TRANSFERUURTJE: Club klopt aan bij Atlético, Doku bijna weg

door
TRANSFERUURTJE: Club klopt aan bij Atlético, Doku bijna weg

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jérémy Doku staat op een zucht van Rennes. Anderlecht wil 25 miljoen euro met daarbij nog enkele miljoenen euro's aan bonussen en een doorverkooppercentage. De deal wordt vandaag mogelijk afgerond. Stadsgenoot RWDM kent ook nog drukke dagen. Het wist Bryan Van den Bogaert transfervrij te strikken en het hoopt Leonardo Da Rocha nog weg te halen bij Eupen.


Club Brugge wil nog een spits en heeft een bod van 3 miljoen euro neergelegd bij Atlético Madrid om Niko Kalinic weg te kapen. Blauw-Zwart zag ook een bod van Leo Greiml van Rapid Wenen afgewezen worden.

Musa Al-Tamari trekt wellicht voor één miljoen euro van Nicosia naar OHL. Een jaar geleden was hij nog voor 100.000 euro op te pikken. Moeskroen heeft Dylan Seys naar Excelsior laten gaan en AA Gent wil nog een verdediger. Het heeft Andreas Hanche-Olsen (Stabaek en ook gewild door Standard) en Vukasin Jovanovic (Bordeaux) in het vizier. KV Mechelen heeft tot slot een bod van 6 miljoen euro van Wolfsburg op Aster Vranckx geweigerd.


BUITENLAND

Rennes stelt wellicht Doku snel voor, maar de Fransen hebben ondertussen wel al Daniel Rugani (Juventus) en Dalbert (Inter) op huurbasis vastgelegd.  

In Nederland staat Ajax op punt om Davy Klaassen weer terug in de armen te sluiten. De middenvelder komt wellicht over van Werder Bremen. Bayern München heeft zijn zinnen gezet op Callum Hudson-Odoi. De Duitsers willen hem huren, met aankoopoptie. Chelsea werkt nog niet mee.


Edinson Cavani gaat dan weer voor Manchester United spelen. De ervaren ex-spits van PSG tekent voor twee seizoenen. De Parijzenaars zouden dan weer verrassen met de komst van Moise Keane van Everton, Beide clubs zouden al een akkoord hebben bereikt.

LEES OOK: 'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Gaat er nog een bod komen op Vranckx?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

11
11
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

62
62
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

76
76
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

98
98
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

238
238
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

51
51
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

509
509
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

272
272
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

113
113
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

277
277
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

200
200
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

351
351
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

341
341
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

465
465
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

206
206
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

96
96
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

407
407
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

374
374
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

284
284
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

220
220
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

292
292
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165

Meer sportnieuws