'Medische keuring dreigt transfer Dimata alsnog te laten afketsen'

door
'Medische keuring dreigt transfer Dimata alsnog te laten afketsen'

Op een officiële aankondiging is het nog wachten op het resultaat van de medische testen, geen sinecure in zijn geval. Behoudens ongelukken lijkt de kogel echter door de kerk: Landry Dimata neemt afscheid van Anderlecht en trekt naar Dijon in de Ligue 1.


Nadat het nieuws doorheen de dag door diverse bronnen werd bevestigd, laten nu ook Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws er weinig twijfel over bestaan dat de 23-jarige spits naar Frankrijk verhuist. Daar is het evenwel L'Équipe dat blijkbaar over het meeste info beschikt omtrent de ins en outs van de op til staande deal. Zo meldt het dagblad dat Dimata geen contract voor drie, maar wel vier seizoenen zal tekenen. Allicht een ultieme poging om hem over de streep te trekken.

Zelf was Dimata naar verluidt immers niet helemaal overtuigd of Dijon wel de beste keuze was als volgende stap in zijn carrière, dus een langdurige verbintenis vormde gezien zijn recente blessureproblemen ongetwijfeld een belangrijk argument. Anderlecht stond volgens L'Équipe trouwens dan weer net te popelen om in te gaan op het Franse bod, dat maar liefst vijf miljoen zou bedragen. Paars-Wit recupereert zo de volledige som die het een jaar geleden voor de spits neertelde.

UPDATE 19u22

Springt de transfer van Landry Dimata dan toch nog af? Volgens Franse bronnen is er een probleem opgedoken bij de medische keuring. Welk probleem, is niet gekend. Dimata sukkelde meer dan een jaar met een blessure aan de knie. Anderlecht wacht ondertussen af.

LEES OOK: Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

Zal de transfer nog afspringen?

Meest recent

VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

57
57
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

68
68
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

80
80
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

104
104
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

73
73
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

107
107
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

180
180
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

137
137
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

273
273
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

234
234
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

404
404
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

138
138
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

883
883
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

181
181
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

726
726
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

76
76
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

208
208
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

237
237
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

93
93
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

613
613
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

272
272

Meer sportnieuws