Schalke 04 stelt coach voor, Wilmots vangt weer bot

door
Schalke 04 stelt coach voor, Wilmots vangt weer bot

De dramatische competitiestart van Schalke 04 is niet zonder gevolgen gebleven. Coach David Wagner heeft zondagvoormiddag immers zijn C4 gekregen. De Duitse traditieclub presteerde dan ook erg belabberd: de eerste competitiewedstrijd werd met 8-0 verloren van Bayern München en gisteren volgde een nieuwe nederlaag (1-3 tegen Werder Bremen).


Wagner is daarmee de eerste trainer die moet beschikken in de Bundesliga. Met slechts een twaalfde plaats in het klassement waren de resultaten vorig seizoen ook al ondermaats, een grote verrassing is zijn ontslag dan ook niet. Sportief directeur Jochen Schneider gaf tekst en uitleg op de officiële clubsite: "We hadden gehoopt dat we samen met David Wagner voor een sportieve ommekeer konden zorgen. Helaas zagen we in de eerste twee speelrondes niet de gewenste prestaties en resultaten."

Het is nog niet bekend wie Wagner precies gaat opvolgen. In de Duitse media werd eerder deze week de naam van Marc Wilmots al naar voren geschoven en volgens Sporza is hij inderdaad een belangrijke kandidaat. Der Kampfschwein is in ieder geval een clubboegbeeld bij Schalke en zit momenteel zonder club. De ex-bondscoach zou wel in de weegschaal liggen met Sandro Schwarz, Manuel Baum en Alexander Zorniger.

UPDATe 30/09

Schalke 04 heeft Manuel Baum als nieuwe coach aangesteld. Pech dus voor Marc Wilmots, die voor de zoveelste keer naast de job als hoofdcoach van de Duitse club grijpt.

LEES OOK: Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

Zal Wilmots er ooit nog coach worden?

Meest recent

KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

9
9
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

9
9
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

68
68
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

177
177
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

147
147
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

147
147
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

120
120
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

257
257
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

241
241
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

112
112
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

323
323
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

80
80
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

287
287
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

108
108
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

80
80
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

184
184
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

220
220
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

504
504
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

118
118
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

86
86
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

205
205
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

761
761
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

383
383
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

277
277

Meer sportnieuws