TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou de komende dagen nog een drietal versterkingen willen presenteren. Eén daarvan zou een bekende naam kunnen zijn, want Nabil Dirar wordt opnieuw aan een terugkeer gelinkt. Club zou echter wel geen transfersom willen betalen om de inmiddels 34-jarige flankspeler weg te plukken bij Fenerbahçe.



Ook een spits zien ze bij Club nog graag komen en daarvoor duikt nu weer een nieuwe naam op. Blauw-Zwart zou immers grote interesse tonen in Ibrahim Sissoko, een 24-jarige spits van Niort. Voor die club scoorde hij vlot in de Franse Ligue 2.

Voor de verdediging is er ook nog vers bloed welkom door de langdurige blessure van Matej Mitrovic. Daarvoor lijkt Jake Clarke-Salter (Chelsea) momenteel de meest waarschijnlijke piste. Club zou de Engelsman graag willen huren, maar het is niet duidelijk of de speler zelf interesse heeft om in België te komen voetballen.



Al zullen ze bij Club vooral hopen dat Hans Vanaken niet alsnog vertrekt. In Engeland blijven ze volhouden dat de Gouden Schoen bovenaan het lijstje van West Ham staat en dat trainer David Moyes hem er bijzonder graag bij zou willen. Het wordt dus afwachten of die interesse nog concreet wordt.

Anderlecht werd ook gelinkt aan Dirar, maar zou niet geïnteresseerd zijn. Wel kan Francis Amuzu mogelijk nog vertrekken bij Paars-Wit. Olympiakos zou met name zijn zinnen gezet hebben op de flankaanvaller, die dit seizoen vooral invaller is. Er is sprake van een huurdeal of een definitieve transfer. In dat laatste geval zou Anderlecht vrede kunnen nemen met 5 miljoen euro.



Een ander jeugdproduct heeft de club al verlaten. Anderlecht neemt immers afscheid van Zacarias Antonio, die in Italië een doorbraak zal proberen te forceren. De 18-jarige verdediger tekende een contract bij de lokale tweedeklasser Cosenza.

Op inkomend vlak blijkt de komst van Sebastien Dewaest nog niet van de baan. De verdediger zou absoluut naar het Lotto Park willen vertrekken, maar met Genk komt Anderlecht er niet uit omdat het de middelen niet heeft voor een definitieve transfer. Mogi Bayat zou zich nu wel persoonlijk komen moeien in het dossier om alsnog een akkoord uit de brand te slepen.



Ook Antwerp wil nog toeslaan in het slot van de mercato en ook zij zouden een bekende naam op het oog hebben. Ze zouden immers werk maken van de komst van Cristian Benavente, die enkele jaren geleden nog furore maakte bij Charleroi. Daarna vertrok de Peruviaanse spelmaker naar het Egyptische Pyramids FC, waar hij nu voor een beperkte som zou mogen vertrekken. Vorig seizoen speelde hij op huurbasis al bij FC Nantes.

BUITENLAND

Ronald Koeman zou bij het bestuur van FC Barcelona nog maar eens aangedrongen hebben op de komst van een nieuwe diepe spits. Na het vertrek van Luis Suarez heeft hij met Martin Braithwaite nog maar één echte nummer negen in zijn kern. Memphis Depay is het topdoelwit van Koeman voor die positie, al lijkt hij momenteel te duur voor Barça. Rechtsachter Sergiño Dest (Ajax) komt wel snel, hij streek al neer in Barcelona voor zijn medische proeven.



Manchester City heeft dinsdagavond de komst van Ruben Dias ook helemaal afgerond. De centrale verdediger komt over van Benfica en tekende een contract tot 2026. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi de omgekeerde beweging. De Argentijn kreeg een driejarige overeenkomst bij de ploeg van Jan Vertonghen.

LEES OOK: Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

Zie je Vanaken nog Club verlaten?

Meest recent

Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

39
39
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

30
30
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

81
81
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

54
54
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

114
114
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

60
60
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

161
161
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

42
42
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

181
181
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

244
244
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

29
29
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

374
374
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

256
256
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

97
97
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

127
127
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

379
379
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

371
371
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

410
410
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

634
634
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

200
200
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

133
133
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

51
51
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

91
91
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

348
348
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

128
128

Meer sportnieuws