Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

63
Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

Antwerp sleepte vrijdag al een deugddoende zege op het veld van KV Kortrijk in de wacht, maar ook de rest van het weekend staan er nog tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken voor speeldag zeven van de Jupiler Pro League.


Zaterdag begint de actie met een duel tussen Beerschot en Waasland-Beveren, ofwel de op twee na beste aanval tegen de slechtste defensie van het land. Beerschot scoorde in de voorbije zes matchen al 12 keer en zit zo dus aan een gemiddelde van twee treffers per partij, terwijl de bezoekers gemiddeld drie tegengoals per week incasseren. De kans zit er dus dik in dat ook de Antwerpenaren minstens drie keer raak schieten. Als het elftal van Hernan Losada slaagt in die missie, levert dat 2,43x onze inzet op.



Later op de avond is het de beurt aan KV Mechelen en STVV, die beiden hopen zo snel mogelijk een stap weg van de degradatiezone te zetten. Wij verwachten ons dus aan een felbevochten strijd Achter de Kazerne, met twee teams die er allicht stevig in zullen vliegen. Malinwa slikte tot dusver evenwel al 17 gele kartonnen, zeven stuks meer dan de Truienaars. Ons zou het dan ook niet verbazen mocht de thuisploeg vaker in het boekje gaan. Meer gele kaarten voor KV Mechelen is 2,70x ons inleggeld waard.

Op zondag krijgt Standard het bezoek van Zulte Waregem, waar de supporters een reactie eisen na de 6-0 pandoering tegen Club Brugge. De vraag is echter of Sclessin wel het geschikte toneel is om de rug te rechten, al wisten de Rouches voorlopig nog niet te overtuigen in eigen huis. Bovendien hebben de Luikenaars er net 120 midweekse minuten opzitten en scoren ze sowieso niet bepaald vlot. Wij vrezen daarom dat de fans weinig te zien zullen krijgen. Maximaal twee doelpunten brengt 2,33x onze bet op.



Later op de dag wordt in Jan Breydel de derby tussen Club Brugge en Cercle Brugge afgewerkt. Bij de landskampioen zijn draaischijf Hans Vanaken, die nu al drie matchen op rij zijn naam op het bord zette, en de eerder verguisde Michael Krmencik tegenwoordig de mannen in vorm. De afgelopen twee duels waren zij samen immers goed voor maar liefst zes goals. Indien het duo tegen de stadsgenoot opnieuw de weg naar de netten vindt, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,80x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met het debuut van Jess Thorup bij KRC Genk, dat KV Oostende ontvangt. De ex-coach van AA Gent werkte vroeger al eens samen met Paul Onuachu, dus wij gokken dat hij de Nigeriaan – die de voorbije twee weken driemaal raak trof – direct in de juiste positie brengt. Genk hield zelf wel nog maar één keer de nul én mist Danny Vukovic, dus ook de Kustboys zien hun kans schoon. Een treffer voor KVO plus goal voor Onuachu levert met de Bet Builder 3,40x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op kaartenlast voor KV Mechelen, weinig spektakel op Sclessin en een trefzekere Vanaken en Krmencik in de Brugse derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 24x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Wie van dit duo zal volgens u het meest scoren dit seizoen?

Meest recent

Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

6
6
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

157
157
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

22
22
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

429
429
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

42
42
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

19
19
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

436
436
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

191
191
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

944
944
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

149
149
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

24
24
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

200
200
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

92
92
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

297
297
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

233
233
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

123
123
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

287
287
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

123
123
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

63
63
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

136
136
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

453
453
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

139
139
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

51
51
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

276
276

Meer sportnieuws