TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

529 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou de komende dagen nog een drietal versterkingen willen presenteren. Eén daarvan zou een bekende naam kunnen zijn, want Nabil Dirar wordt opnieuw aan een terugkeer gelinkt. Club zou echter wel geen transfersom willen betalen om de inmiddels 34-jarige flankspeler weg te plukken bij Fenerbahçe.



Ook een spits zien ze bij Club nog graag komen en daarvoor duikt nu weer een nieuwe naam op. Blauw-Zwart zou immers grote interesse tonen in Ibrahim Sissoko, een 24-jarige spits van Niort. Voor die club scoorde hij vlot in de Franse Ligue 2.

Voor de verdediging is er ook nog vers bloed welkom door de langdurige blessure van Matej Mitrovic. Daarvoor lijkt Jake Clarke-Salter (Chelsea) momenteel de meest waarschijnlijke piste. Club zou de Engelsman graag willen huren, maar het is niet duidelijk of de speler zelf interesse heeft om in België te komen voetballen.



Al zullen ze bij Club vooral hopen dat Hans Vanaken niet alsnog vertrekt. In Engeland blijven ze volhouden dat de Gouden Schoen bovenaan het lijstje van West Ham staat en dat trainer David Moyes hem er bijzonder graag bij zou willen. Het wordt dus afwachten of die interesse nog concreet wordt.

Anderlecht werd ook gelinkt aan Dirar, maar zou niet geïnteresseerd zijn. Wel kan Francis Amuzu mogelijk nog vertrekken bij Paars-Wit. Olympiakos zou met name zijn zinnen gezet hebben op de flankaanvaller, die dit seizoen vooral invaller is. Er is sprake van een huurdeal of een definitieve transfer. In dat laatste geval zou Anderlecht vrede kunnen nemen met 5 miljoen euro.



Een ander jeugdproduct heeft de club al verlaten. Anderlecht neemt immers afscheid van Zacarias Antonio, die in Italië een doorbraak zal proberen te forceren. De 18-jarige verdediger tekende een contract bij de lokale tweedeklasser Cosenza.

Op inkomend vlak blijkt de komst van Sebastien Dewaest nog niet van de baan. De verdediger zou absoluut naar het Lotto Park willen vertrekken, maar met Genk komt Anderlecht er niet uit omdat het de middelen niet heeft voor een definitieve transfer. Mogi Bayat zou zich nu wel persoonlijk komen moeien in het dossier om alsnog een akkoord uit de brand te slepen.



Ook Antwerp wil nog toeslaan in het slot van de mercato en ook zij zouden een bekende naam op het oog hebben. Ze zouden immers werk maken van de komst van Cristian Benavente, die enkele jaren geleden nog furore maakte bij Charleroi. Daarna vertrok de Peruviaanse spelmaker naar het Egyptische Pyramids FC, waar hij nu voor een beperkte som zou mogen vertrekken. Vorig seizoen speelde hij op huurbasis al bij FC Nantes.

BUITENLAND

Ronald Koeman zou bij het bestuur van FC Barcelona nog maar eens aangedrongen hebben op de komst van een nieuwe diepe spits. Na het vertrek van Luis Suarez heeft hij met Martin Braithwaite nog maar één echte nummer negen in zijn kern. Memphis Depay is het topdoelwit van Koeman voor die positie, al lijkt hij momenteel te duur voor Barça. Rechtsachter Sergiño Dest (Ajax) komt wel snel, hij streek al neer in Barcelona voor zijn medische proeven.



Manchester City heeft dinsdagavond de komst van Ruben Dias ook helemaal afgerond. De centrale verdediger komt over van Benfica en tekende een contract tot 2026. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi de omgekeerde beweging. De Argentijn kreeg een driejarige overeenkomst bij de ploeg van Jan Vertonghen.

LEES OOK: 'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Zie je Vanaken nog Club verlaten?

Meest recent

'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

5
5
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

120
120
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

183
183
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

94
94
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

40
40
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

483
483
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

88
88
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

109
109
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

140
140
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

135
135
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

61
61
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

413
413
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

133
133
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

159
159
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

161
161
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

191
191
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

568
568
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

161
161
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

161
161
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

408
408
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

355
355
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

98
98
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

806
806

Meer sportnieuws