'Club Brugge duwt door voor Engels jeugdinternational'

door
'Club Brugge duwt door voor Engels jeugdinternational'

Wat doet Club Brugge nog in de late uurtjes van de transfermarkt? Het is een vraag die op ieders lippen brandt, na een zomer waarin Blauw-Zwart nauwelijks vers bloed aantrok. Toch lijkt er de komende week nog een en ander op til te staan in Jan Breydel.


Zo is Vincent Mannaert naar verluidt nog steeds op zoek naar linksvoetige centrale verdediger, waarvoor de pijlen eerder nog op Wesley Hoedt waren gericht. Nu lijkt de landskampioen echter te willen settelen voor een jonge talent die als back-up voor de blessuregevoelige Simon Deli kan dienen. Goal meldt namelijk dat Club interesse toont in Jake Clarke-Salter, een 23-jarige Engelsman die door Chelsea de voorbije seizoenen reeds werd verhuurd aan achtereenvolgens Bristol City, Sunderland, Vitesse en Birmingham.

Nu vormt een overstap naar ons land dus een optie voor de jeugdinternational, die op Stamford Bridge nog twee jaar onder contract ligt en tevens op de radar van het Turkse Trabzonspor zou staan. Daarbij gaat het dan om een nieuwe uitleenbeurt, al dan niet met aankoopoptie. Het Laatste Nieuws-journalist Kristof Terreur bevestigt de contacten, maar stelt wel dat daar wellicht geen gevolg aan zal worden gegeven. Clarke-Salter behoort trouwens tot hetzelfde makelaarsbureau dat de belangen van Krépin Diatta behartigt.

UPDATE 29/09
Het ziet ernaar uit dat Club Brugge toch van plan is om door te duwen voor Clarke-Salter. De interesse om de jonge Engelsman te huren, wordt nu namelijk tevens bevestigd door Het Nieuwsblad. De krant maakt zich wel meteen de bedenking of het jeugdproduct van Chelsea wel oren heeft naar een voorstel uit België. Hoe dan ook is Blauw-Zwart duidelijk nog op zoek naar defensieve versterking, zeker nu Matej Mitrovic andermaal een tijdje in de lappenmand ligt. 

LEES OOK: 'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

Clarke-Salter huren lijkt mij ...

Meest recent

Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

11
11
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

18
18
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

15
15
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

130
130
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

55
55
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

64
64
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

109
109
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

53
53
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

306
306
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

140
140
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

369
369
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

106
106
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

61
61
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

262
262
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

362
362
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

357
357
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

230
230
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

115
115
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

248
248
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

291
291
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

307
307
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

124
124
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

148
148
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

186
186
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

163
163

Meer sportnieuws