Marca: "Atletico Madrid en Barça bereiken akkoord over Suarez"

door
Marca:

De plooien met Lionel Messi lijken ietwat gladgestreken, maar inmiddels heeft voorzitter Josep Maria Bartomeu een andere grote naam van FC Barcelona tegen zich in het harnas gejaagd. De Uruguayaan moest per se vertrekken uit Catalonië en bereikte een akkoord met zijn werkgever over een contractontbinding, maar nu krabbelen de Catalanen opeens terug.

En dat heeft alles met de concrete interesse van Atlético Madrid te maken. De spits verwachtte transfervrij naar het Estadio Wanda Metropolitano te kunnen vertrekken, maar de clubleiding van Barça heeft opeens geld. Volgens het dagblad SPORT moeten de Madrilenen een afkoopsom betalen voor hun doelwit en daar wil de club van coach Diego Simeone niet aan. Omdat Suárez per se naar Atlético wil vertrekken, dreigt er een nieuwe botsing.

De bovengenoemde krant weet dat de spits nu de neiging heeft om dan maar bij Barça te blijven, zodat de Catalanen hem zijn jaarsalaris van 34,8 miljoen euro (bruto) moeten betalen. Hij is namelijk helemaal klaar met de grillen van Bartomeu. Indien de overgang naar Atlético definitief zou afspringen, zou Suarez alvast een persconferentie willen geven in het bijzijn van zijn advocaten. De verwachting is dat hij dan een resolute aanval op de voorzitter zou lanceren.

UPDATE 22u32
De paniek lijkt uiteindelijk toch wat voorbarig geweest te zijn, want de transfer van Suarez lijkt alsnog in orde te komen. Marca en de Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano melden immers dat Atletico en Barça dinsdagavond rond de tafel zaten en een akkoord bereikt hebben over de transfer van de Uruguayaan. Atletico zou uiteindelijk geen transfersom betalen, alleen enkele bonussen die gelinkt zijn aan prestaties. Voor Suarez ligt een tweejarig contract klaar in Madrid, waar hij op jaarbasis 9 miljoen euro gaat verdienen.


LEES OOK: Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

Had Barça hem moeten houden?

Meest recent

Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

56
56
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

56
56
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

63
63
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

128
128
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

56
56
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

113
113
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

214
214
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

345
345
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

179
179
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

122
122
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

83
83
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

334
334
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

264
264
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

252
252
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

369
369
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

92
92
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

191
191
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1151
1151
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

94
94
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

133
133
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

430
430
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

171
171
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

555
555
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

215
215
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

183
183

Meer sportnieuws