'Club Brugge duwt door voor Engels jeugdinternational'

door
'Club Brugge duwt door voor Engels jeugdinternational'

Wat doet Club Brugge nog in de late uurtjes van de transfermarkt? Het is een vraag die op ieders lippen brandt, na een zomer waarin Blauw-Zwart nauwelijks vers bloed aantrok. Toch lijkt er de komende week nog een en ander op til te staan in Jan Breydel.


Zo is Vincent Mannaert naar verluidt nog steeds op zoek naar linksvoetige centrale verdediger, waarvoor de pijlen eerder nog op Wesley Hoedt waren gericht. Nu lijkt de landskampioen echter te willen settelen voor een jonge talent die als back-up voor de blessuregevoelige Simon Deli kan dienen. Goal meldt namelijk dat Club interesse toont in Jake Clarke-Salter, een 23-jarige Engelsman die door Chelsea de voorbije seizoenen reeds werd verhuurd aan achtereenvolgens Bristol City, Sunderland, Vitesse en Birmingham.

Nu vormt een overstap naar ons land dus een optie voor de jeugdinternational, die op Stamford Bridge nog twee jaar onder contract ligt en tevens op de radar van het Turkse Trabzonspor zou staan. Daarbij gaat het dan om een nieuwe uitleenbeurt, al dan niet met aankoopoptie. Het Laatste Nieuws-journalist Kristof Terreur bevestigt de contacten, maar stelt wel dat daar wellicht geen gevolg aan zal worden gegeven. Clarke-Salter behoort trouwens tot hetzelfde makelaarsbureau dat de belangen van Krépin Diatta behartigt.

UPDATE 29/09
Het ziet ernaar uit dat Club Brugge toch van plan is om door te duwen voor Clarke-Salter. De interesse om de jonge Engelsman te huren, wordt nu namelijk tevens bevestigd door Het Nieuwsblad. De krant maakt zich wel meteen de bedenking of het jeugdproduct van Chelsea wel oren heeft naar een voorstel uit België. Hoe dan ook is Blauw-Zwart duidelijk nog op zoek naar defensieve versterking, zeker nu Matej Mitrovic andermaal een tijdje in de lappenmand ligt. 

LEES OOK: "Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

Clarke-Salter huren lijkt mij ...

Meest recent

'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

12
12
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

61
61
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

36
36
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

41
41
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

120
120
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

72
72
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

309
309
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

132
132
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

64
64
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

314
314
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

146
146
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

572
572
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

63
63
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

276
276
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

226
226
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

182
182
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

157
157
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

212
212
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

314
314
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

300
300
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

89
89
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

55
55

Meer sportnieuws