'Olympiakos plant bod op bankzitter van Anderlecht'

door
'Olympiakos plant bod op bankzitter van Anderlecht'

Krijgt RSC Anderlecht plots enkele miljoenen euro’s extra op de bankrekening? Die kans bestaat, want de Griekse topclub Olympiakos zou volgens Griekse media weldra gaan aankloppen.


De Grieken hebben hun zinnen gezet op Francis Amuzu. Er wordt gesproken over een moeilijk dossier, maar Olympiakos zou zich weldra gaan melden bij Anderlecht. Een definitieve transfer of zelfs een huurdeal zijn opties. Dat Olympiakos wordt genoemd, is geen toeval. Amuzu is verbonden aan het kantoor van Christophe Henrotay, dat zeer goede banden heeft met de topclub.

Olympiakos kan zich tegen Omonia Nicosia plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. Het won de heenmatch met 2-0 en de club lijkt dus zeker te zijn van de nodige miljoenen. Amuzu is bij Anderlecht een invaller, maar zijn ontwikkeling stagneert. De jonge Belg heeft het moeilijk om de laatste stap te zetten en in de eindfase verliest hij te vaak het overzicht. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract en heeft volgens Transfermarkt.de een marktwaarde van 3,6 miljoen euro. Voor pakweg 5 miljoen euro lijkt Anderlecht wel te willen meewerken.

Op de flank heeft Vincent Kompany bovendien de nodige weelde. Met Mustapha Bundu, Jérémy Doku, Yari Verschaeren, Anour Ait El Hadj en zelfs Zakaria Bakkali zijn er nu al vijf gegadigden voor twee plaatsen. Amuzu was bij RSCA in de eerste ploeg tot op heden goed voor 5 goals en 6 assists in 70 wedstrijden.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Moet RSCA hem bij een goed bod laten gaan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

0
0
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

42
42
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

119
119
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

223
223
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

11
11
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

55
55
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

128
128
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

29
29
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

58
58
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

52
52
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

183
183
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

226
226
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

895
895
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

46
46
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

563
563
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

353
353
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

143
143
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

147
147
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

796
796
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

657
657
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

257
257
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

151
151
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

91
91
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

59
59
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

919
919

Meer sportnieuws