'Antwerp krijgt concurrentie van drie clubs voor verdediger'

door
'Antwerp krijgt concurrentie van drie clubs voor verdediger'

Bij Antwerp bleef het deze zomer zeer lange tijd stil op het vlak van aanwinsten, maar in de slotdagen van de mercato lijkt de Great Old nog een offensiefje in te gaan zetten. Donderdag werd met Cristian Benavente alvast een eerste stevige offensieve versterking gepresenteerd en de komende dagen zouden nog een drietal inkomende transfers kunnen volgen.


Zo meldt Het Nieuwsblad dat ze bij Antwerp nog steeds onderhandelen over de komst van Nana Ampomah. De flankaanvaller wil vertrekken bij Fortuna Düsseldorf, dat hem vorig jaar voor veel geld overnam van Waasland-Beveren maar waar de Ghanees zich niet kon doorzetten. Achterin blijft de komst van Jérémy Gelin ook nog een optie. Nicolas Isimat-Mirin wordt voorlopig geschrapt, want zijn jaarsalaris van meer dan 1 miljoen euro bij Besiktas is geen spek voor de bek van Antwerp.

Ook een alternatief voor Buta op rechts zou er nog bij kunnen komen. Voor die positie gooit Het Laatste Nieuws de naam van Oskar Buur op tafel. De 22-jarige Deen speelt sinds 2017 voor Wolverhampton, maar daar is de concurrentie moordend. Dit seizoen kwam hij tot dusver tot één invalbeurt in de Premier League en één basisplaats in de League Cup.

UPDATE 04/10

Royal Antwerp FC wil nog een verdediger aantrekken en The Bigmingham Live kwam met het nieuws dat Oskar Buur van Wolverhampton een piste is. De Great Old moet wel afrekenen met concurrentie van FC Volendam, Middlesbrough en Brentford. Buur mag op huurbasis vertrekken.

LEES OOK: Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Zal hij naar Antwerp verkassen?

Meest recent

Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

10
10
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

41
41
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

57
57
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

256
256
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

199
199
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

95
95
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

101
101
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

61
61
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

105
105
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

255
255
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

315
315
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

52
52
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

106
106
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

323
323
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

244
244
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

114
114
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

647
647
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

154
154
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

256
256
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

215
215
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

238
238
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

420
420
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

199
199
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

270
270
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

52
52

Meer sportnieuws