TRANSFERUURTJE: 'Club bereikt akkoord, verrassende transfer bij Anderlecht'

789 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club bereikt akkoord, verrassende transfer bij Anderlecht'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zoekt nog steeds naar een nieuwe spits en daarbij is Kevin Denkey nog altijd de voornaamste kandidaat. L'Equipe meldt nog eens dat Blauw-Zwart een akkoord bereikt heeft met de spits en dat het dus enkel met Nîmes eruit moet komen. De Fransen zouden mikken op een transfersom van 2 miljoen euro.



Ook een flankaanvaller wordt opnieuw aan Club gelinkt. Thembinkosi Lorch zou willen vertrekken bij Orlando Pirates en de Zuid-Afrikaanse pers schuift Club naar voor als mogelijke bestemming, nadat het vorig jaar al interesse toonde. De kans lijkt echter klein dat Club nu voor de 27-jarige zal gaan.

Verrassende uitgaande transfer bij Anderlecht, want daar zoekt belofte Mathis Suray andere oorden op. In juni probeerde de club nochtans nog om zijn contract te verlengen en luidde het dat hij dicht bij de A-kern stond, maar nu kiest de 19-jarige jeugdinternational voor een transfer naar FC Dordrecht. Hij tekende een driejarig contract bij de Nederlandse tweedeklasser.



Bij Paars-Wit zou er ook al interesse zijn voor Amir Murillo na zijn sterke prestaties sinds januari. De Panamees zou gevolgd worden door ploegen uit de vijf grote competities, maar voorlopig is een transfer niet aan de orde. De rechtsachter wil onder de vleugels van Kompany nog bijleren om daarna de stap te zetten naar de Premier League of La Liga.

Op inkomend vlak wordt Anderlecht weer gelinkt aan Paul Mukairu, een 20-jarige Nigeriaanse aanvaller van Antalyaspor. Het is echter nog maar de vraag of die interesse ook echt is, aangezien RSCA zijn aanval al stevig versterkte. Ook Spezia en Sassuolo worden alvast genoemd als geïnteresseerde clubs.



AA Gent leek even te mogen rekenen op een nieuwe lucratieve transfer, want Elisha Owusu werd gelinkt aan een transfer voor 15 miljoen euro naar Atletico Madrid. Die mogelijkheid lijkt nu echter te gaan vliegen zijn, want de Spanjaarden zouden hun zinnen nu gezet hebben op Idrissa Gueye van PSG. Het contract van Nana Asare werd ontbonden.

BUITENLAND

Manchester City is nog op zoek naar een centrale verdediger en is bereid om daarvoor ver te gaan. Nadat het afhaakte voor Kalidou Koulibaly, zou City nu zijn zinnen gezet hebben op Jules Koundé (Sevilla). Nadat een eerste bod al afgewezen werd, zou City nu van plan zijn om een nieuw bod van 70 miljoen euro neer te leggen. Daarbij zou ook Nicolas Otamendi de omgekeerde beweging mogen maken.



Bij Atletico Madrid beweerden ze ook een bod binnengekregen te hebben van Pep Guardiola, voor José Maria Gimenez. City wou volgens hen maar liefst 85 miljoen euro betalen voor de Uruguayaan, maar Atletico wees het bod af. In Manchester ontkennen ze wel dat ze een bod uitgebracht hebben.

Alexander Sörloth rondde een fraaie transfer af. De ex-spits van AA Gent tekende bij RB Leipzig, dat naar verluidt zo'n 20 miljoen euro neertelde. Ook Ruslan Malinovskyi zou nog een overgang kunnen versieren. De ex-Genkie staat na één jaar bij Atalanta alweer in de belangstelling van Leeds United.



Wesley Hoedt lijkt één van de komende dagen dan weer zijn terugkeer naar Lazio af te ronden, nadat hij de voorbije weken aan verschillende Belgische topclubs gelinkt werd. De verdediger zal voor één seizoen gehuurd worden van Southampton, met aankoopoptie. Hoedt doet zelf ook een opoffering om die transfer mogelijk te maken, want hij zou een half miljoen inleveren op zijn jaarsalaris.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Moet Club nog een extra flankaanvaller halen?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

6
6
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

52
52
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

60
60
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

67
67
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

243
243
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

147
147
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

132
132
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

328
328
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

561
561
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3365
3365
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

61
61
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

71
71
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

202
202
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

24
24
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

217
217
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

197
197
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

105
105
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws