CL: Wanderson en Cools doen goede zaak in strijd om groepsfase

door
CL: Wanderson en Cools doen goede zaak in strijd om groepsfase

AA Gent komt woensdag in actie, maar ook dinsdag stonden er al enkele wedstrijden op het programma in de play-offs van de Champions League. Daarbij hebben twee Belgen alvast een goede zaak gedaan in de strijd om de groepsfase van het kampioenenbal te halen, want zowel Krasnodar als FC Midtjylland hebben een goede uitgangspositie beet.


Krasnodar, met Wanderson (ex-Beerschot en -Lierse) 86 minuten op het veld, haalde het immers in eigen huis van PAOK, dat in de derde voorronde nog het Benfica van Jan Vertonghen uitschakelde. Het werd 2-1 in het voordeel van de Russen. Pelkas had de bezoekers nog op voorsprong gebracht, maar Claesson maakte snel gelijk vanop de stip. 20 minuten voor tijd bezorgde Cabella Krasnodard de belangrijke tweede goal.

Bij Midtjylland bleef Dion Cools dan weer de hele wedstrijd op de bank zitten. Hij zag hoe zijn ploeg met een scoreloos gelijkspel terugkeerde van bij Slavia Praag, met onder meer Nicolae Stanciu (ex-Anderlecht) in de ploeg. De Denen hebben zo wel nog alles in eigen hand om het volgende week thuis af te maken.

In de derde match van de avond zette RB Salzburg, vorig seizoen nog een gesel van KRC Genk in het kampioenenbal, nog een scheve situatie recht op het veld van Maccabi Tel Aviv. Ze kwamen in Israël vroeg op achterstand na een goal van Biton, maar wonnen alsnog met 1-2 na doelpunten van Szoboszlai en Okugawa.

Zullen zowel Wanderson als Cools de Champions League halen?

Meest recent

Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

1
1
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

30
30
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

21
21
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

172
172
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

98
98
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

41
41
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

223
223
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

100
100
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

461
461
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

57
57
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

75
75
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

236
236
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

170
170
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

139
139
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

188
188
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

296
296
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

290
290
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

84
84
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

46
46
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

194
194
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

472
472
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

369
369

Meer sportnieuws