'Oude bekende komt opnieuw aankloppen bij Dimata'

door
'Oude bekende komt opnieuw aankloppen bij Dimata'

RSC Anderlecht lijkt Landry Dimata nog ten gelde te gaan maken. De Belgische aanvaller kan de Brusselaars alvast verlaten.

De afgelopen weken werd de spits gelinkt aan AS Roma, Fulham en Dijon, maar journalist Sasha Tavolieri weet dat de Turkse topclub Trabzonspor een bod van 4 miljoen euro heeft neergelegd bij de Belgische recordkampioen.

Anderlecht zou dit bod geaccepteerd hebben, maar de speler gaat nog nadenken of Turkije wel de juiste stap is in zijn carrière. Als Dimata vertrekt, lijkt Anderlecht alsnog een nieuwe centrumspits te moeten gaan vastleggen. Met Lukas Nmecha en Antoine Colassin heeft het er dan nog maar twee en Mohammed Dauda weegt veel te licht.

UPDATE 13u32

Tavolieri is intussen alweer teruggekomen op zijn eerdere bericht. Nu stelt hij dat er wel degelijk een bod van Trabzonspor binnengelopen is bij Anderlecht, maar dat zou geen 4 miljoen bedragen en zou ook (nog?) niet aanvaard zijn door Anderlecht. Het dossier is dus nog niet zo ver gevorderd als gedacht, maar er lijkt in ieder geval wel nog steeds voldoende interesse te zijn voor Dimata.

UPDATE 01/10

Landry Dimata kan wel degelijk naar Trabzonspor, dat meldt Het Laatste Nieuws. De aanvaller heeft echter niet al te veel trek in een transfer naar Turkije en hij lijkt na Dijon ook een tweede club wandelen te gaan sturen.

Het Nieuwsblad weet dat nog een tweede club een voorstel heeft neergelegd bij RSCA.

UPDATE 9u
Die tweede club zou weleens opnieuw Dijon kunnen zijn, want Foot Mercato meldt dat de Franse eersteklasser zich opnieuw gemeld heeft voor Dimata. Zij hopen de spits alsnog te kunnen overtuigen om de stap naar de Ligue 1 te zetten. Anderlecht zou enkele weken geleden een prijskaartje van 8 miljoen euro op het hoofd van Dimata geplakt hebben, maar in Dijon denken ze dat die prijs de komende dagen nog zou kunnen zakken.

LEES OOK: Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Zou de Ligue 1 een goede volgende stap zijn voor Dimata?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

12
12
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

29
29
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

73
73
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

84
84
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

68
68
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

37
37
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

198
198
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

311
311
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

74
74
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

493
493
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

264
264
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

100
100
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

118
118
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

377
377
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

92
92
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

327
327
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

296
296
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

59
59
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

293
293
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

281
281
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

96
96

Meer sportnieuws