'Anderlecht mag hopen op komst van 'droomprofiel''

door
'Anderlecht mag hopen op komst van 'droomprofiel''

Elias Cobbaut ligt nog maanden in de lappenmand en Vincent Kompany zette zijn actieve spelerscarrière stop. Daardoor telt RSC Anderlecht opeens twee centrale verdedigers minder en speurt het daarom de spelersmarkt af naar vers bloed.

Eén van de Paars-Witte toptargets zou Simon Falette zijn, een 28-jarige Guineeër die reeds zijn strepen verdiende in de Duitse Bundesliga, Franse Ligue 1 en de Turkse Süper Lig. Oorspronkelijk zat het ernaar uit dat de centrale verdediger op weg was naar de Duitse tweedeklasser Hannover 96 maar volgens Bild mag Sporting alsnog hopen op Falette's komst. 

Bild weet namelijk dat de deal tussen Falette en Hannover afgesprongen is omdat die club zijn salaris niet kon ophoesten. Daarom zou ook een tijdelijke uitleenbeurt geen optie meer zijn voor Hannover. De verdediger op overschot bij Frankfurt moet dus op zoek naar een nieuwe piste en misschien zou die weleens Anderlecht kunnen zijn, want enkele weken geleden werd Falette namelijk in verband gebracht met RSCA.

DROOMPROFIEL

Eerder maakten wij reeds de analyse dat Falette de ploeg van Vincent Kompany een extra injectie kan brengen, en dat op meerdere gebieden. Het grootste struikelblok zou dan echter weer zijn salariseisen zijn. Ondanks het feit dat Anderlecht recentelijk heel wat spelers loosde en daarmee extra inkomsten genereerde, lijkt er op Neerpede financieel nog steeds weinig ruimte te zijn.

LEES OOK: Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Moet Anderlecht hem halen?

Meest recent

Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

45
45
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

139
139
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

260
260
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

83
83
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

186
186
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

258
258
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

97
97
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

263
263
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

95
95
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

45
45
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

438
438
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

403
403
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

265
265
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

189
189
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

51
51
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

311
311
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

63
63
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

681
681
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

651
651
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

246
246
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

201
201
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

238
238
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

369
369
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

318
318

Meer sportnieuws