Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

129 stemmen
Juventus bereikt deal met Atletico voor 'more Morata'

Luis Suarez komt dit seizoen niet voor in de plannen van Ronald Koeman en dus is het al even duidelijk dat de 33-jarige Uruguayaan deze zomer FC Barcelona zal verlaten. Juventus leek lange tijd de belangrijkste kandidaat, maar technisch directeur Fabio Paratici bevestigde dat de Oude Dame afhaakt omdat het geen plaats heeft voor spelers van buiten de EU en het te lang zou duren om Suarez een Italiaans paspoort te bezorgen.

De Italiaanse kampioen heeft in zijn zoektocht naar een nieuwe spits echter al een alternatief gevonden. Juve heeft immers de onderhandelingen opgestart met Atletico Madrid over Alvaro Morata, melden verschillende Italiaanse en Spaanse media. Transferspecialist Fabrizio Romano maakt melding van een voorstel waarbij Juve 10 miljoen euro zou betalen om Morata te huren, met een aankoopoptie van 45 miljoen.

UPDATE 22/09

Coach Andrea Pirlo mag na middenvelder Arthur een volgende topaanwinst verwelkomen in zijn selectie. Juventus maakte maandagavond via de officiële kanalen immers bekend dat Morata geland is in Turijn. De Spanjaard zal dinsdag zijn medische proeven afleggen en dan kunnen de nodige handtekeningen gezet worden. Zoals vermeld zou het om een huurbeurt met aankoopoptie gaan. Morata moet bij Juventus de leemte opvullen die Gonzalo Higuain achterliet. Die laatste tekende inmiddels bij Inter Miami FC.

UPDATE 23u15
Intussen is de deal ook helemaal afgerond, zo kondigt Juventus aan via zijn officiële kanalen. De Oude Dame betaalt 10 miljoen euro aan Atletico Madrid om Alvaro Morata voor één seizoen te huren, waarna het over twee opties beschikt. Ofwel kan het nog eens 10 miljoen op tafel leggen om de uitleenbeurt met een jaar te verlengen, ofwel kan het 45 miljoen betalen om de Spanjaard definitief over te nemen. Met de transfer van Morata ligt de weg voor Atletico alvast helemaal open om Luis Suarez bij Barcelona weg te plukken.


Goede aanwinst voor Juventus?

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

83
83
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

95
95
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

86
86
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

48
48
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

82
82
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

293
293
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

503
503
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

75
75
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

230
230
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

410
410
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

244
244
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

152
152
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

346
346
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

383
383
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

160
160
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

432
432
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

103
103
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

342
342
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

378
378
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

529
529
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

172
172
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

269
269
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

985
985
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

224
224

Meer sportnieuws