TRANSFERUURTJE: 'Club bereikt akkoord, verrassende transfer bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bereikt akkoord, verrassende transfer bij Anderlecht'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zoekt nog steeds naar een nieuwe spits en daarbij is Kevin Denkey nog altijd de voornaamste kandidaat. L'Equipe meldt nog eens dat Blauw-Zwart een akkoord bereikt heeft met de spits en dat het dus enkel met Nîmes eruit moet komen. De Fransen zouden mikken op een transfersom van 2 miljoen euro.



Ook een flankaanvaller wordt opnieuw aan Club gelinkt. Thembinkosi Lorch zou willen vertrekken bij Orlando Pirates en de Zuid-Afrikaanse pers schuift Club naar voor als mogelijke bestemming, nadat het vorig jaar al interesse toonde. De kans lijkt echter klein dat Club nu voor de 27-jarige zal gaan.

Verrassende uitgaande transfer bij Anderlecht, want daar zoekt belofte Mathis Suray andere oorden op. In juni probeerde de club nochtans nog om zijn contract te verlengen en luidde het dat hij dicht bij de A-kern stond, maar nu kiest de 19-jarige jeugdinternational voor een transfer naar FC Dordrecht. Hij tekende een driejarig contract bij de Nederlandse tweedeklasser.



Bij Paars-Wit zou er ook al interesse zijn voor Amir Murillo na zijn sterke prestaties sinds januari. De Panamees zou gevolgd worden door ploegen uit de vijf grote competities, maar voorlopig is een transfer niet aan de orde. De rechtsachter wil onder de vleugels van Kompany nog bijleren om daarna de stap te zetten naar de Premier League of La Liga.

Op inkomend vlak wordt Anderlecht weer gelinkt aan Paul Mukairu, een 20-jarige Nigeriaanse aanvaller van Antalyaspor. Het is echter nog maar de vraag of die interesse ook echt is, aangezien RSCA zijn aanval al stevig versterkte. Ook Spezia en Sassuolo worden alvast genoemd als geïnteresseerde clubs.



AA Gent leek even te mogen rekenen op een nieuwe lucratieve transfer, want Elisha Owusu werd gelinkt aan een transfer voor 15 miljoen euro naar Atletico Madrid. Die mogelijkheid lijkt nu echter te gaan vliegen zijn, want de Spanjaarden zouden hun zinnen nu gezet hebben op Idrissa Gueye van PSG. Het contract van Nana Asare werd ontbonden.

BUITENLAND

Manchester City is nog op zoek naar een centrale verdediger en is bereid om daarvoor ver te gaan. Nadat het afhaakte voor Kalidou Koulibaly, zou City nu zijn zinnen gezet hebben op Jules Koundé (Sevilla). Nadat een eerste bod al afgewezen werd, zou City nu van plan zijn om een nieuw bod van 70 miljoen euro neer te leggen. Daarbij zou ook Nicolas Otamendi de omgekeerde beweging mogen maken.



Bij Atletico Madrid beweerden ze ook een bod binnengekregen te hebben van Pep Guardiola, voor José Maria Gimenez. City wou volgens hen maar liefst 85 miljoen euro betalen voor de Uruguayaan, maar Atletico wees het bod af. In Manchester ontkennen ze wel dat ze een bod uitgebracht hebben.

Alexander Sörloth rondde een fraaie transfer af. De ex-spits van AA Gent tekende bij RB Leipzig, dat naar verluidt zo'n 20 miljoen euro neertelde. Ook Ruslan Malinovskyi zou nog een overgang kunnen versieren. De ex-Genkie staat na één jaar bij Atalanta alweer in de belangstelling van Leeds United.



Wesley Hoedt lijkt één van de komende dagen dan weer zijn terugkeer naar Lazio af te ronden, nadat hij de voorbije weken aan verschillende Belgische topclubs gelinkt werd. De verdediger zal voor één seizoen gehuurd worden van Southampton, met aankoopoptie. Hoedt doet zelf ook een opoffering om die transfer mogelijk te maken, want hij zou een half miljoen inleveren op zijn jaarsalaris.

LEES OOK: 'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Moet Club nog een extra flankaanvaller halen?

Meest recent

'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

91
91
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

132
132
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

127
127
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

76
76
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

52
52
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

452
452
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

272
272
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

260
260
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

337
337
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

195
195
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

166
166
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

301
301
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

762
762
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

255
255
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

204
204
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

114
114
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

176
176
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

83
83
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

293
293
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1050
1050
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

341
341
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

359
359
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

101
101
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

530
530

Meer sportnieuws