last-minute aanwinst niet uit. Paul Mukairu van Antalyaspor wordt al een tijdje aan Paars-Wit gelinkt en werd zondagavond plots gesignaleerd op de luchthaven van Keulen, allicht om een transfer in deze contreien af te ronden. Of zijn reis daarna werd voortgezet naar Brussel, kan LDH niet melden.

UPDATE 15u10
RSC Anderlecht heeft volgens Turkse media Paul Mukairu beet. Paars-Wit zou de aanvaller huren van Antalyaspor en Anderlecht zou een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro hebben. Daarnaast zou er bij het lichten van die aankoopoptie ook een deal zijn over een doorverkooppercentage van 25% op de meerwaarde.

UPDATE 18u23
Volgens Anderlecht-watcher Pieter-Jan Calcoen zijn de onderhandelingen over een transfer bijna rond. Diezelfde bron vermeldt overigens dat Mukairu zijn medische testen in Turkije aflegt en niet in Keulen zoals door sommige bronnen eerder aangenomen werd. Afwachten wanneer de transfer officieel bevestigd wordt. 

LEES OOK: Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Wordt Mukairu spits nummer één bij RSCA dit seizoen?

Meest recent

Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

80
80
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

74
74
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

181
181
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

66
66
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

171
171
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

393
393
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

311
311
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

139
139
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

311
311
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

281
281
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

162
162
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

664
664
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

233
233
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

346
346
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

223
223
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

165
165
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

31
31
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

49
49
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

150
150
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

140
140
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

205
205
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

203
203
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

324
324
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

163
163

Meer sportnieuws