Marca: "Atletico Madrid en Barça bereiken akkoord over Suarez"

door
Marca:

De plooien met Lionel Messi lijken ietwat gladgestreken, maar inmiddels heeft voorzitter Josep Maria Bartomeu een andere grote naam van FC Barcelona tegen zich in het harnas gejaagd. De Uruguayaan moest per se vertrekken uit Catalonië en bereikte een akkoord met zijn werkgever over een contractontbinding, maar nu krabbelen de Catalanen opeens terug.

En dat heeft alles met de concrete interesse van Atlético Madrid te maken. De spits verwachtte transfervrij naar het Estadio Wanda Metropolitano te kunnen vertrekken, maar de clubleiding van Barça heeft opeens geld. Volgens het dagblad SPORT moeten de Madrilenen een afkoopsom betalen voor hun doelwit en daar wil de club van coach Diego Simeone niet aan. Omdat Suárez per se naar Atlético wil vertrekken, dreigt er een nieuwe botsing.

De bovengenoemde krant weet dat de spits nu de neiging heeft om dan maar bij Barça te blijven, zodat de Catalanen hem zijn jaarsalaris van 34,8 miljoen euro (bruto) moeten betalen. Hij is namelijk helemaal klaar met de grillen van Bartomeu. Indien de overgang naar Atlético definitief zou afspringen, zou Suarez alvast een persconferentie willen geven in het bijzijn van zijn advocaten. De verwachting is dat hij dan een resolute aanval op de voorzitter zou lanceren.

UPDATE 22u32
De paniek lijkt uiteindelijk toch wat voorbarig geweest te zijn, want de transfer van Suarez lijkt alsnog in orde te komen. Marca en de Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano melden immers dat Atletico en Barça dinsdagavond rond de tafel zaten en een akkoord bereikt hebben over de transfer van de Uruguayaan. Atletico zou uiteindelijk geen transfersom betalen, alleen enkele bonussen die gelinkt zijn aan prestaties. Voor Suarez ligt een tweejarig contract klaar in Madrid, waar hij op jaarbasis 9 miljoen euro gaat verdienen.


LEES OOK: 'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Had Barça hem moeten houden?

Meest recent

"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

6
6
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

58
58
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

29
29
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

71
71
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

372
372
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

71
71
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

153
153
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

35
35
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

140
140
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

68
68
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

113
113
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

262
262
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

257
257
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

117
117
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

285
285
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

211
211
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

235
235
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

773
773
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

249
249
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

656
656
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

120
120
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

84
84
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

150
150
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

72
72
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

100
100

Meer sportnieuws