Anderlecht is alweer een verdediger kwijt

door
Anderlecht is alweer een verdediger kwijt

Het worden ongetwijfeld nog drukke dagen voor Anderlecht in de slotfase van de mercato. Paars-Wit is immers van plan om nog enkele deals af te ronden, zowel op inkomend als uitgaand vlak. Om de ploeg te versterken wordt nog gezocht naar een centrale verdediger, waarvoor de voorbije dagen verschillende kandidaten opdoken.

Sebastien Dewaest viel al af wegens te duur en volgens Het Nieuwsblad mag nu ook de naam van Modibo Sagnan geschrapt worden. De Fransman van Real Sociedad past niet in het profiel. Matt Miazga profileert zich zo alsmaar meer als topkandidaat om de vacature in te vullen. Het Laatste Nieuws vernam uit de entourage van de speler dat een overgang dichtbij is, maar bij Anderlecht zouden ze dat ontkennen. De speler is in ieder geval wel al helemaal overtuigd, maar Anderlecht heeft nog geen akkoord met Chelsea.

Aan uitgaande zijde lijken de komende dagen nog zeker drie spelers te kunnen vertrekken. HLN stelt dat Francis Amuzu concrete belangstelling geniet van Olympiakos. Door de komst van Tau en Bundu deze zomer heeft de 21-jarige winger het moeilijk om nog aan speelminuten te raken. HNB voegt er dan weer aan toe dat Josué Sa nog steeds naar Ludogorets kan, terwijl Mallorca een bod met bonussen gedaan zou hebben op Mohammed Dauda.

UPDATE 13u25
De eerste van bovengenoemde uitgaande transfers is al een feit. Anderlecht maakt bekend dat Josué Sa de club verlaten heeft. De Portugese verdediger tekende zoals verwacht een contract bij Ludogorets. Hij verbindt zich voor drie jaar aan de Bulgaarse kampioen.


LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Zal Anderlecht al zijn overbodige spelers nog kwijtraken?

Meest recent

KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

32
32
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

42
42
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

127
127
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

64
64
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

108
108
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

67
67
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

388
388
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

499
499
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

127
127
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

296
296
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

208
208
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

682
682
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

70
70
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

289
289
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

93
93
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

228
228
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

279
279
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

533
533
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

57
57
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

80
80
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

722
722
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

136
136

Meer sportnieuws