Blunders bezorgen Gent pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL

door
Blunders bezorgen Gent pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL

AA Gent heeft enkele dagen na het verlies tegen Dynamo Kiev alweer een thuisnederlaag geleden. De terugkeer van hun fans inspireerden de Buffalo's onvoldoende en ze gingen met 2-3 onderuit. En dat hebben ze bij Gent vooral aan zichzelf te wijten, want ze gaven de doelpunten wel heel erg makkelijk weg.


Na Kiev hadden de Buffalo's wat recht te zetten, maar met Ngadeu, Kums en Odjidja misten ze wel heel wat kwaliteit. Het was echter niet het onthoofde middenveld, maar de verdediging die Gent de das omdeed. Er was immers aanvankelijk weinig aan de hand. Gent had zelfs pech dat het na 20 minuten niet op voorsprong kwam. Mohammadi trof met een knappe volley de paal en de goal van Kleindienst uit de rebound werd afgekeurd wegens buitenspel.

Maar kort voor rust sloeg Gent plots aan het blunderen. Roef verkeek zich volledig op een ogenschijnlijk onschuldig schot van Sowah en zo stond het plots 0-1. Enkele minuten later was het zelfs al meteen 0-2, toen de Gentse defensie zich makkelijk in de luren liet leggen en Maertens van dichtbij kon binnentikken.

Het rampscenario ging na rust lustig verder, want al na drie minuten moest Roef zich een derde keer omdraaien. Mercier zette met een knappe pass Sowah alleen voor doel en de middenvelder maakte zijn tweede van de avond. Gent reageerde met een knal op de lat van Plastun en in de laatste 20 minuten leek het toch nog een remontada in te zetten. Het kreeg op enkele minuten tijd twee strafschoppen en Dorsch en Kleindienst faalden niet. Gent ging nog op zoek naar de gelijkmaker, maar Kleindienst kende pech in de afwerking. Eerst trof hij de lat en in blessuretijd bracht Romo nog redding. Gent verliest zo al voor de vijfde keer dit seizoen en blijft in de kelder van het klassement hangen.

Scoreverloop:
0-1 (41') Sowah
0-2 (44') Maertens
0-3 (48') Sowah
1-3 (71') Dorsch (strafschop)
2-3 (74') Kleindienst (strafschop)

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

Verdiende nederlaag voor AA Gent?

Meest recent

Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

0
0
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

34
34
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

25
25
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

53
53
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

60
60
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

75
75
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

42
42
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

333
333
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

61
61
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

157
157
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

96
96
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

420
420
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

183
183
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

109
109
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

259
259
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

173
173
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

312
312
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

530
530
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

260
260
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

131
131
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

361
361
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

181
181
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

101
101
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

67
67
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

327
327

Meer sportnieuws