Technisch directeur Inter spreekt zich uit over transfer Nainggolan

door
Technisch directeur Inter spreekt zich uit over transfer Nainggolan

Vorig weekend maakte hij nog zijn wederoptreden bij Internazionale met een invalbeurt tegen Fiorentina, maar nu zou het kunnen dat Radja Nainggolan alsnog snel Milaan gaat verlaten. De ex-Rode Duivel werd de voorbije weken opnieuw aan enkele clubs gelinkt en volgens de Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio nadert Inter een akkkoord over een transfer.

Dinsdag zouden de Nerazzurri opnieuw samengezeten hebben met Cagliari om een deal verder uit te werken. Vorig seizoen speelde Nainggolan al op huurbasis voor zijn ex-club en hij maakte er indruk. Bij Cagliari maakten ze er dan ook de hele zomer lang geen geheim van langer met hem door te willen, met Eusebio Di Francesco haalden ze op zijn aanraden zelfs een ex-trainer van AS Roma binnen.

Nainggolan zou nu definitief de overstap naar Sardinië kunnen maken, waarvoor Cagliari 12 miljoen euro zou gaan neertellen. Daarnaast sturen ze in ruil ook nog twee jonge talenten naar Inter. De laatste details zouden tussen de clubs snel afgerond moeten worden.

UPDATE 30/09
Piero Ausilio, technisch directeur van Inter, heeft gereageerd op de transferberichten omtrent Nainggolan. "Er is geen vooruitgang gemaakt met Cagliari", verklaart hij aan Sky Sport Italia. "Cagliari heeft zijn interesse kenbaar gemaakt op zowel directe als indirecte wijze, aangezien ze bij elke gelegenheid hun tevredenheid over de speler uiten. Maar Radja is een speler van Inter en hij heeft hier nog twee jaar contract. De komende dagen zullen we met hem een evaluatie maken en dan zullen we zien. Als hij blijft, zal hij deel uitmaken van een sterk middenveld. In het andere geval zullen we samenzitten met Cagliari om een oplossing te vinden."

Woensdag tegen Benevento zit Nainggolan alvast niet in de selectie bij de Nerazzurri. Hij is ziek en moest verstek laten gaan voor de partij. Vorig weekend was hij tegen Fiorentina nog invaller.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Denk je dat Nainggolan bij Inter zal blijven?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

46
46
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

52
52
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

147
147
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

255
255
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

112
112
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

165
165
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

210
210
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

406
406
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

259
259
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

80
80
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

701
701
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

224
224
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

252
252
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

230
230
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

106
106
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

66
66
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

549
549
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

237
237
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

451
451
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

586
586
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

224
224
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

766
766

Meer sportnieuws