'Done deal: Hoedt heeft nieuwe club beet'

422 stemmen
'Done deal: Hoedt heeft nieuwe club beet'

Zijn naam werd de afgelopen weken in verband gebracht met tal van topclubs in ons land, met vooral Antwerp, Club Brugge en Anderlecht als voornaamste gegadigden. Toch lijkt Wesley Hoedt niet terug te zullen keren naar de Jupiler Pro League.


Zoals eerder reeds bekend geraakte is de 26-jarige Nederlander namelijk op weg naar Lazio, waar hij in het verleden al eens aan de slag was. Diverse media in Italië, waaronder Corriere dello Sport en Il Tempo, menen immers dat Simone Inzaghi de verdediger maar al te graag zou verwelkomen in Rome. Naar verluidt gaat het dan niet om een definitieve transfer, waar Southampton nochtans op aasde, maar wel om een nieuwe uitleenbeurt.

Net zoals vorig seizoen bij Antwerp is er daarbij bovendien sprake van een niet-verplichte aankoopoptie van acht miljoen. De huur zelf zou dan weer amper een slordig miljoen moeten kosten, voorwaarden die niet per definitie te hoog gegrepen lijken voor pakweg Club Brugge. Toch dreigt Blauw-Zwart dus naast het net te vissen voor de linkspoot, wiens overeenkomst met Lazio zonder kinken in de kabel nu nog slechts een kwestie van tijd zou zijn.

UPDATE 23/09

De kogel is door de kerk: Wesley Hoedt gaat voor een tweede keer naar Lazio. De Nederlander wordt voor één jaar gehuurd van Southampton en heeft ook een aankoopoptie. Club Brugge en RSC Anderlecht polsten ook naar de ex-sterkhouder van Royal Antwerp FC, maar zij grijpen dus naast de linkspoot.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Mooie club voor Hoedt?

Meest recent

'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

15
15
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

18
18
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

15
15
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

87
87
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

32
32
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

149
149
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

70
70
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

152
152
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

28
28
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

240
240
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

165
165
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

805
805
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1049
1049
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

361
361
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

181
181
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

259
259
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

200
200
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

57
57
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

158
158
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

89
89
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

184
184
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

107
107
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121

Meer sportnieuws