'AA Gent mag fluiten naar miljoenen voor Owusu'

503 stemmen
'AA Gent mag fluiten naar miljoenen voor Owusu'

AA Gent veegde deze zomer het Belgische transferrecord van de tabellen door Jonathan David te verkopen. De Canadese aanvaller bekroonde zijn ijzersterke seizoen met een transfer naar Lille, een deal die de Buffalo's maar liefst 32 miljoen euro opleverde. En wie weet zijn er nog meer miljoenen op komst in de Ghelamco Arena.


De Spaanse krant Mundo Deportivo beweert immers dat Atlético Madrid zijn oog laten vallen heeft op Elisha Owusu. De defensieve middenvelder werd vorige zomer door Gent voor één miljoen euro weggeplukt bij Olympique Lyon en groeide meteen uit tot een absolute sterkhouder. Bij de troepen van Diego Simeone zou hij in beeld komen indien Thomas Partey de club verlaat, al ligt Owusu naar verluidt wel nog in de weegschaal met Marc Roca. Er wordt geschat dat beide spelers zo'n 15 miljoen euro zouden moeten kosten.

UPDATE 24/09
Ondanks zijn degelijke prestaties in de Champions League-voorronde, waar Owusu zowel in de zege tegen Rapid Wien als de nederlaag tegen Dynamo Kiev een van de weinige Gentenaren op niveau was, laat Atlético hem waarschijnlijk links liggen. L'Équipe meldt namelijk dat de Madrilenen nu hun zinnen hebben gezet op PSG-controleur Idrissa Gueye, die zelf wel een transfer naar de Premier League zou verkiezen. Afwachten dus of Michel Louwagie en co alsnog een lucratieve deal voor Owusu uit de wacht weten te slepen, al zeggen ze vast ook geen 'neen' tegen een verlengd verblijf van de 22-jarige Fransman.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Wat is volgens u een correcte prijs voor Owusu?

Meest recent

'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

15
15
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

11
11
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

65
65
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

56
56
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

12
12
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

114
114
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

257
257
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

164
164
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

51
51
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

575
575
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

415
415
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

411
411
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

311
311
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

581
581
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

308
308
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

452
452
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

126
126
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1971
1971
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

174
174
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

255
255
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

232
232
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

76
76
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

345
345
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

171
171

Meer sportnieuws