'Martinez broedt op nieuwe verrassing bij Rode Duivels'

door
'Martinez broedt op nieuwe verrassing bij Rode Duivels'

Volgende week blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen in Tubeke, met een oefenpot tegen Ivoorkust en Nations League-duels tegen Engeland en IJsland op het programma. Woensdag maakt Roberto Martinez de selectie bekend waarmee hij die partijen aan zal vatten. Het is dan ook nu al uitkijken naar de namen die de bondscoach zal opnemen in zijn kern.


Zo zijn er uiteraard weer heel wat twijfelgevallen, waaronder de broertjes Hazard. Thorgan lijkt alvast verstek te moeten geven met een spierscheur, terwijl Eden stilaan terug klaar is voor de strijd bij Real Madrid. De vraag is echter of Martinez het aandurft om de aanvoerder, wellicht tegen de zin van Los Blancos, op te roepen. Daarnaast is het nog twijfelachtig of Thomas Vermaelen gezien de coronamaatregelen nu wel mag afreizen vanuit Japan. Sowieso zorgt het virus, dat recent Yari Verschaeren en Brandon Mechele te pakken kreeg, voor flink wat onzekerheid. Tot slot kampt Dennis Praet met last aan de knie en staat Elias Cobbaut natuurlijk nog een hele poos aan de kant.

L'Avenir stelt zich mede daarom de vraag of we wederom een verrassing mogen verwachten bij het nationale elftal. Vorige keer pakte Martinez tenslotte iedereen op snelheid door het Anderlecht-duo Jérémy Doku en Landry Dimata te selecteren. Die eerste is er allicht opnieuw bij, Dimata verzeilde bij Paars-Wit dan weer op de bank en ziet bovendien Michy Batshuayi ditmaal van bij de start aansluiten. Dedryck Boyata viert trouwens eveneens zijn wederoptreden, waardoor Zinho Vanheusden en Sebastiaan Bornauw in de wachtkamer dreigen te blijven. Toch durft de krant een nieuwe surprise du chef in het offensief compartiment, op de flank of zelfs in de verdediging niet uitsluiten.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Denkt u dat Martinez opnieuw zal verrassen met een debutant?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

59
59
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

173
173
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

221
221
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

80
80
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

176
176
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

103
103
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

193
193
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

33
33
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

79
79
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

177
177

Meer sportnieuws