TRANSFERUURTJE: 'Club bereikt akkoord, verrassende transfer bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bereikt akkoord, verrassende transfer bij Anderlecht'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zoekt nog steeds naar een nieuwe spits en daarbij is Kevin Denkey nog altijd de voornaamste kandidaat. L'Equipe meldt nog eens dat Blauw-Zwart een akkoord bereikt heeft met de spits en dat het dus enkel met Nîmes eruit moet komen. De Fransen zouden mikken op een transfersom van 2 miljoen euro.



Ook een flankaanvaller wordt opnieuw aan Club gelinkt. Thembinkosi Lorch zou willen vertrekken bij Orlando Pirates en de Zuid-Afrikaanse pers schuift Club naar voor als mogelijke bestemming, nadat het vorig jaar al interesse toonde. De kans lijkt echter klein dat Club nu voor de 27-jarige zal gaan.

Verrassende uitgaande transfer bij Anderlecht, want daar zoekt belofte Mathis Suray andere oorden op. In juni probeerde de club nochtans nog om zijn contract te verlengen en luidde het dat hij dicht bij de A-kern stond, maar nu kiest de 19-jarige jeugdinternational voor een transfer naar FC Dordrecht. Hij tekende een driejarig contract bij de Nederlandse tweedeklasser.



Bij Paars-Wit zou er ook al interesse zijn voor Amir Murillo na zijn sterke prestaties sinds januari. De Panamees zou gevolgd worden door ploegen uit de vijf grote competities, maar voorlopig is een transfer niet aan de orde. De rechtsachter wil onder de vleugels van Kompany nog bijleren om daarna de stap te zetten naar de Premier League of La Liga.

Op inkomend vlak wordt Anderlecht weer gelinkt aan Paul Mukairu, een 20-jarige Nigeriaanse aanvaller van Antalyaspor. Het is echter nog maar de vraag of die interesse ook echt is, aangezien RSCA zijn aanval al stevig versterkte. Ook Spezia en Sassuolo worden alvast genoemd als geïnteresseerde clubs.



AA Gent leek even te mogen rekenen op een nieuwe lucratieve transfer, want Elisha Owusu werd gelinkt aan een transfer voor 15 miljoen euro naar Atletico Madrid. Die mogelijkheid lijkt nu echter te gaan vliegen zijn, want de Spanjaarden zouden hun zinnen nu gezet hebben op Idrissa Gueye van PSG. Het contract van Nana Asare werd ontbonden.

BUITENLAND

Manchester City is nog op zoek naar een centrale verdediger en is bereid om daarvoor ver te gaan. Nadat het afhaakte voor Kalidou Koulibaly, zou City nu zijn zinnen gezet hebben op Jules Koundé (Sevilla). Nadat een eerste bod al afgewezen werd, zou City nu van plan zijn om een nieuw bod van 70 miljoen euro neer te leggen. Daarbij zou ook Nicolas Otamendi de omgekeerde beweging mogen maken.



Bij Atletico Madrid beweerden ze ook een bod binnengekregen te hebben van Pep Guardiola, voor José Maria Gimenez. City wou volgens hen maar liefst 85 miljoen euro betalen voor de Uruguayaan, maar Atletico wees het bod af. In Manchester ontkennen ze wel dat ze een bod uitgebracht hebben.

Alexander Sörloth rondde een fraaie transfer af. De ex-spits van AA Gent tekende bij RB Leipzig, dat naar verluidt zo'n 20 miljoen euro neertelde. Ook Ruslan Malinovskyi zou nog een overgang kunnen versieren. De ex-Genkie staat na één jaar bij Atalanta alweer in de belangstelling van Leeds United.



Wesley Hoedt lijkt één van de komende dagen dan weer zijn terugkeer naar Lazio af te ronden, nadat hij de voorbije weken aan verschillende Belgische topclubs gelinkt werd. De verdediger zal voor één seizoen gehuurd worden van Southampton, met aankoopoptie. Hoedt doet zelf ook een opoffering om die transfer mogelijk te maken, want hij zou een half miljoen inleveren op zijn jaarsalaris.

LEES OOK: De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Moet Club nog een extra flankaanvaller halen?

Meest recent

Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

23
23
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

194
194
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

78
78
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

586
586
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

137
137
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

561
561
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

57
57
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

146
146
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

207
207
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

73
73
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

173
173
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

525
525
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

203
203
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

258
258
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

535
535
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

202
202
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

170
170
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

96
96
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

83
83
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

407
407
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

63
63

Meer sportnieuws