Eupen reageert op straf verhaal: "Onzin"

door
Eupen reageert op straf verhaal:

AS Eupen lijkt dit seizoen een outsider voor een plaats in de linkerkolom, nadat de Panda's zich deze zomer stevig versterkten. Met Adriano Correia en Victor Vazquez werden twee grote namen op leeftijd binnengehaald, maar ook Poulain, Ngoy, Peeters, Koné en Kayembe zijn toch behoorlijke namen. Het zou deel uitmaken van een bijzondere strategie.


Eupen is immers nog steeds in handen van het Qatarese ASPIRE, al is hun inbreng op het vlak van spelers de voorbije jaren serieus geslonken. Daar waar in de beginjaren de kern grotendeels bestond uit spelers uit hun Qatarese en Afrikaanse academies, telt Eupen nu amper een vijftal spelers die via de eigenaars gekomen zijn.

Maar volgend seizoen zou ASPIRE weer zijn stempel kunnen drukken. Volgens La Dernière Heure hebben ze immers het plan opgevat om volgend seizoen de beste spelers uit Qatar massaal naar Eupen te sturen. In 2022 staat immers het WK in Qatar op de kalender en het gastland wil daarop uiteraard geen mal figuur slaan. In Eupen zouden de Qatarezen in de beste omstandigheden en op een hoger niveau klaargestoomd moeten worden voor het toernooi.

UPDATE 28/09

KAS Eupen is niet te spreken over het Qatar-gerucht. Sportief directeur Jordi Condom was tegenover Het Laatste Nieuws alvast scherp voor de geruchten. “Onzin! Dat doet me denken aan mensen die nog niet beseffen dat de wereld rond is. Wie dat geschreven heeft, had best eerst met ons, als rechtstreeks betrokken partij, contact opgenomen om zijn verhaal aan de werkelijkheid te toetsen. Je moet een beetje serieus blijven. We hebben veertien spelers aangeworven die we, op een uitzondering na, een contract lieten tekenen tot 2023. Wat zouden we met die spelers volgende zomer moeten aanvangen? Ze op straat zetten?”

Zal het zo een vaart lopen?

Meest recent

Club Brugge met voet vooruit: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

5
5
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

24
24
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

107
107
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

291
291
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

102
102
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

721
721
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

158
158
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

643
643
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

65
65
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

171
171
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

224
224
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

176
176
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

570
570
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

206
206
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

558
558
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

208
208
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws