De Decker opvallend positief: "Ik heb lichtpunten gezien"

door
De Decker opvallend positief:

Na de aanstelling van Wim De Decker als T1 heerste er optimisme en positivisme bij AA Gent en met zeges tegen Rapid Wenen en Moeskroen was diens start ook veelbelovend. Maar daarna volgden opnieuw twee nederlagen, want na het verlies tegen Dynamo Kiev in de Champions League volgde nu een nieuwe thuisnederlaag tegen OHL.


Maar ondanks dat resultaat was De Decker wel verrassend positief. "Ik denk dat we onze beste eerste helft van het seizoen spelen, met veel drang naar voren en met voetballend vermogen", verklaarde hij immers aan Sporza. Al was hij niet blind voor de gebreken. "Dat kan absoluut niet, dat we hier thuis drie tegendoelpunten slikken. Dan probeer je het nog wel op te lossen en kom je nog terug in de wedstrijd met twee doelpunten, maar je maakt het jezelf gewoon heel moeilijk."

De Decker wil zijn spelers echter niet afvallen. "Goed, er waren een aantal afwezigen, maar we moeten het doen met de jongens die er nu zijn. En ik moet zeggen dat ik enkele lichtpunten gezien heb. Maar het blijft jammer. Drie doelpunten in eigen huis, dat kan en mag niet. Maar we zitten nu in de hoek waar de klappen vallen. We moeten de kelk tot de bodem ledigen, zo lijkt het."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

Waren er positieve punten bij AA Gent?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

52
52
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

34
34
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

133
133
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

62
62
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

73
73
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

116
116
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

230
230
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

148
148
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

195
195
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

389
389
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

222
222
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

279
279
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

560
560
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

113
113
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

37
37
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

218
218
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

214
214
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

146
146
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

60
60
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

194
194
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

154
154
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

631
631
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

393
393
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

276
276

Meer sportnieuws