CL: Wanderson en Cools doen goede zaak in strijd om groepsfase

124 stemmen
CL: Wanderson en Cools doen goede zaak in strijd om groepsfase

AA Gent komt woensdag in actie, maar ook dinsdag stonden er al enkele wedstrijden op het programma in de play-offs van de Champions League. Daarbij hebben twee Belgen alvast een goede zaak gedaan in de strijd om de groepsfase van het kampioenenbal te halen, want zowel Krasnodar als FC Midtjylland hebben een goede uitgangspositie beet.


Krasnodar, met Wanderson (ex-Beerschot en -Lierse) 86 minuten op het veld, haalde het immers in eigen huis van PAOK, dat in de derde voorronde nog het Benfica van Jan Vertonghen uitschakelde. Het werd 2-1 in het voordeel van de Russen. Pelkas had de bezoekers nog op voorsprong gebracht, maar Claesson maakte snel gelijk vanop de stip. 20 minuten voor tijd bezorgde Cabella Krasnodard de belangrijke tweede goal.

Bij Midtjylland bleef Dion Cools dan weer de hele wedstrijd op de bank zitten. Hij zag hoe zijn ploeg met een scoreloos gelijkspel terugkeerde van bij Slavia Praag, met onder meer Nicolae Stanciu (ex-Anderlecht) in de ploeg. De Denen hebben zo wel nog alles in eigen hand om het volgende week thuis af te maken.

In de derde match van de avond zette RB Salzburg, vorig seizoen nog een gesel van KRC Genk in het kampioenenbal, nog een scheve situatie recht op het veld van Maccabi Tel Aviv. Ze kwamen in Israël vroeg op achterstand na een goal van Biton, maar wonnen alsnog met 1-2 na doelpunten van Szoboszlai en Okugawa.

Zullen zowel Wanderson als Cools de Champions League halen?

Meest recent

Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

11
11
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

22
22
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

9
9
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

93
93
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

169
169
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

130
130
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

36
36
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

485
485
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

366
366
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

356
356
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

287
287
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

533
533
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

295
295
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

430
430
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

121
121
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1885
1885
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

165
165
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

250
250
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

221
221
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

75
75
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

340
340
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

321
321
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

163
163
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

157
157
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

223
223

Meer sportnieuws