Dodelijk spitsenduo bezorgt Gent ademruimte tegen zwak Beerschot

door
Dodelijk spitsenduo bezorgt Gent ademruimte tegen zwak Beerschot

Met zijn beste prestatie van het seizoen heeft AA Gent een belangrijke en ruime zege gepakt tegen Beerschot. De ploeg van Wim De Decker maakte al in het eerste halfuur het verschil tegen een naïef spelend Beerschot, in de tweede helft maakte het de Mannekes helemaal af.

AA Gent slaagde er ook na de tweede trainerswissel niet in om enige constante in zijn prestaties te leggen. Vorig weekend gingen de Buffalo's nog pijnlijk onderuit, in eigen huis, tegen OHL. Ook in de voorronde van de Champions League werden het twee pijnlijke nederlagen tegen Kiev. Bij Beerschot liep voorlopig wel alles naar wens, de promovendus stond voor deze speeldag op een knappe tweede plek. Coulibaly maakte zijn debuut bij de bezoekers, Bolat stond een eerste keer onder de lat bij het team van De Decker.
Vinnig AA Gent maakt brandhout van Beerschot
De eerste prima kans van de wedstrijd was voor de bezoekers, na tien minuten spelen schoot Suzuki in de volley over na een prima assist van Holzhauser. Aan de overzijde was de eerste kans meteen wel raak: Jaremtsjoek mocht vrij aanleggen in de zestien meter en schoot knap raak: 1-0 voor AA Gent. De Oekraïner was plots helemaal 'los' en een paar minuten later maakte hij er na een knappe individuele actie al 2-0 van. De thuisploeg maakte brandhout van een uiterst zwak Beerschot en nog voor er een halfuur gespeeld was zorgde Depoitre voor de 3-0 door een rebound in een leeg doel te schuiven. De Mannekes zorgden een paar minuten later eindelijk nog eens voor gevaar met een pegel van Holzhauser die door Bolat gered werd. Op slag van rust had Suzuki pech dat zijn poging op de lat vloog, zo moest Beerschot uiteindelijk met een 3-0 achterstand de kleedkamer opzoeken.

AA Gent toont veel dadendrang en maakt al in het eerste halfuur komaf met een zwak Beerschot.
Dodelijk duo Depoitre-Jaremtsjoek en eerste voor jonge Samoise
De bezoekers zochten na de rust naar een levenslijn en kregen ook de eerste kans: Holzhauser schoot binnen het bereik van Bolat. Aan de overzijde schoot Castro-Montes vanop vrije trap nipt over de kooi van Vanhamel. AA Gent controleerde na de rust en gaf de bal aan Beerschot. Dat bleef echter de kansen missen, op het uur besloot Suzuki van dichtbij op Bolat. Op het uur werd de pil nog wat bitterder voor de Mannekes toen ook Depoitre zijn tweede van de namiddag tegen de netten jaste: 4-0 zowaar voor een bevrijd AA Gent. De honger van de Buffalo's was ook nadien nog niet gestild en op tien minuten van het einde maakte invaller Samoise met een knappe deviatie de 5-0. In het slot zorgde Coulibaly van dichtbij nog voor de 'eerredder'.
Scoreverloop:
1-0 (12') Jaremtsjoek, 2-0 (15') Jaremtsjoek, 3-0 (29') Depoitre, 4-0 (61') Depoitre, 5-0 (79') Samoise, 5-1 (90+1') Coulibaly

LEES OOK: Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Zal AA Gent nog de top-4 halen?

Meest recent

'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

7
7
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

48
48
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

14
14
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

26
26
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

69
69
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

73
73
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

116
116
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

276
276
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

74
74
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

88
88
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

51
51
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

212
212
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

52
52
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

43
43
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

72
72
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

107
107
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

320
320
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

144
144
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

202
202
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

157
157
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

108
108
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

674
674
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

100
100
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

49
49

Meer sportnieuws