TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een spits en daarbij duikt nu een nieuwe naam op. Volgens Servische media wil Blauw-Zwart Umar Sadiq binnenhalen. De Nigeriaan is een dure vogel, maar na de Europese uitschakeling tegen Charleroi zou Partizan de vraagprijs laten zakken hebben tot 7,5 miljoen euro. Of de interesse concreet is, is nog niet duidelijk.



Intussen is het voor de landskampioen bang afwachten of alle sterkhouders zullen blijven. Zo wordt er gevreesd dat Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis op het laatste moment nog zal vertrekken. Voor beiden is er buitenlandse interesse, al heeft Club nog geen concreet bod binnengekregen. Daar kan de komende dagen echter nog verandering in komen.

De voorbije dagen doken geruchten op dat Hein Vanhaezebrouck zou kunnen terugkeren bij AA Gent. De trainer en huidige analist geeft echter aan dat er momenteel absoluut geen sprake van is dat hij terug zal keren naar de Ghelamco Arena. Hij geeft aan dat hij intussen al drie jaar niet meer met Ivan De Witte gesproken heeft.



Bij Anderlecht zouden ze de komende dagen ook nog op zoek gaan naar versterking. De club zou nog een extra centrale verdediger en middenvelder willen aantrekken. Tegen Eupen bleek dat op beide posities de spoel immers zeer dun is. Op het middenveld lijkt er vooral voor Trebel niet meteen een alternatief voor handen te zijn.

Antwerp is nog op zoek naar versterking en de voorbije dagen werden een aantal opvallende namen gelanceerd. De mogelijke komst van Abdoulay Diaby en Lukasz Teodorczyk willen ze bij de Great Old bevestigen noch ontkennen. Transfers van Junior Edmilson en Marouane Fellaini zijn dan weer niet aan de orde, zij zijn te duur. In totaal willen ze bij Antwerp nog drie à vier nieuwe spelers presenteren.



BUITENLAND

Bij PSG lijken ze nog afscheid te gaan nemen van Julian Draxler. De Duitser is zijn basisplaats kwijtgeraakt en gaat nu een transfer maken. Hij zou verrassend verkassen naar Zenit Sint-Petersburg. Ook Lazio aasde op zijn diensten, maar vist dus achter het net.

Manchester City heeft zijn gewenste verdediger helemaal beet. Benfica heeft immers bevestigd dat het een akkoord heeft met City over de transfer van Ruben Dias, voor wie City inclusief bonussen een dikke 70 miljoen euro neertelt. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi voor zo'n 15 miljoen wel de omgekeerde beweging.

LEES OOK: ‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Moet Club 7,5 miljoen neertellen voor Sadiq?

Meest recent

'Kompany helemaal verloren: monstertransfer in de maak'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

16
16
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

881
881
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

95
95
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

160
160
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

158
158
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

348
348
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

360
360
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

201
201
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

270
270
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

89
89
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

202
202
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

902
902
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

208
208
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

45
45
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

332
332
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

294
294
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

173
173
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

405
405
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

357
357
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

239
239
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

71
71
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

399
399
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

135
135
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

79
79

Meer sportnieuws