Dodelijk spitsenduo bezorgt Gent ademruimte tegen zwak Beerschot

230
Dodelijk spitsenduo bezorgt Gent ademruimte tegen zwak Beerschot

Met zijn beste prestatie van het seizoen heeft AA Gent een belangrijke en ruime zege gepakt tegen Beerschot. De ploeg van Wim De Decker maakte al in het eerste halfuur het verschil tegen een naïef spelend Beerschot, in de tweede helft maakte het de Mannekes helemaal af.

AA Gent slaagde er ook na de tweede trainerswissel niet in om enige constante in zijn prestaties te leggen. Vorig weekend gingen de Buffalo's nog pijnlijk onderuit, in eigen huis, tegen OHL. Ook in de voorronde van de Champions League werden het twee pijnlijke nederlagen tegen Kiev. Bij Beerschot liep voorlopig wel alles naar wens, de promovendus stond voor deze speeldag op een knappe tweede plek. Coulibaly maakte zijn debuut bij de bezoekers, Bolat stond een eerste keer onder de lat bij het team van De Decker.
Vinnig AA Gent maakt brandhout van Beerschot
De eerste prima kans van de wedstrijd was voor de bezoekers, na tien minuten spelen schoot Suzuki in de volley over na een prima assist van Holzhauser. Aan de overzijde was de eerste kans meteen wel raak: Jaremtsjoek mocht vrij aanleggen in de zestien meter en schoot knap raak: 1-0 voor AA Gent. De Oekraïner was plots helemaal 'los' en een paar minuten later maakte hij er na een knappe individuele actie al 2-0 van. De thuisploeg maakte brandhout van een uiterst zwak Beerschot en nog voor er een halfuur gespeeld was zorgde Depoitre voor de 3-0 door een rebound in een leeg doel te schuiven. De Mannekes zorgden een paar minuten later eindelijk nog eens voor gevaar met een pegel van Holzhauser die door Bolat gered werd. Op slag van rust had Suzuki pech dat zijn poging op de lat vloog, zo moest Beerschot uiteindelijk met een 3-0 achterstand de kleedkamer opzoeken.

AA Gent toont veel dadendrang en maakt al in het eerste halfuur komaf met een zwak Beerschot.
Dodelijk duo Depoitre-Jaremtsjoek en eerste voor jonge Samoise
De bezoekers zochten na de rust naar een levenslijn en kregen ook de eerste kans: Holzhauser schoot binnen het bereik van Bolat. Aan de overzijde schoot Castro-Montes vanop vrije trap nipt over de kooi van Vanhamel. AA Gent controleerde na de rust en gaf de bal aan Beerschot. Dat bleef echter de kansen missen, op het uur besloot Suzuki van dichtbij op Bolat. Op het uur werd de pil nog wat bitterder voor de Mannekes toen ook Depoitre zijn tweede van de namiddag tegen de netten jaste: 4-0 zowaar voor een bevrijd AA Gent. De honger van de Buffalo's was ook nadien nog niet gestild en op tien minuten van het einde maakte invaller Samoise met een knappe deviatie de 5-0. In het slot zorgde Coulibaly van dichtbij nog voor de 'eerredder'.
Scoreverloop:
1-0 (12') Jaremtsjoek, 2-0 (15') Jaremtsjoek, 3-0 (29') Depoitre, 4-0 (61') Depoitre, 5-0 (79') Samoise, 5-1 (90+1') Coulibaly

LEES OOK: Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Zal AA Gent nog de top-4 halen?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

62
62
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

68
68
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

84
84
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

76
76
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

150
150
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

201
201
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

106
106
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

75
75
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

121
121
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

217
217
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

106
106
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

983
983
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

165
165
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

110
110
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

399
399
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

440
440
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

422
422

Meer sportnieuws