Blunders bezorgen Gent pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL

door
Blunders bezorgen Gent pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL

AA Gent heeft enkele dagen na het verlies tegen Dynamo Kiev alweer een thuisnederlaag geleden. De terugkeer van hun fans inspireerden de Buffalo's onvoldoende en ze gingen met 2-3 onderuit. En dat hebben ze bij Gent vooral aan zichzelf te wijten, want ze gaven de doelpunten wel heel erg makkelijk weg.


Na Kiev hadden de Buffalo's wat recht te zetten, maar met Ngadeu, Kums en Odjidja misten ze wel heel wat kwaliteit. Het was echter niet het onthoofde middenveld, maar de verdediging die Gent de das omdeed. Er was immers aanvankelijk weinig aan de hand. Gent had zelfs pech dat het na 20 minuten niet op voorsprong kwam. Mohammadi trof met een knappe volley de paal en de goal van Kleindienst uit de rebound werd afgekeurd wegens buitenspel.

Maar kort voor rust sloeg Gent plots aan het blunderen. Roef verkeek zich volledig op een ogenschijnlijk onschuldig schot van Sowah en zo stond het plots 0-1. Enkele minuten later was het zelfs al meteen 0-2, toen de Gentse defensie zich makkelijk in de luren liet leggen en Maertens van dichtbij kon binnentikken.

Het rampscenario ging na rust lustig verder, want al na drie minuten moest Roef zich een derde keer omdraaien. Mercier zette met een knappe pass Sowah alleen voor doel en de middenvelder maakte zijn tweede van de avond. Gent reageerde met een knal op de lat van Plastun en in de laatste 20 minuten leek het toch nog een remontada in te zetten. Het kreeg op enkele minuten tijd twee strafschoppen en Dorsch en Kleindienst faalden niet. Gent ging nog op zoek naar de gelijkmaker, maar Kleindienst kende pech in de afwerking. Eerst trof hij de lat en in blessuretijd bracht Romo nog redding. Gent verliest zo al voor de vijfde keer dit seizoen en blijft in de kelder van het klassement hangen.

Scoreverloop:
0-1 (41') Sowah
0-2 (44') Maertens
0-3 (48') Sowah
1-3 (71') Dorsch (strafschop)
2-3 (74') Kleindienst (strafschop)

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Verdiende nederlaag voor AA Gent?

Meest recent

'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

8
8
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

156
156
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

24
24
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

12
12
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

16
16
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

166
166
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

281
281
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

80
80
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

242
242
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

311
311
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

343
343
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

283
283
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

106
106
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

522
522
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

706
706
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

238
238
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

300
300
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

70
70
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

129
129
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

331
331
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

367
367
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

212
212
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

31
31
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

206
206

Meer sportnieuws