'Martinez broedt op nieuwe verrassing bij Rode Duivels'

door
'Martinez broedt op nieuwe verrassing bij Rode Duivels'

Volgende week blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen in Tubeke, met een oefenpot tegen Ivoorkust en Nations League-duels tegen Engeland en IJsland op het programma. Woensdag maakt Roberto Martinez de selectie bekend waarmee hij die partijen aan zal vatten. Het is dan ook nu al uitkijken naar de namen die de bondscoach zal opnemen in zijn kern.


Zo zijn er uiteraard weer heel wat twijfelgevallen, waaronder de broertjes Hazard. Thorgan lijkt alvast verstek te moeten geven met een spierscheur, terwijl Eden stilaan terug klaar is voor de strijd bij Real Madrid. De vraag is echter of Martinez het aandurft om de aanvoerder, wellicht tegen de zin van Los Blancos, op te roepen. Daarnaast is het nog twijfelachtig of Thomas Vermaelen gezien de coronamaatregelen nu wel mag afreizen vanuit Japan. Sowieso zorgt het virus, dat recent Yari Verschaeren en Brandon Mechele te pakken kreeg, voor flink wat onzekerheid. Tot slot kampt Dennis Praet met last aan de knie en staat Elias Cobbaut natuurlijk nog een hele poos aan de kant.

L'Avenir stelt zich mede daarom de vraag of we wederom een verrassing mogen verwachten bij het nationale elftal. Vorige keer pakte Martinez tenslotte iedereen op snelheid door het Anderlecht-duo Jérémy Doku en Landry Dimata te selecteren. Die eerste is er allicht opnieuw bij, Dimata verzeilde bij Paars-Wit dan weer op de bank en ziet bovendien Michy Batshuayi ditmaal van bij de start aansluiten. Dedryck Boyata viert trouwens eveneens zijn wederoptreden, waardoor Zinho Vanheusden en Sebastiaan Bornauw in de wachtkamer dreigen te blijven. Toch durft de krant een nieuwe surprise du chef in het offensief compartiment, op de flank of zelfs in de verdediging niet uitsluiten.

LEES OOK: Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

Denkt u dat Martinez opnieuw zal verrassen met een debutant?

Meest recent

'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

0
0
'Rentree en dan bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

77
77
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

56
56
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

53
53
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

143
143
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

94
94
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

110
110
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

278
278
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

254
254
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

315
315
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

503
503
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

81
81
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

149
149
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

397
397
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

81
81
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

126
126
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

352
352
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

324
324
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

993
993
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

139
139
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

371
371
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

545
545
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

621
621
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

883
883

Meer sportnieuws