Verhaal omtrent David en Anderlecht klopt niet

212
Verhaal omtrent David en Anderlecht klopt niet

Ooit vormde hij een koningskoppel samen met Jan Koller, en tot op vandaag blijft Thomasz Radzinski nog een onvoorwaardelijke fan van RSC Anderlecht. In het verleden was hij ook de sportieve baas bij Lierse.

Deze rol vulde hij in van 2013 tot 2015 en in die periode haalde hij enkele fraaie namen naar het Lisp. Mbaye Diagne (ex-Club Brugge en momenteel Galatasaray), Ramy Bensebaïni (nu Borussia Mönchengladbach) en ook Hamari Traore (nu Stade Rennes). Dat zijn nu namen als klokken maar Radzinski vond deze spelers in de lagere regionen van Italië en Frankrijk.

Dat neus voor talent bracht hem vervolgens bij Atticus Sports Management, waar hij ene Jonathan David aanprees bij RSC Anderlecht. Maar dat bleek tevergeefs. "Ik probeerde Alphonso Davies uit Bayern te tekenen voor Atticus maar het was onmogelijk", verklaarde Radzinski aan La Dernière Heure. "En Jonathan David, de Canadees die Gent verliet voor Lille OSC , heb ik vorige zomer in Anderlecht geadviseerd. Maar 8 miljoen was te veel."

UPDATE 03/10

Tomasz Radzinski deed wel heel vreemde uitspraken over Jonathan David. Hij bood David in de zomer van 2019 zogezegd voor 8 miljoen euro aan bij Anderlecht. Binnen RSCA ontkennen ze dat bericht met klem en uit de entourage van de speler vallen dezelfde geluiden te horen. Zo weigerde Gent die zomer onder meer aanbiedingen van tal van buitenlandse clubs die hoger lagen. David kreeg nadien een nieuw contract. Radzinski is bovendien niet de makelaar van David, wat het verhaal nog vreemder maakt.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Vreemde uitspraken van Radzinski?

Meest recent

Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

20
20
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

35
35
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

352
352
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

63
63
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

60
60
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

22
22
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

266
266
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

321
321
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

198
198
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

283
283
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

246
246
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

69
69
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

309
309
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

104
104
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

124
124
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

298
298
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

192
192
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

194
194
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1167
1167
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54

Meer sportnieuws