TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt deze zomer enkel nog een centrale verdediger te zoeken. In die zoektocht is het nu uitgekomen bij Ante Majstorovic, een 26-jarige Kroaat van Osijek. De sterkhouder is wel gegeerd, want ook Hoffenheim aast op zijn diensten. Hoeveel hij moet kosten, is nog niet bekend.



De voorbije weken werd Club Brugge gelinkt aan Wesley Hoedt en Ally Samatta, maar geen van hen zal naar het Jan Breydelstadion komen. Hoedt is op weg naar Lazio, dat hem voor een seizoen zal huren met aankoopoptie van Southampton. Samatta vertoeft dan weer in Istanbul om er een transfer van Aston Villa naar Fenerbahçe af te ronden.

Bij wie Club mogelijk wel eens kan polsen, is Nana Ampomah. De flankaanvaller werd de voorbije maanden ook al genoemd en heeft nu aan Fortuna Düsseldorf laten weten dat hij nog voor het einde van de transferperiode wil vertrekken. Hij ziet in Duitsland onvoldoende perspectieven op speelkansen.



Ook een andere oude bekende zou kunnen terugkeren naar België. Udinese zou een club in ons land zoeken voor Lukasz Teodorczyk, die de voorbije twee seizoenen in de Serie A niet al te veel aan de bak kwam. Een huurperiode in de Jupiler Pro League zou de Pool opnieuw moeten lanceren.

KRC Genk lijkt dan weer snel zijn nieuwe trainer te zullen voorstellen. Woensdagavond zouden de Limburgers immers een akkoord bereikt hebben met Jess Thorup. De ex-trainer van AA Gent zou donderdag nog zijn handtekening zetten en voorgesteld kunnen worden.



Bij Antwerp lijkt het verhaal van Didier Lamkel Zé stilaan ten einde te zijn. De Kameroener werd door Ivan Leko opnieuw naar de B-kern gestuurd. Het lijkt er alsmaar minder op dat hij nog een toekomst heeft op de Bosuil en mogelijk zoekt Antwerp dus nog een oplossing voor het einde van de transferperiode.

BUITENLAND

FC Barcelona heeft woensdagnacht het vertrek van Luis Suarez bevestigd. De Uruguayaanse spits trekt zoals verwacht naar Atletico Madrid. De Madrilenen betalen uiteindelijk een transfersom van slechts 6 miljoen euro. De 33-jarige zal een contract voor twee jaar gaan tekenen.



Bij Bayern München dook woensdag een verrassend gerucht op. Trainer Hansi Flick zou er immers op aandringen om de transfervrije Mario Götze terug te halen. Nochtans kon de 28-jarige WK-held tijdens zijn eerste passage in München niet overtuigen en ook de voorbije jaren bij Dortmund zat hij vaker op de bank dan hij op het veld stond.

LEES OOK: 'Ramp voor Hasi: twee spelers lange tijd 'out' bij RSCA'

Jammer voor Club dat Samatta en Hoedt niet komen?

Meest recent

UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

8
8
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

120
120
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

163
163
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

51
51
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

162
162
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

68
68
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

312
312
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

52
52
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

115
115
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

176
176
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

47
47
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

191
191
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

531
531
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

327
327
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

232
232
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

628
628
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

155
155
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

137
137
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

170
170
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

450
450
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

142
142
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

123
123
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1102
1102
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

969
969
Roland Duchâtelet voor schut gezet: "Wist er niks van!"

Hij was ooit de man die STVV naar een hoger professioneel niveau tilde, maar tegelijk ook heel wat ...

181
181

Meer sportnieuws