'Onderhandelingen met nieuwe RSCA-spits bijna rond'

281 stemmen
'Onderhandelingen met nieuwe RSCA-spits bijna rond'

RSC Anderlecht lijkt op de slotdag van de zomerse transferperiode zijn duurste uitgaande transfer ooit af te ronden. Goudhaantje Jérémy Doku reisde zondagavond alvast naar Rennes, waar een meerjarig contract voor hem ligt te wachten. De winger zou zo'n 26 à 27 miljoen euro, exclusief bonussen en variabelen, opbrengen.


Die opbrengsten zullen grotendeels gebruikt worden om de schuldenberg verder af te bouwen. Al zal een klein deeltje daarvan allicht naar last-minute versterking gaan. De Ier Josh Cullen moet alvast voor meer evenwicht op het middenveld gaan zorgen. Volgens La Dernière Heure komt hij definitief over van West Ham United en zal zijn komst maandag definitief beklonken worden.

Daarnaast sluit de Waalse krant ook een tweede last-minute aanwinst niet uit. Paul Mukairu van Antalyaspor wordt al een tijdje aan Paars-Wit gelinkt en werd zondagavond plots gesignaleerd op de luchthaven van Keulen, allicht om een transfer in deze contreien af te ronden. Of zijn reis daarna werd voortgezet naar Brussel, kan LDH niet melden.

UPDATE 15u10
RSC Anderlecht heeft volgens Turkse media Paul Mukairu beet. Paars-Wit zou de aanvaller huren van Antalyaspor en Anderlecht zou een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro hebben. Daarnaast zou er bij het lichten van die aankoopoptie ook een deal zijn over een doorverkooppercentage van 25% op de meerwaarde.

UPDATE 18u23
Volgens Anderlecht-watcher Pieter-Jan Calcoen zijn de onderhandelingen over een transfer bijna rond. Diezelfde bron vermeldt overigens dat Mukairu zijn medische testen in Turkije aflegt en niet in Keulen zoals door sommige bronnen eerder aangenomen werd. Afwachten wanneer de transfer officieel bevestigd wordt. 

LEES OOK: 'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Wordt Mukairu spits nummer één bij RSCA dit seizoen?

Meest recent

"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

67
67
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

17
17
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

102
102
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

23
23
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

175
175
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

97
97
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

76
76
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

569
569
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

57
57
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

124
124
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

146
146
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

887
887
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

62
62
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

576
576
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

400
400
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

771
771
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

752
752
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

444
444
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

750
750
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

364
364
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

204
204
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

225
225
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

209
209
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

360
360

Meer sportnieuws