'Done deal: Hoedt heeft nieuwe club beet'

door
'Done deal: Hoedt heeft nieuwe club beet'

Zijn naam werd de afgelopen weken in verband gebracht met tal van topclubs in ons land, met vooral Antwerp, Club Brugge en Anderlecht als voornaamste gegadigden. Toch lijkt Wesley Hoedt niet terug te zullen keren naar de Jupiler Pro League.


Zoals eerder reeds bekend geraakte is de 26-jarige Nederlander namelijk op weg naar Lazio, waar hij in het verleden al eens aan de slag was. Diverse media in Italië, waaronder Corriere dello Sport en Il Tempo, menen immers dat Simone Inzaghi de verdediger maar al te graag zou verwelkomen in Rome. Naar verluidt gaat het dan niet om een definitieve transfer, waar Southampton nochtans op aasde, maar wel om een nieuwe uitleenbeurt.

Net zoals vorig seizoen bij Antwerp is er daarbij bovendien sprake van een niet-verplichte aankoopoptie van acht miljoen. De huur zelf zou dan weer amper een slordig miljoen moeten kosten, voorwaarden die niet per definitie te hoog gegrepen lijken voor pakweg Club Brugge. Toch dreigt Blauw-Zwart dus naast het net te vissen voor de linkspoot, wiens overeenkomst met Lazio zonder kinken in de kabel nu nog slechts een kwestie van tijd zou zijn.

UPDATE 23/09

De kogel is door de kerk: Wesley Hoedt gaat voor een tweede keer naar Lazio. De Nederlander wordt voor één jaar gehuurd van Southampton en heeft ook een aankoopoptie. Club Brugge en RSC Anderlecht polsten ook naar de ex-sterkhouder van Royal Antwerp FC, maar zij grijpen dus naast de linkspoot.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Mooie club voor Hoedt?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

15
15
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

132
132
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

87
87
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

309
309
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

88
88
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

458
458
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

265
265
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

256
256
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

520
520
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

767
767
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

792
792
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

294
294
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

596
596
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

354
354
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

359
359
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

254
254
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

361
361
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

726
726
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

216
216
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

397
397

Meer sportnieuws