TRANSFERUURTJE: Club klopt aan bij Atlético, Doku bijna weg

248 stemmen
TRANSFERUURTJE: Club klopt aan bij Atlético, Doku bijna weg

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jérémy Doku staat op een zucht van Rennes. Anderlecht wil 25 miljoen euro met daarbij nog enkele miljoenen euro's aan bonussen en een doorverkooppercentage. De deal wordt vandaag mogelijk afgerond. Stadsgenoot RWDM kent ook nog drukke dagen. Het wist Bryan Van den Bogaert transfervrij te strikken en het hoopt Leonardo Da Rocha nog weg te halen bij Eupen.


Club Brugge wil nog een spits en heeft een bod van 3 miljoen euro neergelegd bij Atlético Madrid om Niko Kalinic weg te kapen. Blauw-Zwart zag ook een bod van Leo Greiml van Rapid Wenen afgewezen worden.

Musa Al-Tamari trekt wellicht voor één miljoen euro van Nicosia naar OHL. Een jaar geleden was hij nog voor 100.000 euro op te pikken. Moeskroen heeft Dylan Seys naar Excelsior laten gaan en AA Gent wil nog een verdediger. Het heeft Andreas Hanche-Olsen (Stabaek en ook gewild door Standard) en Vukasin Jovanovic (Bordeaux) in het vizier. KV Mechelen heeft tot slot een bod van 6 miljoen euro van Wolfsburg op Aster Vranckx geweigerd.


BUITENLAND

Rennes stelt wellicht Doku snel voor, maar de Fransen hebben ondertussen wel al Daniel Rugani (Juventus) en Dalbert (Inter) op huurbasis vastgelegd.  

In Nederland staat Ajax op punt om Davy Klaassen weer terug in de armen te sluiten. De middenvelder komt wellicht over van Werder Bremen. Bayern München heeft zijn zinnen gezet op Callum Hudson-Odoi. De Duitsers willen hem huren, met aankoopoptie. Chelsea werkt nog niet mee.


Edinson Cavani gaat dan weer voor Manchester United spelen. De ervaren ex-spits van PSG tekent voor twee seizoenen. De Parijzenaars zouden dan weer verrassen met de komst van Moise Keane van Everton, Beide clubs zouden al een akkoord hebben bereikt.

LEES OOK: 'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Gaat er nog een bod komen op Vranckx?

Meest recent

'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

82
82
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

83
83
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

26
26
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

113
113
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

139
139
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

93
93
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

86
86
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

58
58
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

157
157
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

496
496
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

427
427
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

337
337
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

295
295
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

79
79
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

214
214
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

80
80
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

80
80
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

134
134
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

79
79
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

138
138
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

99
99
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

325
325
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

90
90
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

135
135

Meer sportnieuws