TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt deze zomer enkel nog een centrale verdediger te zoeken. In die zoektocht is het nu uitgekomen bij Ante Majstorovic, een 26-jarige Kroaat van Osijek. De sterkhouder is wel gegeerd, want ook Hoffenheim aast op zijn diensten. Hoeveel hij moet kosten, is nog niet bekend.



De voorbije weken werd Club Brugge gelinkt aan Wesley Hoedt en Ally Samatta, maar geen van hen zal naar het Jan Breydelstadion komen. Hoedt is op weg naar Lazio, dat hem voor een seizoen zal huren met aankoopoptie van Southampton. Samatta vertoeft dan weer in Istanbul om er een transfer van Aston Villa naar Fenerbahçe af te ronden.

Bij wie Club mogelijk wel eens kan polsen, is Nana Ampomah. De flankaanvaller werd de voorbije maanden ook al genoemd en heeft nu aan Fortuna Düsseldorf laten weten dat hij nog voor het einde van de transferperiode wil vertrekken. Hij ziet in Duitsland onvoldoende perspectieven op speelkansen.



Ook een andere oude bekende zou kunnen terugkeren naar België. Udinese zou een club in ons land zoeken voor Lukasz Teodorczyk, die de voorbije twee seizoenen in de Serie A niet al te veel aan de bak kwam. Een huurperiode in de Jupiler Pro League zou de Pool opnieuw moeten lanceren.

KRC Genk lijkt dan weer snel zijn nieuwe trainer te zullen voorstellen. Woensdagavond zouden de Limburgers immers een akkoord bereikt hebben met Jess Thorup. De ex-trainer van AA Gent zou donderdag nog zijn handtekening zetten en voorgesteld kunnen worden.



Bij Antwerp lijkt het verhaal van Didier Lamkel Zé stilaan ten einde te zijn. De Kameroener werd door Ivan Leko opnieuw naar de B-kern gestuurd. Het lijkt er alsmaar minder op dat hij nog een toekomst heeft op de Bosuil en mogelijk zoekt Antwerp dus nog een oplossing voor het einde van de transferperiode.

BUITENLAND

FC Barcelona heeft woensdagnacht het vertrek van Luis Suarez bevestigd. De Uruguayaanse spits trekt zoals verwacht naar Atletico Madrid. De Madrilenen betalen uiteindelijk een transfersom van slechts 6 miljoen euro. De 33-jarige zal een contract voor twee jaar gaan tekenen.



Bij Bayern München dook woensdag een verrassend gerucht op. Trainer Hansi Flick zou er immers op aandringen om de transfervrije Mario Götze terug te halen. Nochtans kon de 28-jarige WK-held tijdens zijn eerste passage in München niet overtuigen en ook de voorbije jaren bij Dortmund zat hij vaker op de bank dan hij op het veld stond.

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Jammer voor Club dat Samatta en Hoedt niet komen?

Meest recent

‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

1
1
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

8
8
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

56
56
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

61
61
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

122
122
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

213
213
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

30
30
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

100
100
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

41
41
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

485
485
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

133
133
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

220
220
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

265
265
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

233
233
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

170
170
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

94
94
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

66
66
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

105
105
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

446
446
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

232
232
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

344
344
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

170
170
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

240
240
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

284
284
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

687
687

Meer sportnieuws