'Antwerp krijgt concurrentie van drie clubs voor verdediger'

door
'Antwerp krijgt concurrentie van drie clubs voor verdediger'

Bij Antwerp bleef het deze zomer zeer lange tijd stil op het vlak van aanwinsten, maar in de slotdagen van de mercato lijkt de Great Old nog een offensiefje in te gaan zetten. Donderdag werd met Cristian Benavente alvast een eerste stevige offensieve versterking gepresenteerd en de komende dagen zouden nog een drietal inkomende transfers kunnen volgen.


Zo meldt Het Nieuwsblad dat ze bij Antwerp nog steeds onderhandelen over de komst van Nana Ampomah. De flankaanvaller wil vertrekken bij Fortuna Düsseldorf, dat hem vorig jaar voor veel geld overnam van Waasland-Beveren maar waar de Ghanees zich niet kon doorzetten. Achterin blijft de komst van Jérémy Gelin ook nog een optie. Nicolas Isimat-Mirin wordt voorlopig geschrapt, want zijn jaarsalaris van meer dan 1 miljoen euro bij Besiktas is geen spek voor de bek van Antwerp.

Ook een alternatief voor Buta op rechts zou er nog bij kunnen komen. Voor die positie gooit Het Laatste Nieuws de naam van Oskar Buur op tafel. De 22-jarige Deen speelt sinds 2017 voor Wolverhampton, maar daar is de concurrentie moordend. Dit seizoen kwam hij tot dusver tot één invalbeurt in de Premier League en één basisplaats in de League Cup.

UPDATE 04/10

Royal Antwerp FC wil nog een verdediger aantrekken en The Bigmingham Live kwam met het nieuws dat Oskar Buur van Wolverhampton een piste is. De Great Old moet wel afrekenen met concurrentie van FC Volendam, Middlesbrough en Brentford. Buur mag op huurbasis vertrekken.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Zal hij naar Antwerp verkassen?

Meest recent

Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

46
46
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

22
22
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

63
63
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

18
18
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

49
49
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

43
43
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

154
154
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

190
190
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

786
786
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

37
37
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

497
497
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

338
338
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

127
127
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

143
143
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

726
726
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

638
638
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

232
232
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

136
136
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

86
86
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

57
57
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

894
894
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

330
330
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

119
119
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

549
549
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

164
164

Meer sportnieuws