Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

129 stemmen
Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

Luis Suarez komt dit seizoen niet voor in de plannen van Ronald Koeman en dus is het al even duidelijk dat de 33-jarige Uruguayaan deze zomer FC Barcelona zal verlaten. Juventus leek lange tijd de belangrijkste kandidaat, maar technisch directeur Fabio Paratici bevestigde dat de Oude Dame afhaakt omdat het geen plaats heeft voor spelers van buiten de EU en het te lang zou duren om Suarez een Italiaans paspoort te bezorgen.

De Italiaanse kampioen heeft in zijn zoektocht naar een nieuwe spits echter al een alternatief gevonden. Juve heeft immers de onderhandelingen opgestart met Atletico Madrid over Alvaro Morata, melden verschillende Italiaanse en Spaanse media. Transferspecialist Fabrizio Romano maakt melding van een voorstel waarbij Juve 10 miljoen euro zou betalen om Morata te huren, met een aankoopoptie van 45 miljoen.

UPDATE 22/09

Coach Andrea Pirlo mag na middenvelder Arthur een volgende topaanwinst verwelkomen in zijn selectie. Juventus maakte maandagavond via de officiële kanalen immers bekend dat Morata geland is in Turijn. De Spanjaard zal dinsdag zijn medische proeven afleggen en dan kunnen de nodige handtekeningen gezet worden. Zoals vermeld zou het om een huurbeurt met aankoopoptie gaan. Morata moet bij Juventus de leemte opvullen die Gonzalo Higuain achterliet. Die laatste tekende inmiddels bij Inter Miami FC.

UPDATE 23u15
Intussen is de deal ook helemaal afgerond, zo kondigt Juventus aan via zijn officiële kanalen. De Oude Dame betaalt 10 miljoen euro aan Atletico Madrid om Alvaro Morata voor één seizoen te huren, waarna het over twee opties beschikt. Ofwel kan het nog eens 10 miljoen op tafel leggen om de uitleenbeurt met een jaar te verlengen, ofwel kan het 45 miljoen betalen om de Spanjaard definitief over te nemen. Met de transfer van Morata ligt de weg voor Atletico alvast helemaal open om Luis Suarez bij Barcelona weg te plukken.


Goede aanwinst voor Juventus?

Meest recent

Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

4
4
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

96
96
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

28
28
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

504
504
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

116
116
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

155
155
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

293
293
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

70
70
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

395
395
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

89
89
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

200
200
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

111
111
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

68
68
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

240
240
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

26
26
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

82
82
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

65
65
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

207
207
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

177
177
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

63
63
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

454
454
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

224
224
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66

Meer sportnieuws