'Vanaken kan alsnog transfer versieren'

door
'Vanaken kan alsnog transfer versieren'

Een paar dagen voor het sluiten van de transfermarkt vertoeven Emmanuel Dennis en Krépin Diatta nog steeds op Jan Breydel. De kans lijkt dan ook alsmaar kleiner dat Club Brugge een van beide goudhaantjes nog ziet vertrekken, al zou de landskampioen daar allicht wel meer oren naar hebben dan een verhuis van Hans Vanaken.


De draaischijf van Blauw-Zwart werd vorige week plots in verband gebracht met West Ham, een middenmoter in de Premier League die vorig seizoen maar net de degradatie wist te ontlopen. In welke mate er concrete interesse was van The Hammers was wel niet echt duidelijk, maar volgens La Capitale zouden ze zich in Brugge sowieso al bij al weinig zorgen maken. De krant meent immers dat Vanaken deze zomer opnieuw nergens naartoe zal gaan en Philippe Clement en co dus op beide oren kunnen slapen omtrent zijn nabije toekomst.

Toch zijn de geruchten rond de tweevoudig Gouden Schoen vooral in Engeland nog niet helemaal gaan liggen. Zo meldt The Daily Mail nogmaals dat West Ham-manager David Moyes een oogje heeft laten vallen op de trefzekere spelverdeler en zelfs gebrand zou zijn op zijn komst. Samen met een nieuwe verdediger prijkt Vanaken dan ook bovenaan het verlanglijstje van de Schot. Afwachten of hij op 28-jarige leeftijd zelf alsnog oren heeft naar een buitenlands voorstel, én of de nodige miljoenen op tafel worden gelegd om Club te overtuigen.

LEES OOK: Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Denkt u dat Vanaken de stap moet wagen?

Meest recent

TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

1
1
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

14
14
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

97
97
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

190
190
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

44
44
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

101
101
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

106
106
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

81
81
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

88
88
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

81
81
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

165
165
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

116
116
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

585
585
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

479
479
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

167
167
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

160
160
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

209
209
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

29
29
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

264
264
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

181
181
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

148
148
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

217
217
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

61
61
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

90
90
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

355
355

Meer sportnieuws