Gemis van Kompany zorgt voor problemen bij Luckassen & co

285 stemmen
Gemis van Kompany zorgt voor problemen bij Luckassen & co

RSC Anderlecht moet nog de transfermarkt op. De club ontbreekt een leidinggevende defensieve speler. Iemand die achteraan de boel bij elkaar houdt. Sportief directeur Peter Verbeke is aan zet. Anderlecht haalde dit seizoen Percy Tau, Derrick Luckassen, Bart Verbruggen, Bogdan Mykhalychenko, Ilias Takadine en Lukas Nmecha in huis. Verbruggen en Wellenreuther kwamen er na tips van keeperstrainer Jelle Ten Rouwelaar, Nmecha na een tip van Kompany en Tau en Luckassen kende iedereen al. Uiteraard werden zij doorgelicht door de sportief verantwoordelijken. Verbeke haalde dus met Mykhalychenko en Bundu twee ‘onbekende’ spelers en vooral die eerste maakte indruk. Paars-Wit wil vooral ‘doorverkoopbare’ spelers definitief vastleggen.

Een goede raad: er moet ervaring bij mét kwaliteit. Luckassen en Tau zijn inzake leeftijd ervaren, maar zijn geen dragende spelers. Dat bleek al meermaals in moeilijke momenten, wanneer de echte toppers opstaan en de ploeg bij de hand nemen. Anderlecht heeft nood aan een.. Kompany. Uiteraard kan het spelers van dergelijk niveau niet kopen, maar het is wel een feit dat het een ervaren pion nodig heeft met leidinggevende kwaliteiten.

Het is geen toeval dat de centrale verdedigers achteraan allemaal een minder niveau halen dan vorig seizoen. Ognjen Vranjes is, ondanks zijn blunder op Waasland-Beveren, een aangename verrassing. Maar toch: ze missen Kompany heel erg. Hij zorgde ervoor dat anderen bij zijn aanwezigheid in een zetel voetbalden en daardoor een degelijk tot goed niveau haalden. Er moet ervaren kwaliteit bij, een type als Simon Deli. Zelfs op het middenveld ontbreekt zo een type, Adrien Trebel ten spijt. RSCA heeft nood aan ervaren rustbrengers (bis). Verbeke is aan zet. Oja, Deli was met 2,5 miljoen euro geen dure speler, dus wie zoekt, die vindt.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Wat moet RSCA aantrekken?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

120
120
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

27
27
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

30
30
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

94
94
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

91
91
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

66
66
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

121
121
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

150
150
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

127
127
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

23
23
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

167
167
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

380
380
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

248
248
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

801
801
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

536
536
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

383
383
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

701
701
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

535
535
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2221
2221
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws