Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

129 stemmen
Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

Luis Suarez komt dit seizoen niet voor in de plannen van Ronald Koeman en dus is het al even duidelijk dat de 33-jarige Uruguayaan deze zomer FC Barcelona zal verlaten. Juventus leek lange tijd de belangrijkste kandidaat, maar technisch directeur Fabio Paratici bevestigde dat de Oude Dame afhaakt omdat het geen plaats heeft voor spelers van buiten de EU en het te lang zou duren om Suarez een Italiaans paspoort te bezorgen.

De Italiaanse kampioen heeft in zijn zoektocht naar een nieuwe spits echter al een alternatief gevonden. Juve heeft immers de onderhandelingen opgestart met Atletico Madrid over Alvaro Morata, melden verschillende Italiaanse en Spaanse media. Transferspecialist Fabrizio Romano maakt melding van een voorstel waarbij Juve 10 miljoen euro zou betalen om Morata te huren, met een aankoopoptie van 45 miljoen.

UPDATE 22/09

Coach Andrea Pirlo mag na middenvelder Arthur een volgende topaanwinst verwelkomen in zijn selectie. Juventus maakte maandagavond via de officiële kanalen immers bekend dat Morata geland is in Turijn. De Spanjaard zal dinsdag zijn medische proeven afleggen en dan kunnen de nodige handtekeningen gezet worden. Zoals vermeld zou het om een huurbeurt met aankoopoptie gaan. Morata moet bij Juventus de leemte opvullen die Gonzalo Higuain achterliet. Die laatste tekende inmiddels bij Inter Miami FC.

UPDATE 23u15
Intussen is de deal ook helemaal afgerond, zo kondigt Juventus aan via zijn officiële kanalen. De Oude Dame betaalt 10 miljoen euro aan Atletico Madrid om Alvaro Morata voor één seizoen te huren, waarna het over twee opties beschikt. Ofwel kan het nog eens 10 miljoen op tafel leggen om de uitleenbeurt met een jaar te verlengen, ofwel kan het 45 miljoen betalen om de Spanjaard definitief over te nemen. Met de transfer van Morata ligt de weg voor Atletico alvast helemaal open om Luis Suarez bij Barcelona weg te plukken.


Goede aanwinst voor Juventus?

Meest recent

Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

0
0
Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

11
11
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

37
37
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

36
36
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

90
90
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

154
154
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

31
31
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

43
43
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

57
57
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

106
106
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

85
85
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

175
175
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

211
211
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

463
463
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

221
221
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

337
337
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

34
34
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

46
46
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

188
188
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

221
221
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

517
517
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

191
191
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

49
49

Meer sportnieuws