De Decker blijft optimistisch: "Het komt wel goed"

door
De Decker blijft optimistisch:

AA Gent heeft zichzelf voor de zoveelste keer dit seizoen in de voet geschoten. Op het veld van Dynamo Kiev moest het een 3-0-nederlaag incasseren, waarmee er definitief een einde komt aan de Champions League-droom. Ze moeten vrede nemen met de groepsfase van de Europa League, maar vooral zullen de Buffalo's zich snel moeten herpakken als ze niet ook in de competitie nog meer punten willen laten liggen.


De Gentse defensie kende immers opnieuw een horroravond. Bij het openingsdoelpunt werd er te passief verdedigd, terwijl de andere twee goals er kwamen op penalty na overtredingen van Plastun en Nurio. Ook Ngadeu gaf nog een strafschop weg, maar de aanvoerder had het geluk dat de VAR die beslissing nog terugdraaide wegens voorgaand buitenspel.

Wim De Decker blijft desondanks behoorlijk optimistisch. "Het grote verschil is dat Dinamo zijn momenten wel benutte, wij niet", luidde zijn analyse bij Sporza. "Dat heeft te maken met een gebrek aan vertrouwen. De laatste weken zijn toch vrij pittig geweest. Maar als we blijven groeien, dan zal de bal op het juiste moment toch eens goed vallen. De wedstrijden volgen mekaar nu snel op en er is weinig tijd om te trainen, maar ik heb toch al stappen gezien. Het komt wel in orde. We moeten nu zondag punten pakken."

LEES OOK: Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Denk je dat AA Gent op de goede weg is?

Meest recent

'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

107
107
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

78
78
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

936
936
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

140
140
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

214
214
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

96
96
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

241
241
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

134
134
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

67
67
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

69
69
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

675
675
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

143
143
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

420
420
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

112
112
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

528
528
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

243
243
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

735
735
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

189
189
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

224
224
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

453
453
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

82
82
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

403
403
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

37
37
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

161
161
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

123
123

Meer sportnieuws