Beerschot bekroont straffe comeback tegen Waasland-Beveren

door
Beerschot bekroont straffe comeback tegen Waasland-Beveren

Beerschot is thuis tegen Waasland-Beveren ontsnapt aan een verrassende nederlaag. Na een kwartier zag het er zeer benard uit voor de Ratten, die dan al tegen een 0-2-achterstand aan keken. Beerschot knokte echter terug en ging in een knotsgekke slotfase nog met de zege lopen. Een goal van Bourdin in blessuretijd werd nog afgekeurd, maar Brogno bezorgde de thuisploeg alsnog de drie punten.


Waasland-Beveren was na vijf nederlagen op rij weggezakt naar de voorlaatste plaats, maar toonde zich op het Kiel een taaie brok. Efford opende bij de eerste kans meteen de score en amper drie minuten later zorgde topschutter Heymans zelfs voor de verrassende 0-2. Daarna beperkten de bezoekers zich tot verdedigen en proberen uit te breken. Beerschot kreeg de bal, maar raakte moeilijk aan kansen en stootte dan meestal op Jackers. Tot vlak voor rust Tissoudali een combinatie met Holzhauser knap afwerkte: 1-2.

De aansluitingstreffer gaf Beerschot moed om in de tweede helft op zoek te gaan naar de gelijkmaker, maar pas in het slotkwartier kantelde de match. Hernan Losada gooide Brogno en Suzuki in de strijd en die dubbele wissel wierp zijn vruchten af. De Japanse zomeraanwinst kopte de 2-2 op het bord en dus rook Beerschot nog bloed. Bourdin kopte in blessuretijd de 3-2 binnen, maar na tussenkomst van de VAR werd de goal nog afgekeurd. Het bleek echter uitstel, want twee minuten later deed Brogno het Kiel alsnog ontploffen.

Scoreverloop:
0-1 (11') Efford
0-2 (14') Heymans
1-2 (42') Tissoudali
2-2 (79') Suzuki
3-2 (90'+6') Brogno

LEES OOK: De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

Verdiende zege voor Beerschot?

Meest recent

Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

103
103
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

108
108
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

102
102
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

67
67
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

155
155
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

69
69
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

243
243
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

34
34
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

869
869
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

273
273
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

308
308
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

85
85
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

384
384
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

177
177
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

23
23
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

325
325
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

124
124
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

129
129
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

268
268
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

149
149
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

204
204
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

458
458
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

395
395
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

423
423
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

388
388

Meer sportnieuws