TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

714 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt deze zomer enkel nog een centrale verdediger te zoeken. In die zoektocht is het nu uitgekomen bij Ante Majstorovic, een 26-jarige Kroaat van Osijek. De sterkhouder is wel gegeerd, want ook Hoffenheim aast op zijn diensten. Hoeveel hij moet kosten, is nog niet bekend.



De voorbije weken werd Club Brugge gelinkt aan Wesley Hoedt en Ally Samatta, maar geen van hen zal naar het Jan Breydelstadion komen. Hoedt is op weg naar Lazio, dat hem voor een seizoen zal huren met aankoopoptie van Southampton. Samatta vertoeft dan weer in Istanbul om er een transfer van Aston Villa naar Fenerbahçe af te ronden.

Bij wie Club mogelijk wel eens kan polsen, is Nana Ampomah. De flankaanvaller werd de voorbije maanden ook al genoemd en heeft nu aan Fortuna Düsseldorf laten weten dat hij nog voor het einde van de transferperiode wil vertrekken. Hij ziet in Duitsland onvoldoende perspectieven op speelkansen.



Ook een andere oude bekende zou kunnen terugkeren naar België. Udinese zou een club in ons land zoeken voor Lukasz Teodorczyk, die de voorbije twee seizoenen in de Serie A niet al te veel aan de bak kwam. Een huurperiode in de Jupiler Pro League zou de Pool opnieuw moeten lanceren.

KRC Genk lijkt dan weer snel zijn nieuwe trainer te zullen voorstellen. Woensdagavond zouden de Limburgers immers een akkoord bereikt hebben met Jess Thorup. De ex-trainer van AA Gent zou donderdag nog zijn handtekening zetten en voorgesteld kunnen worden.



Bij Antwerp lijkt het verhaal van Didier Lamkel Zé stilaan ten einde te zijn. De Kameroener werd door Ivan Leko opnieuw naar de B-kern gestuurd. Het lijkt er alsmaar minder op dat hij nog een toekomst heeft op de Bosuil en mogelijk zoekt Antwerp dus nog een oplossing voor het einde van de transferperiode.

BUITENLAND

FC Barcelona heeft woensdagnacht het vertrek van Luis Suarez bevestigd. De Uruguayaanse spits trekt zoals verwacht naar Atletico Madrid. De Madrilenen betalen uiteindelijk een transfersom van slechts 6 miljoen euro. De 33-jarige zal een contract voor twee jaar gaan tekenen.



Bij Bayern München dook woensdag een verrassend gerucht op. Trainer Hansi Flick zou er immers op aandringen om de transfervrije Mario Götze terug te halen. Nochtans kon de 28-jarige WK-held tijdens zijn eerste passage in München niet overtuigen en ook de voorbije jaren bij Dortmund zat hij vaker op de bank dan hij op het veld stond.

LEES OOK: Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Jammer voor Club dat Samatta en Hoedt niet komen?

Meest recent

Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

1
1
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

41
41
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

99
99
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

214
214
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

119
119
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

60
60
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

321
321
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

176
176
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

218
218
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

80
80
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

156
156
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

310
310
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

173
173
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

167
167
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

216
216
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

811
811
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

172
172
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

646
646
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

605
605
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

389
389
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

273
273
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

236
236
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

83
83

Meer sportnieuws