TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

529 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club denkt opnieuw aan bekende, Amuzu kan weg bij Anderlecht'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou de komende dagen nog een drietal versterkingen willen presenteren. Eén daarvan zou een bekende naam kunnen zijn, want Nabil Dirar wordt opnieuw aan een terugkeer gelinkt. Club zou echter wel geen transfersom willen betalen om de inmiddels 34-jarige flankspeler weg te plukken bij Fenerbahçe.



Ook een spits zien ze bij Club nog graag komen en daarvoor duikt nu weer een nieuwe naam op. Blauw-Zwart zou immers grote interesse tonen in Ibrahim Sissoko, een 24-jarige spits van Niort. Voor die club scoorde hij vlot in de Franse Ligue 2.

Voor de verdediging is er ook nog vers bloed welkom door de langdurige blessure van Matej Mitrovic. Daarvoor lijkt Jake Clarke-Salter (Chelsea) momenteel de meest waarschijnlijke piste. Club zou de Engelsman graag willen huren, maar het is niet duidelijk of de speler zelf interesse heeft om in België te komen voetballen.



Al zullen ze bij Club vooral hopen dat Hans Vanaken niet alsnog vertrekt. In Engeland blijven ze volhouden dat de Gouden Schoen bovenaan het lijstje van West Ham staat en dat trainer David Moyes hem er bijzonder graag bij zou willen. Het wordt dus afwachten of die interesse nog concreet wordt.

Anderlecht werd ook gelinkt aan Dirar, maar zou niet geïnteresseerd zijn. Wel kan Francis Amuzu mogelijk nog vertrekken bij Paars-Wit. Olympiakos zou met name zijn zinnen gezet hebben op de flankaanvaller, die dit seizoen vooral invaller is. Er is sprake van een huurdeal of een definitieve transfer. In dat laatste geval zou Anderlecht vrede kunnen nemen met 5 miljoen euro.



Een ander jeugdproduct heeft de club al verlaten. Anderlecht neemt immers afscheid van Zacarias Antonio, die in Italië een doorbraak zal proberen te forceren. De 18-jarige verdediger tekende een contract bij de lokale tweedeklasser Cosenza.

Op inkomend vlak blijkt de komst van Sebastien Dewaest nog niet van de baan. De verdediger zou absoluut naar het Lotto Park willen vertrekken, maar met Genk komt Anderlecht er niet uit omdat het de middelen niet heeft voor een definitieve transfer. Mogi Bayat zou zich nu wel persoonlijk komen moeien in het dossier om alsnog een akkoord uit de brand te slepen.



Ook Antwerp wil nog toeslaan in het slot van de mercato en ook zij zouden een bekende naam op het oog hebben. Ze zouden immers werk maken van de komst van Cristian Benavente, die enkele jaren geleden nog furore maakte bij Charleroi. Daarna vertrok de Peruviaanse spelmaker naar het Egyptische Pyramids FC, waar hij nu voor een beperkte som zou mogen vertrekken. Vorig seizoen speelde hij op huurbasis al bij FC Nantes.

BUITENLAND

Ronald Koeman zou bij het bestuur van FC Barcelona nog maar eens aangedrongen hebben op de komst van een nieuwe diepe spits. Na het vertrek van Luis Suarez heeft hij met Martin Braithwaite nog maar één echte nummer negen in zijn kern. Memphis Depay is het topdoelwit van Koeman voor die positie, al lijkt hij momenteel te duur voor Barça. Rechtsachter Sergiño Dest (Ajax) komt wel snel, hij streek al neer in Barcelona voor zijn medische proeven.



Manchester City heeft dinsdagavond de komst van Ruben Dias ook helemaal afgerond. De centrale verdediger komt over van Benfica en tekende een contract tot 2026. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi de omgekeerde beweging. De Argentijn kreeg een driejarige overeenkomst bij de ploeg van Jan Vertonghen.

LEES OOK: 'Puzzelen voor Leko: debutanten én nodige afwezigen'

Zie je Vanaken nog Club verlaten?

Meest recent

Burgess onthult exacte reden voor vertrek Union SG

Christian Burgess groeide de afgelopen seizoenen uit tot een icoon bij Union SG. De centrale ...

8
8
FIFA start onderzoek naar clash Argentinië – Engeland

De halve finale tussen Argentinië en Engeland zindert nog na. The Three Lions kwamen op ...

9
9
Lommel sluit straffe transferdeal met Atletico Madrid

Lommel is straks de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Limburgers ...

13
13
'Puzzelen voor Leko: debutanten én nodige afwezigen'

Bij Club Brugge hebben ze nog twee weken om zich klaar te stomen voor hun eerste officiële ...

158
158
OHL pakt uit en houdt jeugdinternational aan boord

Bij OH Leuven hopen ze komend seizoen beter te doen, nadat ze in de voorbije jaargang maar net de ...

20
20
'Beveren wil transfervrije slag slaan bij Standard'

SK Beveren veroverde vorig seizoen met groot machtsvertoon de titel in de Challenger Pro League, ...

73
73
'Nieuwe Lukaku-wending: straffe bestemming duikt op'

Romelu Lukaku speelde een opmerkelijk sterk WK. Na een seizoen met amper 64 speelminuten waren er ...

261
261
Anderlecht kondigt vertrek van jeugdproduct aan

Anderlecht heeft minder dan een week om zich klaar te stomen voor zijn eerste Europese opdracht, ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Praet verbaast, Club gaat voor opvolger Tzolis'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

300
300
Vrouw van Wesley Sonck doet hartverscheurende onthulling

Wesley Sonck was tijdens het WK weer alomtegenwoordig bij de uitzendingen op Sporza. De ...

142
142
KAA Gent verrast met aankondiging van flanktalent

KAA Gent is de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten, niet enkel voor de A-kern, maar ...

105
105
‘Standard troeft Anderlecht en Union af met toptransfer’

Standard Luik hoopt weer snel aan de top van het Belgische voetbal te staan. Marc Wilmots wil deze ...

267
267
'Club Brugge schrikt: opvallende constructie voor Ordonez'

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een knaltransfer. Clubs zoals Liverpool, ...

470
470
Voetbalbond USA na Balogun-affaire: “Trump doet wat hij wil”

De situatie rond Folarin Balogun blijft voortduren. De aanvaller was aanvankelijk geschorst voor de ...

245
245
‘Tzolis neemt geen risico’s en hakt knoop door bij Club’

Christos Tzolis is op weg naar Arsenal. De interesse van de Engelse grootmacht was al een tijdje ...

315
315
'Straf: Club troefde deze 2 Europese topclubs af voor Sommer'

Bij Club Brugge begint het elftal voor komend seizoen stilaan vorm te krijgen. Eén van de ...

273
273
STVV heeft eindelijk tweede nieuwkomer beet

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, waarin het de derde plaats pakte en zo een ticket voor de ...

91
91
Grote verrassing: Barça plukt talent weg bij Charleroi

FC Barcelona veroverde afgelopen seizoen voor de tweede keer op rij de Spaanse titel, maar staat ...

79
79
Sam Kerkhofs haalt snoeihard uit na zware beschuldigingen

Een dossier dat al dagen voor verhitte discussies zorgt, krijgt plots een opvallende sportieve link. ...

167
167
'Roma gaat na Moreira meteen voor volgende Rode Duivel'

AS Roma eindigde vorig seizoen knap als derde in de Serie A en mag zich daardoor in de komende ...

156
156
Vader De Cat onthult: daarom vertrek bij Anderlecht

Anderlecht heeft deze zomer al stevig kunnen cashen op de transfermarkt. Het incasseerde 10 miljoen ...

604
604
'Anderlecht moet niet rekenen op straffe terugkeer'

Bij Anderlecht is er deze zomer nog versterking broodnodig, zeker in het offensieve compartiment. ...

241
241
'Praet stuurde deze clubs wandelen voor KV Mechelen'

KV Mechelen pakte donderdagavond uit met een straffe transfer. Het kondigde vrijwel uit het niets ...

456
456
'Wilmots ongenadig: grote naam mag Standard verlaten'

Bij Standard blijft het een zeer drukke transferzomer. De Rouches zijn zeer druk in de weer om een ...

296
296
Pijnlijke keerzijde achter droomtransfer Tielemans

Youri Tielemans heeft zijn droomtransfer beet, maar achter de bliksemdeal met Manchester United ...

477
477

Meer sportnieuws