Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

door
Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

Luis Suarez komt dit seizoen niet voor in de plannen van Ronald Koeman en dus is het al even duidelijk dat de 33-jarige Uruguayaan deze zomer FC Barcelona zal verlaten. Juventus leek lange tijd de belangrijkste kandidaat, maar technisch directeur Fabio Paratici bevestigde dat de Oude Dame afhaakt omdat het geen plaats heeft voor spelers van buiten de EU en het te lang zou duren om Suarez een Italiaans paspoort te bezorgen.

De Italiaanse kampioen heeft in zijn zoektocht naar een nieuwe spits echter al een alternatief gevonden. Juve heeft immers de onderhandelingen opgestart met Atletico Madrid over Alvaro Morata, melden verschillende Italiaanse en Spaanse media. Transferspecialist Fabrizio Romano maakt melding van een voorstel waarbij Juve 10 miljoen euro zou betalen om Morata te huren, met een aankoopoptie van 45 miljoen.

UPDATE 22/09

Coach Andrea Pirlo mag na middenvelder Arthur een volgende topaanwinst verwelkomen in zijn selectie. Juventus maakte maandagavond via de officiële kanalen immers bekend dat Morata geland is in Turijn. De Spanjaard zal dinsdag zijn medische proeven afleggen en dan kunnen de nodige handtekeningen gezet worden. Zoals vermeld zou het om een huurbeurt met aankoopoptie gaan. Morata moet bij Juventus de leemte opvullen die Gonzalo Higuain achterliet. Die laatste tekende inmiddels bij Inter Miami FC.

UPDATE 23u15
Intussen is de deal ook helemaal afgerond, zo kondigt Juventus aan via zijn officiële kanalen. De Oude Dame betaalt 10 miljoen euro aan Atletico Madrid om Alvaro Morata voor één seizoen te huren, waarna het over twee opties beschikt. Ofwel kan het nog eens 10 miljoen op tafel leggen om de uitleenbeurt met een jaar te verlengen, ofwel kan het 45 miljoen betalen om de Spanjaard definitief over te nemen. Met de transfer van Morata ligt de weg voor Atletico alvast helemaal open om Luis Suarez bij Barcelona weg te plukken.


LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Goede aanwinst voor Juventus?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

11
11
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

92
92
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

260
260
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

326
326
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

230
230
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

159
159
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

274
274
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

343
343
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

230
230
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

271
271
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

147
147
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

278
278

Meer sportnieuws