Het ideale gemengde elftal van Club en Anderlecht: met Mignolet, Doku & co

door
Het ideale gemengde elftal van Club en Anderlecht: met Mignolet, Doku & co

Club Brugge ontvangt RSC Anderlecht en is de grote favoriet. Naar aanleiding van dit duel stelden we een ‘ideaal’ elftal samen met spelers van de twee ploegen.


Simon Mignolet: Veruit de beste doelman in België. Speelt in de Jupiler Pro League onder zijn niveau. Eén van de beste transfers ooit van Club.

Clinton Mata: Pech voor Michael Murillo, die ook indruk maakt. Toch heeft Mata nog een klein streepje voor. Groeide helemaal door bij Club en is uitgegroeid tot misschien wel de beste verdediger in de JPL.


Brandon Mechele: Speelt altijd zijn match en een vaste waarde in de kern van Roberto Martinez. Nadat hij een tijdje out was met Covid-19 moet hij terugknokken voor een plaats in de basis.

Simon Deli: Een enorm wapen op stilstaande fases. Soms wat nonchalant, maar met zijn 2,5 miljoen euro was hij een koopje voor Club.

Bogdan Mikhalychenko: Dat kan ook gezegd worden van de linksachter, die Anderlecht amper 500.000 euro kostte. Tot op heden de beste zomertransfer van de Brusselaars en hij werd ook international bij Oekraïne.


Sambi Lokonga: De laatste weken sterk op dreef en een zeer elegante speler. Een lust voor het oog. Heeft een mooie toekomst voor zich.

Ruud Vormer: De verpersoonlijking van Club Brugge. Altijd voorop in de strijd, geeft heerlijke interviews, scoort, laat scoren… Onmisbaar voor zijn team.

Hans Vanaken: Wat kunnen we nog over hem zeggen? Won alles in België wat er te winnen viel en is al jaren de smaakmaker van Club Brugge. Tekende nog maar eens bij.

Jérémy Doku: Het grootste talent op de Belgische velden, dat wellicht snel vertrekt naar Rennes. Doku maakte zelfs indruk op de ervaren Rode Duivels en heeft alles om een topcarrière uit te bouwen. Is nu al de beste speler van Paars-Wit. Een toptalent.


Lukas Nmecha: Een spits zoals RSCA er nog geen had. Bekoorde in zijn eerste drie optredens, zwak tegen Eupen. Doet inzake speelstijl wat denken aan Wesley Moraes en daarom staat hij in deze ploeg ten voordele van pakweg Emmanuel Dennis.

Krépin Diatta: Als hij er echt zin in heeft, dan valt hij niet af te stoppen in België. Kan duidelijk een hoger niveau aan, maar Club Brugge lijkt hem nog een jaar aan boord te kunnen houden.

Bank: Hendrik Van Crombrugge, Michael Murillo, Odillon Koussonou, Adrien Trebel, Emmanuel Dennis, Yari Verschaeren, Charles De Ketelaere

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

🔥 Populair bij onze lezers

De Bruyne zet Lang meteen voor schut op training Napoli
De Bruyne zet Lang meteen voor schut op training Napoli

Zou dit elftal potten breken in Europa?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

155
155
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

83
83
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

252
252
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

278
278
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

700
700
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

125
125
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1722
1722
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

520
520
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1185
1185
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

776
776
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1189
1189
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

449
449
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

460
460
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

521
521
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws