Verhaal omtrent David en Anderlecht klopt niet

212
Verhaal omtrent David en Anderlecht klopt niet

Ooit vormde hij een koningskoppel samen met Jan Koller, en tot op vandaag blijft Thomasz Radzinski nog een onvoorwaardelijke fan van RSC Anderlecht. In het verleden was hij ook de sportieve baas bij Lierse.

Deze rol vulde hij in van 2013 tot 2015 en in die periode haalde hij enkele fraaie namen naar het Lisp. Mbaye Diagne (ex-Club Brugge en momenteel Galatasaray), Ramy Bensebaïni (nu Borussia Mönchengladbach) en ook Hamari Traore (nu Stade Rennes). Dat zijn nu namen als klokken maar Radzinski vond deze spelers in de lagere regionen van Italië en Frankrijk.

Dat neus voor talent bracht hem vervolgens bij Atticus Sports Management, waar hij ene Jonathan David aanprees bij RSC Anderlecht. Maar dat bleek tevergeefs. "Ik probeerde Alphonso Davies uit Bayern te tekenen voor Atticus maar het was onmogelijk", verklaarde Radzinski aan La Dernière Heure. "En Jonathan David, de Canadees die Gent verliet voor Lille OSC , heb ik vorige zomer in Anderlecht geadviseerd. Maar 8 miljoen was te veel."

UPDATE 03/10

Tomasz Radzinski deed wel heel vreemde uitspraken over Jonathan David. Hij bood David in de zomer van 2019 zogezegd voor 8 miljoen euro aan bij Anderlecht. Binnen RSCA ontkennen ze dat bericht met klem en uit de entourage van de speler vallen dezelfde geluiden te horen. Zo weigerde Gent die zomer onder meer aanbiedingen van tal van buitenlandse clubs die hoger lagen. David kreeg nadien een nieuw contract. Radzinski is bovendien niet de makelaar van David, wat het verhaal nog vreemder maakt.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Vreemde uitspraken van Radzinski?

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

4
4
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

12
12
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

5
5
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

16
16
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

6
6
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

61
61
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

56
56
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

43
43
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

17
17
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

107
107
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

38
38
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

221
221
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

104
104
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

204
204
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

73
73
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

235
235
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

271
271

Meer sportnieuws