'Olympiakos plant bod op bankzitter van Anderlecht'

door
'Olympiakos plant bod op bankzitter van Anderlecht'

Krijgt RSC Anderlecht plots enkele miljoenen euro’s extra op de bankrekening? Die kans bestaat, want de Griekse topclub Olympiakos zou volgens Griekse media weldra gaan aankloppen.


De Grieken hebben hun zinnen gezet op Francis Amuzu. Er wordt gesproken over een moeilijk dossier, maar Olympiakos zou zich weldra gaan melden bij Anderlecht. Een definitieve transfer of zelfs een huurdeal zijn opties. Dat Olympiakos wordt genoemd, is geen toeval. Amuzu is verbonden aan het kantoor van Christophe Henrotay, dat zeer goede banden heeft met de topclub.

Olympiakos kan zich tegen Omonia Nicosia plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. Het won de heenmatch met 2-0 en de club lijkt dus zeker te zijn van de nodige miljoenen. Amuzu is bij Anderlecht een invaller, maar zijn ontwikkeling stagneert. De jonge Belg heeft het moeilijk om de laatste stap te zetten en in de eindfase verliest hij te vaak het overzicht. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract en heeft volgens Transfermarkt.de een marktwaarde van 3,6 miljoen euro. Voor pakweg 5 miljoen euro lijkt Anderlecht wel te willen meewerken.

Op de flank heeft Vincent Kompany bovendien de nodige weelde. Met Mustapha Bundu, Jérémy Doku, Yari Verschaeren, Anour Ait El Hadj en zelfs Zakaria Bakkali zijn er nu al vijf gegadigden voor twee plaatsen. Amuzu was bij RSCA in de eerste ploeg tot op heden goed voor 5 goals en 6 assists in 70 wedstrijden.

LEES OOK: 'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

Moet RSCA hem bij een goed bod laten gaan?

Meest recent

'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

227
227
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

15
15
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

14
14
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

20
20
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

172
172
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

221
221
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

169
169
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

67
67
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

47
47
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

238
238
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

177
177
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

275
275
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

180
180
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

117
117
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

176
176
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

97
97
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

208
208
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

93
93
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

132
132
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

118
118
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

166
166
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

717
717

Meer sportnieuws