'Antwerp krijgt concurrentie van drie clubs voor verdediger'

466 stemmen
'Antwerp krijgt concurrentie van drie clubs voor verdediger'

Bij Antwerp bleef het deze zomer zeer lange tijd stil op het vlak van aanwinsten, maar in de slotdagen van de mercato lijkt de Great Old nog een offensiefje in te gaan zetten. Donderdag werd met Cristian Benavente alvast een eerste stevige offensieve versterking gepresenteerd en de komende dagen zouden nog een drietal inkomende transfers kunnen volgen.


Zo meldt Het Nieuwsblad dat ze bij Antwerp nog steeds onderhandelen over de komst van Nana Ampomah. De flankaanvaller wil vertrekken bij Fortuna Düsseldorf, dat hem vorig jaar voor veel geld overnam van Waasland-Beveren maar waar de Ghanees zich niet kon doorzetten. Achterin blijft de komst van Jérémy Gelin ook nog een optie. Nicolas Isimat-Mirin wordt voorlopig geschrapt, want zijn jaarsalaris van meer dan 1 miljoen euro bij Besiktas is geen spek voor de bek van Antwerp.

Ook een alternatief voor Buta op rechts zou er nog bij kunnen komen. Voor die positie gooit Het Laatste Nieuws de naam van Oskar Buur op tafel. De 22-jarige Deen speelt sinds 2017 voor Wolverhampton, maar daar is de concurrentie moordend. Dit seizoen kwam hij tot dusver tot één invalbeurt in de Premier League en één basisplaats in de League Cup.

UPDATE 04/10

Royal Antwerp FC wil nog een verdediger aantrekken en The Bigmingham Live kwam met het nieuws dat Oskar Buur van Wolverhampton een piste is. De Great Old moet wel afrekenen met concurrentie van FC Volendam, Middlesbrough en Brentford. Buur mag op huurbasis vertrekken.

LEES OOK: Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Zal hij naar Antwerp verkassen?

Meest recent

Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

0
0
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

12
12
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

61
61
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

98
98
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

235
235
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

58
58
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

631
631
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

236
236
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

82
82
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

396
396
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

249
249
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

223
223
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

298
298
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

401
401
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

113
113
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

548
548
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

238
238
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

999
999
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

233
233
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

465
465
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

56
56
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

713
713
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

267
267
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

164
164
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1523
1523

Meer sportnieuws