Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

63 stemmen
Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

Antwerp sleepte vrijdag al een deugddoende zege op het veld van KV Kortrijk in de wacht, maar ook de rest van het weekend staan er nog tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken voor speeldag zeven van de Jupiler Pro League.


Zaterdag begint de actie met een duel tussen Beerschot en Waasland-Beveren, ofwel de op twee na beste aanval tegen de slechtste defensie van het land. Beerschot scoorde in de voorbije zes matchen al 12 keer en zit zo dus aan een gemiddelde van twee treffers per partij, terwijl de bezoekers gemiddeld drie tegengoals per week incasseren. De kans zit er dus dik in dat ook de Antwerpenaren minstens drie keer raak schieten. Als het elftal van Hernan Losada slaagt in die missie, levert dat 2,43x onze inzet op.



Later op de avond is het de beurt aan KV Mechelen en STVV, die beiden hopen zo snel mogelijk een stap weg van de degradatiezone te zetten. Wij verwachten ons dus aan een felbevochten strijd Achter de Kazerne, met twee teams die er allicht stevig in zullen vliegen. Malinwa slikte tot dusver evenwel al 17 gele kartonnen, zeven stuks meer dan de Truienaars. Ons zou het dan ook niet verbazen mocht de thuisploeg vaker in het boekje gaan. Meer gele kaarten voor KV Mechelen is 2,70x ons inleggeld waard.

Op zondag krijgt Standard het bezoek van Zulte Waregem, waar de supporters een reactie eisen na de 6-0 pandoering tegen Club Brugge. De vraag is echter of Sclessin wel het geschikte toneel is om de rug te rechten, al wisten de Rouches voorlopig nog niet te overtuigen in eigen huis. Bovendien hebben de Luikenaars er net 120 midweekse minuten opzitten en scoren ze sowieso niet bepaald vlot. Wij vrezen daarom dat de fans weinig te zien zullen krijgen. Maximaal twee doelpunten brengt 2,33x onze bet op.



Later op de dag wordt in Jan Breydel de derby tussen Club Brugge en Cercle Brugge afgewerkt. Bij de landskampioen zijn draaischijf Hans Vanaken, die nu al drie matchen op rij zijn naam op het bord zette, en de eerder verguisde Michael Krmencik tegenwoordig de mannen in vorm. De afgelopen twee duels waren zij samen immers goed voor maar liefst zes goals. Indien het duo tegen de stadsgenoot opnieuw de weg naar de netten vindt, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,80x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met het debuut van Jess Thorup bij KRC Genk, dat KV Oostende ontvangt. De ex-coach van AA Gent werkte vroeger al eens samen met Paul Onuachu, dus wij gokken dat hij de Nigeriaan – die de voorbije twee weken driemaal raak trof – direct in de juiste positie brengt. Genk hield zelf wel nog maar één keer de nul én mist Danny Vukovic, dus ook de Kustboys zien hun kans schoon. Een treffer voor KVO plus goal voor Onuachu levert met de Bet Builder 3,40x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op kaartenlast voor KV Mechelen, weinig spektakel op Sclessin en een trefzekere Vanaken en Krmencik in de Brugse derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 24x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

Wie van dit duo zal volgens u het meest scoren dit seizoen?

Meest recent

Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

4
4
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

43
43
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

36
36
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

32
32
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

54
54
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

293
293
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

91
91
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

234
234
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

117
117
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

162
162
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

290
290
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

206
206
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

135
135
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

72
72
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

198
198
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

596
596
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

538
538
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

351
351
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

331
331
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

83
83
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

249
249
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

87
87
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

84
84
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

150
150
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

85
85

Meer sportnieuws