'Mignolet en Van Crombrugge niet naar Frankrijk'

688 stemmen
'Mignolet en Van Crombrugge niet naar Frankrijk'

Club Brugge haalde zondagmiddag vernietigend uit op het veld van Zulte Waregem en won uiteindelijk met zware 0-6-cijfers. Een pak doelpunten erbij dus, bovendien hield Simon Mignolet opnieuw zijn netten schoon. Niet dat hij veel werk had op te knappen, maar wanneer nodig stond hij er wel.


Sinds hij de bank van Anfield verruilde voor een basisplaats op Jan Breydel, haalt de Rode Duivel dan ook een bijzonder hoog niveau. Maar die prestaties blijven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Vorige week verschenen al geruchten over vermeende interesse van het Franse Stade Rennes en die berichten worden nu bevestigd door La Dernière Heure, waar men stelt dat Club zich toch zorgen moet maken.

Ook analist Alexandre Teklak laat bij LDH verstaan dat hij weet heeft van de interesse vanuit het Roazhon Park. Hij stelt dat Club een flinke stap achteruit zou zetten als Mignolet vertrekt en dat men er alles aan moet doen om de doelman te behouden. Langs de andere kant ziet Teklak niet bepaald een meerwaarde in een verhuis naar Rennes voor de doelman. Al zou hij de interesse wel kunnen gebruiken om zijn contract in Brugge te laten opwaarderen.

UPDATE 22/09

Simon Mignolet en ook Hendrik Van Crombrugge werden de afgelopen dagen in verband gebracht met Stade Rennes. Zij zoeken een nieuwe doelman, maar de twee Rode Duivels blijven bij Club Brugge en RSC Anderlecht. Servische media weten immers dat de 25-jarige Dominik Livaković zo goed als zeker naar de Franse club trekt. Hij verdedigt momenteel de kleuren van Dinamo Zagreb.

LEES OOK: Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Zal Mignolet zijn carrière afsluiten bij Club?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

5
5
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

88
88
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

27
27
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

90
90
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

378
378
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

362
362
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

163
163
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

70
70
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

187
187
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

265
265
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

118
118
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

354
354
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

138
138
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

213
213
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

592
592
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

45
45
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

108
108
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

306
306
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

198
198
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

159
159
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

117
117
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

196
196
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

489
489
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

503
503

Meer sportnieuws