TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou de komende dagen nog een drietal versterkingen willen presenteren. Eén daarvan zou een bekende naam kunnen zijn, want Nabil Dirar wordt opnieuw aan een terugkeer gelinkt. Club zou echter wel geen transfersom willen betalen om de inmiddels 34-jarige flankspeler weg te plukken bij Fenerbahçe.



Ook een spits zien ze bij Club nog graag komen en daarvoor duikt nu weer een nieuwe naam op. Blauw-Zwart zou immers grote interesse tonen in Ibrahim Sissoko, een 24-jarige spits van Niort. Voor die club scoorde hij vlot in de Franse Ligue 2.

Voor de verdediging is er ook nog vers bloed welkom door de langdurige blessure van Matej Mitrovic. Daarvoor lijkt Jake Clarke-Salter (Chelsea) momenteel de meest waarschijnlijke piste. Club zou de Engelsman graag willen huren, maar het is niet duidelijk of de speler zelf interesse heeft om in België te komen voetballen.



Al zullen ze bij Club vooral hopen dat Hans Vanaken niet alsnog vertrekt. In Engeland blijven ze volhouden dat de Gouden Schoen bovenaan het lijstje van West Ham staat en dat trainer David Moyes hem er bijzonder graag bij zou willen. Het wordt dus afwachten of die interesse nog concreet wordt.

Anderlecht werd ook gelinkt aan Dirar, maar zou niet geïnteresseerd zijn. Wel kan Francis Amuzu mogelijk nog vertrekken bij Paars-Wit. Olympiakos zou met name zijn zinnen gezet hebben op de flankaanvaller, die dit seizoen vooral invaller is. Er is sprake van een huurdeal of een definitieve transfer. In dat laatste geval zou Anderlecht vrede kunnen nemen met 5 miljoen euro.



Een ander jeugdproduct heeft de club al verlaten. Anderlecht neemt immers afscheid van Zacarias Antonio, die in Italië een doorbraak zal proberen te forceren. De 18-jarige verdediger tekende een contract bij de lokale tweedeklasser Cosenza.

Op inkomend vlak blijkt de komst van Sebastien Dewaest nog niet van de baan. De verdediger zou absoluut naar het Lotto Park willen vertrekken, maar met Genk komt Anderlecht er niet uit omdat het de middelen niet heeft voor een definitieve transfer. Mogi Bayat zou zich nu wel persoonlijk komen moeien in het dossier om alsnog een akkoord uit de brand te slepen.



Ook Antwerp wil nog toeslaan in het slot van de mercato en ook zij zouden een bekende naam op het oog hebben. Ze zouden immers werk maken van de komst van Cristian Benavente, die enkele jaren geleden nog furore maakte bij Charleroi. Daarna vertrok de Peruviaanse spelmaker naar het Egyptische Pyramids FC, waar hij nu voor een beperkte som zou mogen vertrekken. Vorig seizoen speelde hij op huurbasis al bij FC Nantes.

BUITENLAND

Ronald Koeman zou bij het bestuur van FC Barcelona nog maar eens aangedrongen hebben op de komst van een nieuwe diepe spits. Na het vertrek van Luis Suarez heeft hij met Martin Braithwaite nog maar één echte nummer negen in zijn kern. Memphis Depay is het topdoelwit van Koeman voor die positie, al lijkt hij momenteel te duur voor Barça. Rechtsachter Sergiño Dest (Ajax) komt wel snel, hij streek al neer in Barcelona voor zijn medische proeven.



Manchester City heeft dinsdagavond de komst van Ruben Dias ook helemaal afgerond. De centrale verdediger komt over van Benfica en tekende een contract tot 2026. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi de omgekeerde beweging. De Argentijn kreeg een driejarige overeenkomst bij de ploeg van Jan Vertonghen.

LEES OOK: Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Zie je Vanaken nog Club verlaten?

Meest recent

Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

14
14
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

37
37
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

75
75
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

129
129
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

221
221
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

283
283
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

105
105
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

89
89
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

185
185
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

559
559
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

208
208
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

754
754
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

204
204
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

132
132
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

165
165
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

247
247
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

673
673
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

73
73
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

393
393
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

338
338
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

188
188
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

442
442
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

208
208
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

75
75
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56

Meer sportnieuws