'Anderlecht wil Nigeriaanse aanvaller huren'

505 stemmen
'Anderlecht wil Nigeriaanse aanvaller huren'

RSC Anderlecht lijkt op de slotdag van de zomerse transferperiode zijn duurste uitgaande transfer ooit af te ronden. Goudhaantje Jérémy Doku reisde zondagavond alvast naar Rennes, waar een meerjarig contract voor hem ligt te wachten. De winger zou zo'n 26 à 27 miljoen euro, exclusief bonussen en variabelen, opbrengen.


Die opbrengsten zullen grotendeels gebruikt worden om de schuldenberg verder af te bouwen. Al zal een klein deeltje daarvan allicht naar last-minute versterking gaan. De Ier Josh Cullen moet alvast voor meer evenwicht op het middenveld gaan zorgen. Volgens La Dernière Heure komt hij definitief over van West Ham United en zal zijn komst maandag definitief beklonken worden.

Daarnaast sluit de Waalse krant ook een tweede last-minute aanwinst niet uit. Paul Mukairu van Antalyaspor wordt al een tijdje aan Paars-Wit gelinkt en werd zondagavond plots gesignaleerd op de luchthaven van Keulen, allicht om een transfer in deze contreien af te ronden. Of zijn reis daarna werd voortgezet naar Brussel, kan LDH niet melden.

UPDATE 5/10
Volgens Het Laatste Nieuws is Anderlecht wel degelijk druk in de weer met een mogelijke uitleenbeurt van Paul Mukairu, aanvaller van Antalyaspor. Paars-Wit kan na het vertrek van Jérémy Doku nog wat extra aanvallende slagkracht gebruiken en mogelijk vindt het dat dus in Turkije. In 27 matchen voor Antalyaspor scoorde de 20-jarige Nigeriaan drie goals en gaf hij één assist.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Moet Anderlecht Mukairu nog binnenhalen?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

2
2
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

19
19
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

169
169
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

154
154
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

58
58
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

106
106
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

69
69
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

104
104
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

226
226
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

224
224
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

143
143
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

331
331
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

501
501
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

322
322
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

151
151
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

82
82
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

353
353
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

423
423
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

305
305
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

233
233
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

412
412
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

371
371
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

96
96
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

334
334
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

351
351

Meer sportnieuws