'Martinez broedt op nieuwe verrassing bij Rode Duivels'

door
'Martinez broedt op nieuwe verrassing bij Rode Duivels'

Volgende week blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen in Tubeke, met een oefenpot tegen Ivoorkust en Nations League-duels tegen Engeland en IJsland op het programma. Woensdag maakt Roberto Martinez de selectie bekend waarmee hij die partijen aan zal vatten. Het is dan ook nu al uitkijken naar de namen die de bondscoach zal opnemen in zijn kern.


Zo zijn er uiteraard weer heel wat twijfelgevallen, waaronder de broertjes Hazard. Thorgan lijkt alvast verstek te moeten geven met een spierscheur, terwijl Eden stilaan terug klaar is voor de strijd bij Real Madrid. De vraag is echter of Martinez het aandurft om de aanvoerder, wellicht tegen de zin van Los Blancos, op te roepen. Daarnaast is het nog twijfelachtig of Thomas Vermaelen gezien de coronamaatregelen nu wel mag afreizen vanuit Japan. Sowieso zorgt het virus, dat recent Yari Verschaeren en Brandon Mechele te pakken kreeg, voor flink wat onzekerheid. Tot slot kampt Dennis Praet met last aan de knie en staat Elias Cobbaut natuurlijk nog een hele poos aan de kant.

L'Avenir stelt zich mede daarom de vraag of we wederom een verrassing mogen verwachten bij het nationale elftal. Vorige keer pakte Martinez tenslotte iedereen op snelheid door het Anderlecht-duo Jérémy Doku en Landry Dimata te selecteren. Die eerste is er allicht opnieuw bij, Dimata verzeilde bij Paars-Wit dan weer op de bank en ziet bovendien Michy Batshuayi ditmaal van bij de start aansluiten. Dedryck Boyata viert trouwens eveneens zijn wederoptreden, waardoor Zinho Vanheusden en Sebastiaan Bornauw in de wachtkamer dreigen te blijven. Toch durft de krant een nieuwe surprise du chef in het offensief compartiment, op de flank of zelfs in de verdediging niet uitsluiten.

LEES OOK: 'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

Denkt u dat Martinez opnieuw zal verrassen met een debutant?

Meest recent

Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

4
4
Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Er stonden zaterdag in de vooravond in het buitenland nog enkele interessante affiches ...

7
7
'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

De Rode Duivels weten nu helemaal waar ze aan toe zijn voor het WK van komende zomer. Vrijdag werd ...

26
26
Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

30
30
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

125
125
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

63
63
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

33
33
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

169
169
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

20
20
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

19
19
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

63
63
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

25
25
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

57
57
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

39
39
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

120
120
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

58
58
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

187
187
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

199
199
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

77
77
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

112
112
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

124
124
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

93
93
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

207
207
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

180
180
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

276
276

Meer sportnieuws