'Oude bekende komt opnieuw aankloppen bij Dimata'

door
'Oude bekende komt opnieuw aankloppen bij Dimata'

RSC Anderlecht lijkt Landry Dimata nog ten gelde te gaan maken. De Belgische aanvaller kan de Brusselaars alvast verlaten.

De afgelopen weken werd de spits gelinkt aan AS Roma, Fulham en Dijon, maar journalist Sasha Tavolieri weet dat de Turkse topclub Trabzonspor een bod van 4 miljoen euro heeft neergelegd bij de Belgische recordkampioen.

Anderlecht zou dit bod geaccepteerd hebben, maar de speler gaat nog nadenken of Turkije wel de juiste stap is in zijn carrière. Als Dimata vertrekt, lijkt Anderlecht alsnog een nieuwe centrumspits te moeten gaan vastleggen. Met Lukas Nmecha en Antoine Colassin heeft het er dan nog maar twee en Mohammed Dauda weegt veel te licht.

UPDATE 13u32

Tavolieri is intussen alweer teruggekomen op zijn eerdere bericht. Nu stelt hij dat er wel degelijk een bod van Trabzonspor binnengelopen is bij Anderlecht, maar dat zou geen 4 miljoen bedragen en zou ook (nog?) niet aanvaard zijn door Anderlecht. Het dossier is dus nog niet zo ver gevorderd als gedacht, maar er lijkt in ieder geval wel nog steeds voldoende interesse te zijn voor Dimata.

UPDATE 01/10

Landry Dimata kan wel degelijk naar Trabzonspor, dat meldt Het Laatste Nieuws. De aanvaller heeft echter niet al te veel trek in een transfer naar Turkije en hij lijkt na Dijon ook een tweede club wandelen te gaan sturen.

Het Nieuwsblad weet dat nog een tweede club een voorstel heeft neergelegd bij RSCA.

UPDATE 9u
Die tweede club zou weleens opnieuw Dijon kunnen zijn, want Foot Mercato meldt dat de Franse eersteklasser zich opnieuw gemeld heeft voor Dimata. Zij hopen de spits alsnog te kunnen overtuigen om de stap naar de Ligue 1 te zetten. Anderlecht zou enkele weken geleden een prijskaartje van 8 miljoen euro op het hoofd van Dimata geplakt hebben, maar in Dijon denken ze dat die prijs de komende dagen nog zou kunnen zakken.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Zou de Ligue 1 een goede volgende stap zijn voor Dimata?

Meest recent

Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

15
15
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

102
102
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

71
71
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

22
22
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

32
32
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

31
31
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

170
170
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

282
282
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

115
115
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

80
80
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

196
196
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

442
442
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

335
335
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

110
110
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

359
359
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

413
413
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

117
117
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

90
90
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

190
190
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

188
188
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

206
206

Meer sportnieuws