'Medische keuring dreigt transfer Dimata alsnog te laten afketsen'

door
'Medische keuring dreigt transfer Dimata alsnog te laten afketsen'

Op een officiële aankondiging is het nog wachten op het resultaat van de medische testen, geen sinecure in zijn geval. Behoudens ongelukken lijkt de kogel echter door de kerk: Landry Dimata neemt afscheid van Anderlecht en trekt naar Dijon in de Ligue 1.


Nadat het nieuws doorheen de dag door diverse bronnen werd bevestigd, laten nu ook Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws er weinig twijfel over bestaan dat de 23-jarige spits naar Frankrijk verhuist. Daar is het evenwel L'Équipe dat blijkbaar over het meeste info beschikt omtrent de ins en outs van de op til staande deal. Zo meldt het dagblad dat Dimata geen contract voor drie, maar wel vier seizoenen zal tekenen. Allicht een ultieme poging om hem over de streep te trekken.

Zelf was Dimata naar verluidt immers niet helemaal overtuigd of Dijon wel de beste keuze was als volgende stap in zijn carrière, dus een langdurige verbintenis vormde gezien zijn recente blessureproblemen ongetwijfeld een belangrijk argument. Anderlecht stond volgens L'Équipe trouwens dan weer net te popelen om in te gaan op het Franse bod, dat maar liefst vijf miljoen zou bedragen. Paars-Wit recupereert zo de volledige som die het een jaar geleden voor de spits neertelde.

UPDATE 19u22

Springt de transfer van Landry Dimata dan toch nog af? Volgens Franse bronnen is er een probleem opgedoken bij de medische keuring. Welk probleem, is niet gekend. Dimata sukkelde meer dan een jaar met een blessure aan de knie. Anderlecht wacht ondertussen af.

LEES OOK: 'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

Zal de transfer nog afspringen?

Meest recent

Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

0
0
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

142
142
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

65
65
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

143
143
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

88
88
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

94
94
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

74
74
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

121
121
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

37
37
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

147
147
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

61
61
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

245
245
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

85
85
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

72
72
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

340
340
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

63
63
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

57
57
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

54
54
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

304
304
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

147
147
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

196
196
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

57
57
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

157
157

Meer sportnieuws