Technisch directeur Inter spreekt zich uit over transfer Nainggolan

144 stemmen
Technisch directeur Inter spreekt zich uit over transfer Nainggolan

Vorig weekend maakte hij nog zijn wederoptreden bij Internazionale met een invalbeurt tegen Fiorentina, maar nu zou het kunnen dat Radja Nainggolan alsnog snel Milaan gaat verlaten. De ex-Rode Duivel werd de voorbije weken opnieuw aan enkele clubs gelinkt en volgens de Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio nadert Inter een akkkoord over een transfer.

Dinsdag zouden de Nerazzurri opnieuw samengezeten hebben met Cagliari om een deal verder uit te werken. Vorig seizoen speelde Nainggolan al op huurbasis voor zijn ex-club en hij maakte er indruk. Bij Cagliari maakten ze er dan ook de hele zomer lang geen geheim van langer met hem door te willen, met Eusebio Di Francesco haalden ze op zijn aanraden zelfs een ex-trainer van AS Roma binnen.

Nainggolan zou nu definitief de overstap naar Sardinië kunnen maken, waarvoor Cagliari 12 miljoen euro zou gaan neertellen. Daarnaast sturen ze in ruil ook nog twee jonge talenten naar Inter. De laatste details zouden tussen de clubs snel afgerond moeten worden.

UPDATE 30/09
Piero Ausilio, technisch directeur van Inter, heeft gereageerd op de transferberichten omtrent Nainggolan. "Er is geen vooruitgang gemaakt met Cagliari", verklaart hij aan Sky Sport Italia. "Cagliari heeft zijn interesse kenbaar gemaakt op zowel directe als indirecte wijze, aangezien ze bij elke gelegenheid hun tevredenheid over de speler uiten. Maar Radja is een speler van Inter en hij heeft hier nog twee jaar contract. De komende dagen zullen we met hem een evaluatie maken en dan zullen we zien. Als hij blijft, zal hij deel uitmaken van een sterk middenveld. In het andere geval zullen we samenzitten met Cagliari om een oplossing te vinden."

Woensdag tegen Benevento zit Nainggolan alvast niet in de selectie bij de Nerazzurri. Hij is ziek en moest verstek laten gaan voor de partij. Vorig weekend was hij tegen Fiorentina nog invaller.

Denk je dat Nainggolan bij Inter zal blijven?

Meest recent

'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

12
12
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

261
261
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

23
23
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

34
34
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

246
246
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

387
387
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

465
465
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

744
744
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

96
96
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

514
514
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

48
48
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

95
95
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

129
129
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

89
89
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

141
141
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

369
369
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

693
693
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

290
290
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

486
486
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

399
399
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

222
222
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

102
102
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

97
97
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

166
166
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

186
186

Meer sportnieuws