Technisch directeur Inter spreekt zich uit over transfer Nainggolan

144
Technisch directeur Inter spreekt zich uit over transfer Nainggolan

Vorig weekend maakte hij nog zijn wederoptreden bij Internazionale met een invalbeurt tegen Fiorentina, maar nu zou het kunnen dat Radja Nainggolan alsnog snel Milaan gaat verlaten. De ex-Rode Duivel werd de voorbije weken opnieuw aan enkele clubs gelinkt en volgens de Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio nadert Inter een akkkoord over een transfer.

Dinsdag zouden de Nerazzurri opnieuw samengezeten hebben met Cagliari om een deal verder uit te werken. Vorig seizoen speelde Nainggolan al op huurbasis voor zijn ex-club en hij maakte er indruk. Bij Cagliari maakten ze er dan ook de hele zomer lang geen geheim van langer met hem door te willen, met Eusebio Di Francesco haalden ze op zijn aanraden zelfs een ex-trainer van AS Roma binnen.

Nainggolan zou nu definitief de overstap naar Sardinië kunnen maken, waarvoor Cagliari 12 miljoen euro zou gaan neertellen. Daarnaast sturen ze in ruil ook nog twee jonge talenten naar Inter. De laatste details zouden tussen de clubs snel afgerond moeten worden.

UPDATE 30/09
Piero Ausilio, technisch directeur van Inter, heeft gereageerd op de transferberichten omtrent Nainggolan. "Er is geen vooruitgang gemaakt met Cagliari", verklaart hij aan Sky Sport Italia. "Cagliari heeft zijn interesse kenbaar gemaakt op zowel directe als indirecte wijze, aangezien ze bij elke gelegenheid hun tevredenheid over de speler uiten. Maar Radja is een speler van Inter en hij heeft hier nog twee jaar contract. De komende dagen zullen we met hem een evaluatie maken en dan zullen we zien. Als hij blijft, zal hij deel uitmaken van een sterk middenveld. In het andere geval zullen we samenzitten met Cagliari om een oplossing te vinden."

Woensdag tegen Benevento zit Nainggolan alvast niet in de selectie bij de Nerazzurri. Hij is ziek en moest verstek laten gaan voor de partij. Vorig weekend was hij tegen Fiorentina nog invaller.

LEES OOK: Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Denk je dat Nainggolan bij Inter zal blijven?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

23
23
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

13
13
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

35
35
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

133
133
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

38
38
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

93
93
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

182
182
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

61
61
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

915
915
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

888
888
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

298
298
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws