Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

129 stemmen
Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

Luis Suarez komt dit seizoen niet voor in de plannen van Ronald Koeman en dus is het al even duidelijk dat de 33-jarige Uruguayaan deze zomer FC Barcelona zal verlaten. Juventus leek lange tijd de belangrijkste kandidaat, maar technisch directeur Fabio Paratici bevestigde dat de Oude Dame afhaakt omdat het geen plaats heeft voor spelers van buiten de EU en het te lang zou duren om Suarez een Italiaans paspoort te bezorgen.

De Italiaanse kampioen heeft in zijn zoektocht naar een nieuwe spits echter al een alternatief gevonden. Juve heeft immers de onderhandelingen opgestart met Atletico Madrid over Alvaro Morata, melden verschillende Italiaanse en Spaanse media. Transferspecialist Fabrizio Romano maakt melding van een voorstel waarbij Juve 10 miljoen euro zou betalen om Morata te huren, met een aankoopoptie van 45 miljoen.

UPDATE 22/09

Coach Andrea Pirlo mag na middenvelder Arthur een volgende topaanwinst verwelkomen in zijn selectie. Juventus maakte maandagavond via de officiële kanalen immers bekend dat Morata geland is in Turijn. De Spanjaard zal dinsdag zijn medische proeven afleggen en dan kunnen de nodige handtekeningen gezet worden. Zoals vermeld zou het om een huurbeurt met aankoopoptie gaan. Morata moet bij Juventus de leemte opvullen die Gonzalo Higuain achterliet. Die laatste tekende inmiddels bij Inter Miami FC.

UPDATE 23u15
Intussen is de deal ook helemaal afgerond, zo kondigt Juventus aan via zijn officiële kanalen. De Oude Dame betaalt 10 miljoen euro aan Atletico Madrid om Alvaro Morata voor één seizoen te huren, waarna het over twee opties beschikt. Ofwel kan het nog eens 10 miljoen op tafel leggen om de uitleenbeurt met een jaar te verlengen, ofwel kan het 45 miljoen betalen om de Spanjaard definitief over te nemen. Met de transfer van Morata ligt de weg voor Atletico alvast helemaal open om Luis Suarez bij Barcelona weg te plukken.


LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Goede aanwinst voor Juventus?

Meest recent

Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

15
15
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

79
79
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

95
95
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

69
69
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

31
31
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

153
153
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

144
144
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

464
464
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

82
82
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

82
82
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

656
656
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

157
157
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

65
65
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

132
132
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

340
340
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

572
572
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

322
322
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

675
675
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

255
255
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

40
40
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

347
347
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

122
122
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

94
94
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

494
494

Meer sportnieuws