Marca: "Atletico Madrid en Barça bereiken akkoord over Suarez"

door
Marca:

De plooien met Lionel Messi lijken ietwat gladgestreken, maar inmiddels heeft voorzitter Josep Maria Bartomeu een andere grote naam van FC Barcelona tegen zich in het harnas gejaagd. De Uruguayaan moest per se vertrekken uit Catalonië en bereikte een akkoord met zijn werkgever over een contractontbinding, maar nu krabbelen de Catalanen opeens terug.

En dat heeft alles met de concrete interesse van Atlético Madrid te maken. De spits verwachtte transfervrij naar het Estadio Wanda Metropolitano te kunnen vertrekken, maar de clubleiding van Barça heeft opeens geld. Volgens het dagblad SPORT moeten de Madrilenen een afkoopsom betalen voor hun doelwit en daar wil de club van coach Diego Simeone niet aan. Omdat Suárez per se naar Atlético wil vertrekken, dreigt er een nieuwe botsing.

De bovengenoemde krant weet dat de spits nu de neiging heeft om dan maar bij Barça te blijven, zodat de Catalanen hem zijn jaarsalaris van 34,8 miljoen euro (bruto) moeten betalen. Hij is namelijk helemaal klaar met de grillen van Bartomeu. Indien de overgang naar Atlético definitief zou afspringen, zou Suarez alvast een persconferentie willen geven in het bijzijn van zijn advocaten. De verwachting is dat hij dan een resolute aanval op de voorzitter zou lanceren.

UPDATE 22u32
De paniek lijkt uiteindelijk toch wat voorbarig geweest te zijn, want de transfer van Suarez lijkt alsnog in orde te komen. Marca en de Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano melden immers dat Atletico en Barça dinsdagavond rond de tafel zaten en een akkoord bereikt hebben over de transfer van de Uruguayaan. Atletico zou uiteindelijk geen transfersom betalen, alleen enkele bonussen die gelinkt zijn aan prestaties. Voor Suarez ligt een tweejarig contract klaar in Madrid, waar hij op jaarbasis 9 miljoen euro gaat verdienen.


LEES OOK: Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Had Barça hem moeten houden?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

93
93
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

94
94
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

136
136
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

227
227
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

208
208
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

68
68
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

479
479
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

58
58
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

139
139
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

455
455
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

143
143
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

235
235
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

163
163
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

166
166
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

369
369
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

525
525
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

126
126
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

695
695
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

221
221
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

343
343
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

286
286
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1086
1086
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

488
488
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

339
339

Meer sportnieuws