TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een spits en daarbij duikt nu een nieuwe naam op. Volgens Servische media wil Blauw-Zwart Umar Sadiq binnenhalen. De Nigeriaan is een dure vogel, maar na de Europese uitschakeling tegen Charleroi zou Partizan de vraagprijs laten zakken hebben tot 7,5 miljoen euro. Of de interesse concreet is, is nog niet duidelijk.



Intussen is het voor de landskampioen bang afwachten of alle sterkhouders zullen blijven. Zo wordt er gevreesd dat Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis op het laatste moment nog zal vertrekken. Voor beiden is er buitenlandse interesse, al heeft Club nog geen concreet bod binnengekregen. Daar kan de komende dagen echter nog verandering in komen.

De voorbije dagen doken geruchten op dat Hein Vanhaezebrouck zou kunnen terugkeren bij AA Gent. De trainer en huidige analist geeft echter aan dat er momenteel absoluut geen sprake van is dat hij terug zal keren naar de Ghelamco Arena. Hij geeft aan dat hij intussen al drie jaar niet meer met Ivan De Witte gesproken heeft.



Bij Anderlecht zouden ze de komende dagen ook nog op zoek gaan naar versterking. De club zou nog een extra centrale verdediger en middenvelder willen aantrekken. Tegen Eupen bleek dat op beide posities de spoel immers zeer dun is. Op het middenveld lijkt er vooral voor Trebel niet meteen een alternatief voor handen te zijn.

Antwerp is nog op zoek naar versterking en de voorbije dagen werden een aantal opvallende namen gelanceerd. De mogelijke komst van Abdoulay Diaby en Lukasz Teodorczyk willen ze bij de Great Old bevestigen noch ontkennen. Transfers van Junior Edmilson en Marouane Fellaini zijn dan weer niet aan de orde, zij zijn te duur. In totaal willen ze bij Antwerp nog drie à vier nieuwe spelers presenteren.



BUITENLAND

Bij PSG lijken ze nog afscheid te gaan nemen van Julian Draxler. De Duitser is zijn basisplaats kwijtgeraakt en gaat nu een transfer maken. Hij zou verrassend verkassen naar Zenit Sint-Petersburg. Ook Lazio aasde op zijn diensten, maar vist dus achter het net.

Manchester City heeft zijn gewenste verdediger helemaal beet. Benfica heeft immers bevestigd dat het een akkoord heeft met City over de transfer van Ruben Dias, voor wie City inclusief bonussen een dikke 70 miljoen euro neertelt. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi voor zo'n 15 miljoen wel de omgekeerde beweging.

LEES OOK: Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Moet Club 7,5 miljoen neertellen voor Sadiq?

Meest recent

KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

3
3
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

37
37
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

87
87
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

274
274
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

212
212
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

183
183
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

56
56
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

61
61
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

89
89
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

254
254
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

159
159
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

293
293
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

591
591
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

473
473
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

217
217
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

328
328
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

209
209
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

520
520
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

251
251
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

179
179
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

45
45
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

175
175
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

408
408
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

112
112

Meer sportnieuws