Eupen reageert op straf verhaal: "Onzin"

door
Eupen reageert op straf verhaal:

AS Eupen lijkt dit seizoen een outsider voor een plaats in de linkerkolom, nadat de Panda's zich deze zomer stevig versterkten. Met Adriano Correia en Victor Vazquez werden twee grote namen op leeftijd binnengehaald, maar ook Poulain, Ngoy, Peeters, Koné en Kayembe zijn toch behoorlijke namen. Het zou deel uitmaken van een bijzondere strategie.


Eupen is immers nog steeds in handen van het Qatarese ASPIRE, al is hun inbreng op het vlak van spelers de voorbije jaren serieus geslonken. Daar waar in de beginjaren de kern grotendeels bestond uit spelers uit hun Qatarese en Afrikaanse academies, telt Eupen nu amper een vijftal spelers die via de eigenaars gekomen zijn.

Maar volgend seizoen zou ASPIRE weer zijn stempel kunnen drukken. Volgens La Dernière Heure hebben ze immers het plan opgevat om volgend seizoen de beste spelers uit Qatar massaal naar Eupen te sturen. In 2022 staat immers het WK in Qatar op de kalender en het gastland wil daarop uiteraard geen mal figuur slaan. In Eupen zouden de Qatarezen in de beste omstandigheden en op een hoger niveau klaargestoomd moeten worden voor het toernooi.

UPDATE 28/09

KAS Eupen is niet te spreken over het Qatar-gerucht. Sportief directeur Jordi Condom was tegenover Het Laatste Nieuws alvast scherp voor de geruchten. “Onzin! Dat doet me denken aan mensen die nog niet beseffen dat de wereld rond is. Wie dat geschreven heeft, had best eerst met ons, als rechtstreeks betrokken partij, contact opgenomen om zijn verhaal aan de werkelijkheid te toetsen. Je moet een beetje serieus blijven. We hebben veertien spelers aangeworven die we, op een uitzondering na, een contract lieten tekenen tot 2023. Wat zouden we met die spelers volgende zomer moeten aanvangen? Ze op straat zetten?”

Zal het zo een vaart lopen?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

8
8
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

4
4
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

16
16
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

110
110
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

187
187
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

148
148
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

223
223
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

69
69
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

163
163
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

160
160
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

897
897
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

76
76
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

107
107
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

328
328
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

138
138
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

461
461
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

46
46
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

195
195
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

231
231
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

266
266
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

205
205
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

406
406
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

690
690

Meer sportnieuws