'Oude bekende komt opnieuw aankloppen bij Dimata'

door
'Oude bekende komt opnieuw aankloppen bij Dimata'

RSC Anderlecht lijkt Landry Dimata nog ten gelde te gaan maken. De Belgische aanvaller kan de Brusselaars alvast verlaten.

De afgelopen weken werd de spits gelinkt aan AS Roma, Fulham en Dijon, maar journalist Sasha Tavolieri weet dat de Turkse topclub Trabzonspor een bod van 4 miljoen euro heeft neergelegd bij de Belgische recordkampioen.

Anderlecht zou dit bod geaccepteerd hebben, maar de speler gaat nog nadenken of Turkije wel de juiste stap is in zijn carrière. Als Dimata vertrekt, lijkt Anderlecht alsnog een nieuwe centrumspits te moeten gaan vastleggen. Met Lukas Nmecha en Antoine Colassin heeft het er dan nog maar twee en Mohammed Dauda weegt veel te licht.

UPDATE 13u32

Tavolieri is intussen alweer teruggekomen op zijn eerdere bericht. Nu stelt hij dat er wel degelijk een bod van Trabzonspor binnengelopen is bij Anderlecht, maar dat zou geen 4 miljoen bedragen en zou ook (nog?) niet aanvaard zijn door Anderlecht. Het dossier is dus nog niet zo ver gevorderd als gedacht, maar er lijkt in ieder geval wel nog steeds voldoende interesse te zijn voor Dimata.

UPDATE 01/10

Landry Dimata kan wel degelijk naar Trabzonspor, dat meldt Het Laatste Nieuws. De aanvaller heeft echter niet al te veel trek in een transfer naar Turkije en hij lijkt na Dijon ook een tweede club wandelen te gaan sturen.

Het Nieuwsblad weet dat nog een tweede club een voorstel heeft neergelegd bij RSCA.

UPDATE 9u
Die tweede club zou weleens opnieuw Dijon kunnen zijn, want Foot Mercato meldt dat de Franse eersteklasser zich opnieuw gemeld heeft voor Dimata. Zij hopen de spits alsnog te kunnen overtuigen om de stap naar de Ligue 1 te zetten. Anderlecht zou enkele weken geleden een prijskaartje van 8 miljoen euro op het hoofd van Dimata geplakt hebben, maar in Dijon denken ze dat die prijs de komende dagen nog zou kunnen zakken.

LEES OOK: Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Zou de Ligue 1 een goede volgende stap zijn voor Dimata?

Meest recent

Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

0
0
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

65
65
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

31
31
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

305
305
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

330
330
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

287
287
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

478
478
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

360
360
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

285
285
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

157
157
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

443
443
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

598
598
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

125
125
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

457
457
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

386
386
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

560
560
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

213
213
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

143
143
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

527
527
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

96
96
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

281
281
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

585
585
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

901
901
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1180
1180
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

379
379

Meer sportnieuws