TRANSFERUURTJE: Club klopt aan bij Atlético, Doku bijna weg

door
TRANSFERUURTJE: Club klopt aan bij Atlético, Doku bijna weg

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jérémy Doku staat op een zucht van Rennes. Anderlecht wil 25 miljoen euro met daarbij nog enkele miljoenen euro's aan bonussen en een doorverkooppercentage. De deal wordt vandaag mogelijk afgerond. Stadsgenoot RWDM kent ook nog drukke dagen. Het wist Bryan Van den Bogaert transfervrij te strikken en het hoopt Leonardo Da Rocha nog weg te halen bij Eupen.


Club Brugge wil nog een spits en heeft een bod van 3 miljoen euro neergelegd bij Atlético Madrid om Niko Kalinic weg te kapen. Blauw-Zwart zag ook een bod van Leo Greiml van Rapid Wenen afgewezen worden.

Musa Al-Tamari trekt wellicht voor één miljoen euro van Nicosia naar OHL. Een jaar geleden was hij nog voor 100.000 euro op te pikken. Moeskroen heeft Dylan Seys naar Excelsior laten gaan en AA Gent wil nog een verdediger. Het heeft Andreas Hanche-Olsen (Stabaek en ook gewild door Standard) en Vukasin Jovanovic (Bordeaux) in het vizier. KV Mechelen heeft tot slot een bod van 6 miljoen euro van Wolfsburg op Aster Vranckx geweigerd.


BUITENLAND

Rennes stelt wellicht Doku snel voor, maar de Fransen hebben ondertussen wel al Daniel Rugani (Juventus) en Dalbert (Inter) op huurbasis vastgelegd.  

In Nederland staat Ajax op punt om Davy Klaassen weer terug in de armen te sluiten. De middenvelder komt wellicht over van Werder Bremen. Bayern München heeft zijn zinnen gezet op Callum Hudson-Odoi. De Duitsers willen hem huren, met aankoopoptie. Chelsea werkt nog niet mee.


Edinson Cavani gaat dan weer voor Manchester United spelen. De ervaren ex-spits van PSG tekent voor twee seizoenen. De Parijzenaars zouden dan weer verrassen met de komst van Moise Keane van Everton, Beide clubs zouden al een akkoord hebben bereikt.

LEES OOK: ‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Gaat er nog een bod komen op Vranckx?

Meest recent

KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

16
16
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

68
68
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

49
49
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

90
90
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

190
190
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

39
39
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

24
24
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

637
637
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

69
69
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

122
122
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

577
577
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

288
288
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

224
224
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

564
564
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

359
359
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

345
345
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

81
81
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

760
760
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

256
256
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

132
132
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

36
36
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

430
430
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

216
216
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

700
700

Meer sportnieuws