'Mignolet en Van Crombrugge niet naar Frankrijk'

688 stemmen
'Mignolet en Van Crombrugge niet naar Frankrijk'

Club Brugge haalde zondagmiddag vernietigend uit op het veld van Zulte Waregem en won uiteindelijk met zware 0-6-cijfers. Een pak doelpunten erbij dus, bovendien hield Simon Mignolet opnieuw zijn netten schoon. Niet dat hij veel werk had op te knappen, maar wanneer nodig stond hij er wel.


Sinds hij de bank van Anfield verruilde voor een basisplaats op Jan Breydel, haalt de Rode Duivel dan ook een bijzonder hoog niveau. Maar die prestaties blijven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Vorige week verschenen al geruchten over vermeende interesse van het Franse Stade Rennes en die berichten worden nu bevestigd door La Dernière Heure, waar men stelt dat Club zich toch zorgen moet maken.

Ook analist Alexandre Teklak laat bij LDH verstaan dat hij weet heeft van de interesse vanuit het Roazhon Park. Hij stelt dat Club een flinke stap achteruit zou zetten als Mignolet vertrekt en dat men er alles aan moet doen om de doelman te behouden. Langs de andere kant ziet Teklak niet bepaald een meerwaarde in een verhuis naar Rennes voor de doelman. Al zou hij de interesse wel kunnen gebruiken om zijn contract in Brugge te laten opwaarderen.

UPDATE 22/09

Simon Mignolet en ook Hendrik Van Crombrugge werden de afgelopen dagen in verband gebracht met Stade Rennes. Zij zoeken een nieuwe doelman, maar de twee Rode Duivels blijven bij Club Brugge en RSC Anderlecht. Servische media weten immers dat de 25-jarige Dominik Livaković zo goed als zeker naar de Franse club trekt. Hij verdedigt momenteel de kleuren van Dinamo Zagreb.

LEES OOK: Club Brugge en Union kennen hun straffen

Zal Mignolet zijn carrière afsluiten bij Club?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

23
23
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

71
71
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

140
140
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

173
173
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

40
40
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

84
84
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

79
79
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

169
169
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

274
274
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

253
253
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

334
334
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

197
197
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1002
1002
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1317
1317
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

439
439
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

199
199
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws