Gemis van Kompany zorgt voor problemen bij Luckassen & co

door
Gemis van Kompany zorgt voor problemen bij Luckassen & co

RSC Anderlecht moet nog de transfermarkt op. De club ontbreekt een leidinggevende defensieve speler. Iemand die achteraan de boel bij elkaar houdt. Sportief directeur Peter Verbeke is aan zet. Anderlecht haalde dit seizoen Percy Tau, Derrick Luckassen, Bart Verbruggen, Bogdan Mykhalychenko, Ilias Takadine en Lukas Nmecha in huis. Verbruggen en Wellenreuther kwamen er na tips van keeperstrainer Jelle Ten Rouwelaar, Nmecha na een tip van Kompany en Tau en Luckassen kende iedereen al. Uiteraard werden zij doorgelicht door de sportief verantwoordelijken. Verbeke haalde dus met Mykhalychenko en Bundu twee ‘onbekende’ spelers en vooral die eerste maakte indruk. Paars-Wit wil vooral ‘doorverkoopbare’ spelers definitief vastleggen.

Een goede raad: er moet ervaring bij mét kwaliteit. Luckassen en Tau zijn inzake leeftijd ervaren, maar zijn geen dragende spelers. Dat bleek al meermaals in moeilijke momenten, wanneer de echte toppers opstaan en de ploeg bij de hand nemen. Anderlecht heeft nood aan een.. Kompany. Uiteraard kan het spelers van dergelijk niveau niet kopen, maar het is wel een feit dat het een ervaren pion nodig heeft met leidinggevende kwaliteiten.

Het is geen toeval dat de centrale verdedigers achteraan allemaal een minder niveau halen dan vorig seizoen. Ognjen Vranjes is, ondanks zijn blunder op Waasland-Beveren, een aangename verrassing. Maar toch: ze missen Kompany heel erg. Hij zorgde ervoor dat anderen bij zijn aanwezigheid in een zetel voetbalden en daardoor een degelijk tot goed niveau haalden. Er moet ervaren kwaliteit bij, een type als Simon Deli. Zelfs op het middenveld ontbreekt zo een type, Adrien Trebel ten spijt. RSCA heeft nood aan ervaren rustbrengers (bis). Verbeke is aan zet. Oja, Deli was met 2,5 miljoen euro geen dure speler, dus wie zoekt, die vindt.

LEES OOK: 'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Wat moet RSCA aantrekken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

117
117
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

41
41
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

38
38
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

50
50
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

95
95
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

203
203
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

138
138
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

222
222
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

154
154
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

110
110
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

31
31
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

603
603
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

343
343
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

138
138
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1230
1230
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

738
738
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

63
63
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

632
632
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1399
1399
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

577
577
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

617
617
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

274
274
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

508
508
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1113
1113
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

429
429

Meer sportnieuws