Zidane hakt belangrijke knoop door rond Hazard

1705 stemmen
Zidane hakt belangrijke knoop door rond Hazard

Het leek een droomhuwelijk te zullen worden, maar voorlopig draaide de transfer van Eden Hazard naar Real Madrid uit op een nachtmerrie. Hier en daar wordt zelfs al gesuggereerd dat onze landgenoot alweer op weg is naar de exit in de Spaanse hoofdstad. Al wil Zinédine Zidane daar niet van weten.


In zijn wekelijkse persbabbel liet de Franse oefenmeester van Los Blancos zich namelijk hoopvol uit over de toestand van de 106-voudige Rode Duivel, die sinds zijn aankomst in Bernabéu van de ene blessure in de andere lijkt te sukkelen en zo al meermaals onder vuur kwam te liggen. "Eden is op de terugweg, maar hij heeft weinig trainingen in de benen. Het belangrijkste is dat hij zich goed voelt", probeerde Zidane de gemoederen wat te bedaren.

"Van zijn enkel heeft hij geen last meer, maar met zo weinig trainingen in de benen moet je voorzichtig blijven. Het is een kwestie van nog een beetje tijd. Binnenkort zal Eden echter terug in de ploeg staan", liet hij vervolgens duidelijk verstaan dat Hazard in zijn ogen hoe dan ook nog steeds een sleutelfiguur blijft. De match tegen Real Betis van dit weekend komt blijkbaar wel nog te vroeg, want de 29-jarige aanvaller maakt geen deel uit van de 22-koppige selectie.

Hazard wordt dit seizoen nog belangrijk voor Real Madrid

Meest recent

Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

2
2
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

18
18
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

171
171
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

48
48
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

31
31
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

34
34
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

85
85
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

111
111
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

41
41
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

126
126
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

324
324
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

209
209
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

505
505
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

128
128
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

116
116
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

104
104
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

398
398
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

709
709
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

98
98
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

273
273
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

447
447
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

316
316
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

180
180
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

355
355
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

418
418

Meer sportnieuws