'AA Gent mag fluiten naar miljoenen voor Owusu'

503 stemmen
'AA Gent mag fluiten naar miljoenen voor Owusu'

AA Gent veegde deze zomer het Belgische transferrecord van de tabellen door Jonathan David te verkopen. De Canadese aanvaller bekroonde zijn ijzersterke seizoen met een transfer naar Lille, een deal die de Buffalo's maar liefst 32 miljoen euro opleverde. En wie weet zijn er nog meer miljoenen op komst in de Ghelamco Arena.


De Spaanse krant Mundo Deportivo beweert immers dat Atlético Madrid zijn oog laten vallen heeft op Elisha Owusu. De defensieve middenvelder werd vorige zomer door Gent voor één miljoen euro weggeplukt bij Olympique Lyon en groeide meteen uit tot een absolute sterkhouder. Bij de troepen van Diego Simeone zou hij in beeld komen indien Thomas Partey de club verlaat, al ligt Owusu naar verluidt wel nog in de weegschaal met Marc Roca. Er wordt geschat dat beide spelers zo'n 15 miljoen euro zouden moeten kosten.

UPDATE 24/09
Ondanks zijn degelijke prestaties in de Champions League-voorronde, waar Owusu zowel in de zege tegen Rapid Wien als de nederlaag tegen Dynamo Kiev een van de weinige Gentenaren op niveau was, laat Atlético hem waarschijnlijk links liggen. L'Équipe meldt namelijk dat de Madrilenen nu hun zinnen hebben gezet op PSG-controleur Idrissa Gueye, die zelf wel een transfer naar de Premier League zou verkiezen. Afwachten dus of Michel Louwagie en co alsnog een lucratieve deal voor Owusu uit de wacht weten te slepen, al zeggen ze vast ook geen 'neen' tegen een verlengd verblijf van de 22-jarige Fransman.

LEES OOK: KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

Wat is volgens u een correcte prijs voor Owusu?

Meest recent

'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

8
8
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

80
80
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

21
21
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

166
166
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

94
94
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

72
72
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

554
554
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

56
56
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

120
120
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

143
143
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

870
870
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

62
62
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

566
566
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

394
394
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

762
762
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

742
742
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

436
436
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

743
743
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

362
362
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

201
201
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

224
224
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

207
207
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

360
360
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

948
948

Meer sportnieuws