Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

63 stemmen
Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

Antwerp sleepte vrijdag al een deugddoende zege op het veld van KV Kortrijk in de wacht, maar ook de rest van het weekend staan er nog tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken voor speeldag zeven van de Jupiler Pro League.


Zaterdag begint de actie met een duel tussen Beerschot en Waasland-Beveren, ofwel de op twee na beste aanval tegen de slechtste defensie van het land. Beerschot scoorde in de voorbije zes matchen al 12 keer en zit zo dus aan een gemiddelde van twee treffers per partij, terwijl de bezoekers gemiddeld drie tegengoals per week incasseren. De kans zit er dus dik in dat ook de Antwerpenaren minstens drie keer raak schieten. Als het elftal van Hernan Losada slaagt in die missie, levert dat 2,43x onze inzet op.



Later op de avond is het de beurt aan KV Mechelen en STVV, die beiden hopen zo snel mogelijk een stap weg van de degradatiezone te zetten. Wij verwachten ons dus aan een felbevochten strijd Achter de Kazerne, met twee teams die er allicht stevig in zullen vliegen. Malinwa slikte tot dusver evenwel al 17 gele kartonnen, zeven stuks meer dan de Truienaars. Ons zou het dan ook niet verbazen mocht de thuisploeg vaker in het boekje gaan. Meer gele kaarten voor KV Mechelen is 2,70x ons inleggeld waard.

Op zondag krijgt Standard het bezoek van Zulte Waregem, waar de supporters een reactie eisen na de 6-0 pandoering tegen Club Brugge. De vraag is echter of Sclessin wel het geschikte toneel is om de rug te rechten, al wisten de Rouches voorlopig nog niet te overtuigen in eigen huis. Bovendien hebben de Luikenaars er net 120 midweekse minuten opzitten en scoren ze sowieso niet bepaald vlot. Wij vrezen daarom dat de fans weinig te zien zullen krijgen. Maximaal twee doelpunten brengt 2,33x onze bet op.



Later op de dag wordt in Jan Breydel de derby tussen Club Brugge en Cercle Brugge afgewerkt. Bij de landskampioen zijn draaischijf Hans Vanaken, die nu al drie matchen op rij zijn naam op het bord zette, en de eerder verguisde Michael Krmencik tegenwoordig de mannen in vorm. De afgelopen twee duels waren zij samen immers goed voor maar liefst zes goals. Indien het duo tegen de stadsgenoot opnieuw de weg naar de netten vindt, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,80x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met het debuut van Jess Thorup bij KRC Genk, dat KV Oostende ontvangt. De ex-coach van AA Gent werkte vroeger al eens samen met Paul Onuachu, dus wij gokken dat hij de Nigeriaan – die de voorbije twee weken driemaal raak trof – direct in de juiste positie brengt. Genk hield zelf wel nog maar één keer de nul én mist Danny Vukovic, dus ook de Kustboys zien hun kans schoon. Een treffer voor KVO plus goal voor Onuachu levert met de Bet Builder 3,40x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op kaartenlast voor KV Mechelen, weinig spektakel op Sclessin en een trefzekere Vanaken en Krmencik in de Brugse derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 24x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Wie van dit duo zal volgens u het meest scoren dit seizoen?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

155
155
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

70
70
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

94
94
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

137
137
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

82
82
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

129
129
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

47
47
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

296
296
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

102
102
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

638
638
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

63
63
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

266
266
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

282
282
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

567
567
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

469
469
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

743
743
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

117
117
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

189
189
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

99
99
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

240
240
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

164
164

Meer sportnieuws