Degryse ziet nog drie broodnodige versterkingen voor Antwerp

door
Degryse ziet nog drie broodnodige versterkingen voor Antwerp

Van Antwerp werd dit seizoen veel verwacht nadat het de voorbije twee seizoenen telkens als vierde eindigde en deze zomer Ivan Leko als nieuwe trainer aanstelde. Maar de aanpak van de Kroaat slaat voorlopig niet helemaal aan. De beker werd wel gewonnen, maar in de competitie pakte Antwerp amper acht op achttien.


De Kroaat voerde ook bij Antwerp de 3-5-2 in waarmee hij bij Club Brugge de titel veroverde, maar Antwerp lijkt niet meteen over het vereiste spelersmateriaal voor dat systeem te beschikken. Marc Degryse oppert echter in Het Laatste Nieuws dat Leko desondanks gewoon aan zijn systeem moet vasthouden en dat het aan Luciano D'Onofrio is om zijn trainer de spelers te bezorgen die hij nodig heeft.

De analist ziet dat Antwerp nog minstens drie aanwinsten nodig heeft: alternatieven voor Mbokani en Buta in de spits en op rechts én een leider in de defensie. Hij is er echter wel van overtuigd dat D'Onofrio in de laatste tien dagen nog met drie of vier versterkingen zal komen aandraven, zoals hij ook de voorbije jaren telkens deed.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Zou Antwerp met die versterkingen gewapend zijn voor Play-Off I?

Meest recent

‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

26
26
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

23
23
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

205
205
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

177
177
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

52
52
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

36
36
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

118
118
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

243
243
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

51
51
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

80
80
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

54
54
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

31
31
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

389
389
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

315
315
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

123
123
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

199
199
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

127
127
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

109
109
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

205
205
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

451
451
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

447
447
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

799
799

Meer sportnieuws