'Antwerp krijgt concurrentie van drie clubs voor verdediger'

door
'Antwerp krijgt concurrentie van drie clubs voor verdediger'

Bij Antwerp bleef het deze zomer zeer lange tijd stil op het vlak van aanwinsten, maar in de slotdagen van de mercato lijkt de Great Old nog een offensiefje in te gaan zetten. Donderdag werd met Cristian Benavente alvast een eerste stevige offensieve versterking gepresenteerd en de komende dagen zouden nog een drietal inkomende transfers kunnen volgen.


Zo meldt Het Nieuwsblad dat ze bij Antwerp nog steeds onderhandelen over de komst van Nana Ampomah. De flankaanvaller wil vertrekken bij Fortuna Düsseldorf, dat hem vorig jaar voor veel geld overnam van Waasland-Beveren maar waar de Ghanees zich niet kon doorzetten. Achterin blijft de komst van Jérémy Gelin ook nog een optie. Nicolas Isimat-Mirin wordt voorlopig geschrapt, want zijn jaarsalaris van meer dan 1 miljoen euro bij Besiktas is geen spek voor de bek van Antwerp.

Ook een alternatief voor Buta op rechts zou er nog bij kunnen komen. Voor die positie gooit Het Laatste Nieuws de naam van Oskar Buur op tafel. De 22-jarige Deen speelt sinds 2017 voor Wolverhampton, maar daar is de concurrentie moordend. Dit seizoen kwam hij tot dusver tot één invalbeurt in de Premier League en één basisplaats in de League Cup.

UPDATE 04/10

Royal Antwerp FC wil nog een verdediger aantrekken en The Bigmingham Live kwam met het nieuws dat Oskar Buur van Wolverhampton een piste is. De Great Old moet wel afrekenen met concurrentie van FC Volendam, Middlesbrough en Brentford. Buur mag op huurbasis vertrekken.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Zal hij naar Antwerp verkassen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

3
3
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

21
21
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

36
36
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

103
103
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

26
26
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

135
135
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

263
263
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

104
104
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

75
75
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

431
431
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

64
64
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

328
328
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

187
187
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

316
316
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

448
448
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

263
263
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

224
224
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

311
311
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

379
379
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

379
379
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

322
322
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

492
492
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

696
696
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

263
263
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

48
48

Meer sportnieuws