Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

63 stemmen
Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

Antwerp sleepte vrijdag al een deugddoende zege op het veld van KV Kortrijk in de wacht, maar ook de rest van het weekend staan er nog tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken voor speeldag zeven van de Jupiler Pro League.


Zaterdag begint de actie met een duel tussen Beerschot en Waasland-Beveren, ofwel de op twee na beste aanval tegen de slechtste defensie van het land. Beerschot scoorde in de voorbije zes matchen al 12 keer en zit zo dus aan een gemiddelde van twee treffers per partij, terwijl de bezoekers gemiddeld drie tegengoals per week incasseren. De kans zit er dus dik in dat ook de Antwerpenaren minstens drie keer raak schieten. Als het elftal van Hernan Losada slaagt in die missie, levert dat 2,43x onze inzet op.



Later op de avond is het de beurt aan KV Mechelen en STVV, die beiden hopen zo snel mogelijk een stap weg van de degradatiezone te zetten. Wij verwachten ons dus aan een felbevochten strijd Achter de Kazerne, met twee teams die er allicht stevig in zullen vliegen. Malinwa slikte tot dusver evenwel al 17 gele kartonnen, zeven stuks meer dan de Truienaars. Ons zou het dan ook niet verbazen mocht de thuisploeg vaker in het boekje gaan. Meer gele kaarten voor KV Mechelen is 2,70x ons inleggeld waard.

Op zondag krijgt Standard het bezoek van Zulte Waregem, waar de supporters een reactie eisen na de 6-0 pandoering tegen Club Brugge. De vraag is echter of Sclessin wel het geschikte toneel is om de rug te rechten, al wisten de Rouches voorlopig nog niet te overtuigen in eigen huis. Bovendien hebben de Luikenaars er net 120 midweekse minuten opzitten en scoren ze sowieso niet bepaald vlot. Wij vrezen daarom dat de fans weinig te zien zullen krijgen. Maximaal twee doelpunten brengt 2,33x onze bet op.



Later op de dag wordt in Jan Breydel de derby tussen Club Brugge en Cercle Brugge afgewerkt. Bij de landskampioen zijn draaischijf Hans Vanaken, die nu al drie matchen op rij zijn naam op het bord zette, en de eerder verguisde Michael Krmencik tegenwoordig de mannen in vorm. De afgelopen twee duels waren zij samen immers goed voor maar liefst zes goals. Indien het duo tegen de stadsgenoot opnieuw de weg naar de netten vindt, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,80x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met het debuut van Jess Thorup bij KRC Genk, dat KV Oostende ontvangt. De ex-coach van AA Gent werkte vroeger al eens samen met Paul Onuachu, dus wij gokken dat hij de Nigeriaan – die de voorbije twee weken driemaal raak trof – direct in de juiste positie brengt. Genk hield zelf wel nog maar één keer de nul én mist Danny Vukovic, dus ook de Kustboys zien hun kans schoon. Een treffer voor KVO plus goal voor Onuachu levert met de Bet Builder 3,40x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op kaartenlast voor KV Mechelen, weinig spektakel op Sclessin en een trefzekere Vanaken en Krmencik in de Brugse derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 24x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Wie van dit duo zal volgens u het meest scoren dit seizoen?

Meest recent

'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

80
80
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

33
33
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

89
89
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

120
120
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

437
437
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

236
236
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

584
584
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

229
229
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

390
390
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

180
180
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

123
123
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

361
361
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

38
38
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

456
456
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

91
91
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

307
307
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

594
594
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

74
74
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

231
231
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

375
375
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

603
603
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

448
448
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

202
202
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

97
97

Meer sportnieuws