Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

63
Zo win jij bijna 240 euro met 10 euro inzet op speeldag 7!

Antwerp sleepte vrijdag al een deugddoende zege op het veld van KV Kortrijk in de wacht, maar ook de rest van het weekend staan er nog tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken voor speeldag zeven van de Jupiler Pro League.


Zaterdag begint de actie met een duel tussen Beerschot en Waasland-Beveren, ofwel de op twee na beste aanval tegen de slechtste defensie van het land. Beerschot scoorde in de voorbije zes matchen al 12 keer en zit zo dus aan een gemiddelde van twee treffers per partij, terwijl de bezoekers gemiddeld drie tegengoals per week incasseren. De kans zit er dus dik in dat ook de Antwerpenaren minstens drie keer raak schieten. Als het elftal van Hernan Losada slaagt in die missie, levert dat 2,43x onze inzet op.



Later op de avond is het de beurt aan KV Mechelen en STVV, die beiden hopen zo snel mogelijk een stap weg van de degradatiezone te zetten. Wij verwachten ons dus aan een felbevochten strijd Achter de Kazerne, met twee teams die er allicht stevig in zullen vliegen. Malinwa slikte tot dusver evenwel al 17 gele kartonnen, zeven stuks meer dan de Truienaars. Ons zou het dan ook niet verbazen mocht de thuisploeg vaker in het boekje gaan. Meer gele kaarten voor KV Mechelen is 2,70x ons inleggeld waard.

Op zondag krijgt Standard het bezoek van Zulte Waregem, waar de supporters een reactie eisen na de 6-0 pandoering tegen Club Brugge. De vraag is echter of Sclessin wel het geschikte toneel is om de rug te rechten, al wisten de Rouches voorlopig nog niet te overtuigen in eigen huis. Bovendien hebben de Luikenaars er net 120 midweekse minuten opzitten en scoren ze sowieso niet bepaald vlot. Wij vrezen daarom dat de fans weinig te zien zullen krijgen. Maximaal twee doelpunten brengt 2,33x onze bet op.



Later op de dag wordt in Jan Breydel de derby tussen Club Brugge en Cercle Brugge afgewerkt. Bij de landskampioen zijn draaischijf Hans Vanaken, die nu al drie matchen op rij zijn naam op het bord zette, en de eerder verguisde Michael Krmencik tegenwoordig de mannen in vorm. De afgelopen twee duels waren zij samen immers goed voor maar liefst zes goals. Indien het duo tegen de stadsgenoot opnieuw de weg naar de netten vindt, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,80x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met het debuut van Jess Thorup bij KRC Genk, dat KV Oostende ontvangt. De ex-coach van AA Gent werkte vroeger al eens samen met Paul Onuachu, dus wij gokken dat hij de Nigeriaan – die de voorbije twee weken driemaal raak trof – direct in de juiste positie brengt. Genk hield zelf wel nog maar één keer de nul én mist Danny Vukovic, dus ook de Kustboys zien hun kans schoon. Een treffer voor KVO plus goal voor Onuachu levert met de Bet Builder 3,40x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op kaartenlast voor KV Mechelen, weinig spektakel op Sclessin en een trefzekere Vanaken en Krmencik in de Brugse derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 24x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Wie van dit duo zal volgens u het meest scoren dit seizoen?

Meest recent

KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

0
0
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

2
2
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

8
8
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

18
18
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

37
37
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

49
49
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

44
44
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

56
56
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

241
241
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

295
295
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

93
93
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

108
108
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

77
77
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

373
373
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

160
160
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

159
159
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

157
157
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

27
27
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

64
64
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

130
130
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

72
72
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

42
42
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

106
106
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

150
150

Meer sportnieuws