TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou de komende dagen nog een drietal versterkingen willen presenteren. Eén daarvan zou een bekende naam kunnen zijn, want Nabil Dirar wordt opnieuw aan een terugkeer gelinkt. Club zou echter wel geen transfersom willen betalen om de inmiddels 34-jarige flankspeler weg te plukken bij Fenerbahçe.



Ook een spits zien ze bij Club nog graag komen en daarvoor duikt nu weer een nieuwe naam op. Blauw-Zwart zou immers grote interesse tonen in Ibrahim Sissoko, een 24-jarige spits van Niort. Voor die club scoorde hij vlot in de Franse Ligue 2.

Voor de verdediging is er ook nog vers bloed welkom door de langdurige blessure van Matej Mitrovic. Daarvoor lijkt Jake Clarke-Salter (Chelsea) momenteel de meest waarschijnlijke piste. Club zou de Engelsman graag willen huren, maar het is niet duidelijk of de speler zelf interesse heeft om in België te komen voetballen.



Al zullen ze bij Club vooral hopen dat Hans Vanaken niet alsnog vertrekt. In Engeland blijven ze volhouden dat de Gouden Schoen bovenaan het lijstje van West Ham staat en dat trainer David Moyes hem er bijzonder graag bij zou willen. Het wordt dus afwachten of die interesse nog concreet wordt.

Anderlecht werd ook gelinkt aan Dirar, maar zou niet geïnteresseerd zijn. Wel kan Francis Amuzu mogelijk nog vertrekken bij Paars-Wit. Olympiakos zou met name zijn zinnen gezet hebben op de flankaanvaller, die dit seizoen vooral invaller is. Er is sprake van een huurdeal of een definitieve transfer. In dat laatste geval zou Anderlecht vrede kunnen nemen met 5 miljoen euro.



Een ander jeugdproduct heeft de club al verlaten. Anderlecht neemt immers afscheid van Zacarias Antonio, die in Italië een doorbraak zal proberen te forceren. De 18-jarige verdediger tekende een contract bij de lokale tweedeklasser Cosenza.

Op inkomend vlak blijkt de komst van Sebastien Dewaest nog niet van de baan. De verdediger zou absoluut naar het Lotto Park willen vertrekken, maar met Genk komt Anderlecht er niet uit omdat het de middelen niet heeft voor een definitieve transfer. Mogi Bayat zou zich nu wel persoonlijk komen moeien in het dossier om alsnog een akkoord uit de brand te slepen.



Ook Antwerp wil nog toeslaan in het slot van de mercato en ook zij zouden een bekende naam op het oog hebben. Ze zouden immers werk maken van de komst van Cristian Benavente, die enkele jaren geleden nog furore maakte bij Charleroi. Daarna vertrok de Peruviaanse spelmaker naar het Egyptische Pyramids FC, waar hij nu voor een beperkte som zou mogen vertrekken. Vorig seizoen speelde hij op huurbasis al bij FC Nantes.

BUITENLAND

Ronald Koeman zou bij het bestuur van FC Barcelona nog maar eens aangedrongen hebben op de komst van een nieuwe diepe spits. Na het vertrek van Luis Suarez heeft hij met Martin Braithwaite nog maar één echte nummer negen in zijn kern. Memphis Depay is het topdoelwit van Koeman voor die positie, al lijkt hij momenteel te duur voor Barça. Rechtsachter Sergiño Dest (Ajax) komt wel snel, hij streek al neer in Barcelona voor zijn medische proeven.



Manchester City heeft dinsdagavond de komst van Ruben Dias ook helemaal afgerond. De centrale verdediger komt over van Benfica en tekende een contract tot 2026. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi de omgekeerde beweging. De Argentijn kreeg een driejarige overeenkomst bij de ploeg van Jan Vertonghen.

LEES OOK: Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Zie je Vanaken nog Club verlaten?

Meest recent

Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

4
4
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

6
6
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

12
12
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

67
67
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

64
64
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

87
87
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

147
147
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

62
62
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

248
248
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

134
134
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

420
420
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1077
1077
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

59
59
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

148
148
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

148
148
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

263
263
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

57
57
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

563
563
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

116
116
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

390
390
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

610
610
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

368
368
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

376
376

Meer sportnieuws