Eupen reageert op straf verhaal: "Onzin"

door
Eupen reageert op straf verhaal:

AS Eupen lijkt dit seizoen een outsider voor een plaats in de linkerkolom, nadat de Panda's zich deze zomer stevig versterkten. Met Adriano Correia en Victor Vazquez werden twee grote namen op leeftijd binnengehaald, maar ook Poulain, Ngoy, Peeters, Koné en Kayembe zijn toch behoorlijke namen. Het zou deel uitmaken van een bijzondere strategie.


Eupen is immers nog steeds in handen van het Qatarese ASPIRE, al is hun inbreng op het vlak van spelers de voorbije jaren serieus geslonken. Daar waar in de beginjaren de kern grotendeels bestond uit spelers uit hun Qatarese en Afrikaanse academies, telt Eupen nu amper een vijftal spelers die via de eigenaars gekomen zijn.

Maar volgend seizoen zou ASPIRE weer zijn stempel kunnen drukken. Volgens La Dernière Heure hebben ze immers het plan opgevat om volgend seizoen de beste spelers uit Qatar massaal naar Eupen te sturen. In 2022 staat immers het WK in Qatar op de kalender en het gastland wil daarop uiteraard geen mal figuur slaan. In Eupen zouden de Qatarezen in de beste omstandigheden en op een hoger niveau klaargestoomd moeten worden voor het toernooi.

UPDATE 28/09

KAS Eupen is niet te spreken over het Qatar-gerucht. Sportief directeur Jordi Condom was tegenover Het Laatste Nieuws alvast scherp voor de geruchten. “Onzin! Dat doet me denken aan mensen die nog niet beseffen dat de wereld rond is. Wie dat geschreven heeft, had best eerst met ons, als rechtstreeks betrokken partij, contact opgenomen om zijn verhaal aan de werkelijkheid te toetsen. Je moet een beetje serieus blijven. We hebben veertien spelers aangeworven die we, op een uitzondering na, een contract lieten tekenen tot 2023. Wat zouden we met die spelers volgende zomer moeten aanvangen? Ze op straat zetten?”

Zal het zo een vaart lopen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

1
1
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

80
80
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

148
148
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

140
140
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

153
153
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

142
142
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

474
474
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

48
48
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

63
63
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

400
400
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

487
487
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

339
339
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

256
256
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

417
417
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

669
669
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

399
399
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

390
390
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

474
474
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

675
675
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

166
166
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

154
154
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

71
71
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

28
28
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

57
57
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

83
83

Meer sportnieuws