Ronaldo redt nog een punt voor tienkoppig Juventus

door
Ronaldo redt nog een punt voor tienkoppig Juventus

Juventus heeft op de tweede speeldag al zijn eerste punten laten liggen. Op het veld van AS Roma kende de Oude Dame een lastig avond en uiteindelijk mocht het nog blij zijn dat het wegkwam met een punt. De tweede goal van de avond van Cristiano Ronaldo bezorgde een tienkoppig Juventus een 2-2-gelijkspel.


Juve had zijn opener nog vlot gewonnen van Sampdoria, maar de Romeinen bleken andere koek. Het was vooral Adrien Rabiot die het zijn ploeg moeilijk maakte. Hij veroorzaakte na een halfuur spelen een strafschop, waardoor Veretout Roma op voorsprong kon maken. Nadat ook Juve op zijn beurt een penalty had gekregen, kon Ronaldo vlak voor rust gelijkmaken. Desondanks ging Juventus alsnog met een achterstand de rust in, want amper een minuut later trof Veretout een tweede keer raak.

In de tweede helft trok Rabiot de moeilijkheidsgraag voor Juve nog wat verder op door zijn tweede gele kaart te pakken. Met een man minder kon de Italiaanse kampioen echter alsnog een punt afdwingen. Ronaldo klom hoger dan zijn bewaker en knikte de gelijkmaker tegen het net. Al bij al mag Juve dus tevreden zijn met een gelijkspel, maar het eerste puntenverlies is zo wel heel snel een feit.

Scoreverloop:
1-0 (31') Veretout (strafschop)
1-1 (44') Ronaldo (strafschop)
2-1 (45'+1') Veretout
2-2 (69') Ronaldo

Bijzonderheden:
62' Rode kaart Rabiot (2x geel)

LEES OOK: Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Zal Juventus dit seizoen opnieuw kampioen worden?

Meest recent

'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

59
59
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

8
8
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

19
19
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

520
520
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

172
172
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

103
103
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

105
105
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

142
142
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

49
49
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

592
592
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

184
184
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

157
157
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

46
46
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

734
734
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

189
189
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

299
299
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

64
64
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

223
223
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

407
407
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

148
148
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

393
393
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

298
298
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

684
684

Meer sportnieuws